• Колцентр: (044) 290-88-12
 • Центральный офис
 • Филиалы
 • Вакансии
 • Личный кабинет
Комплекс матеріалів для грамотної економії

Комплекс матеріалів для грамотної економії

28.10.2021

Часто під кінець будівництва залишається мало грошей, а ще не готова водостічна система і не підшиті карнизи. Потрібно заощадити, але при цьому купити водостік, який не потече і не вигорить через декілька років. У цій статті ми познайомимо вас з ПВХ водостоком Регенау (REGENAU) і системою для підшивки карнизів айДахо. Обидва матеріали з економ категорії, при цьому надійність і розрахунковий термін служби перевищує 15 років.

Навіщо потрібен водостік і карнизна підшивка і що буде,

якщо відкласти встановлення на коли-небудь потім

На перший погляд цілком виважене рішення, адже що може трапитися за рік або два, але все не так безпечно:

 1. Вода стікатиме з карнизу, а вітер буде зносити її на стіни. Це дуже шкідливо для штукатурки, особливо восени, коли температура вночі опускається нижче нуля. Мокра штукатурка замерзає, лід розширює мікротріщини і поступово руйнує шар штукатурки. Термін служби штукатурки помітно скоротиться навіть якщо в перший рік дефекти будуть непомітні.
 2. Дощова вода буде попадати на вимощення і затікатиме під фундамент. А вимощення в перший рік будівництва взагалі  не завжди є. Грунт, який накопичить занадто багато води втрачає несучу здатність і є реальний ризик осідання фундаменту. А якщо перезволожений грунт замерзне, то почне розширюватися і тиснути на фундамент. Тріщина в фундаменті, а потім і в стіні теж мало кого потішить. Усунути таке дуже дорого і складно.
 3. Якщо не буде карнизної підшивки, то почнуть темніти та руйнуватися кінці крокв і покрівельних балок. Звичайно за декілька років нічого критичного не станеться, але це стане початком незворотних процесів руйнування деревини.

Під карниз без обшивки будуть проникати птахи і комахи (оси і шершні), а це не найприємніші сусіди.

Особливості та переваги водостоку REGENAU

Щоб не залишати будинок без водостоку і не влетіти в копієчку рекомендуємо купити водостік Регенау.

 1. Ці системи водостоку виробляються і перевіряються за стандартами ЄС. Завод розташований на півночі Болгарії. А значить гарантовано не містить ніяких шкідливих речовин. І заявлені виробником характеристики стійкості до ультрафіолету і збереженню кольору відповідають дійсності.
 2. Розмір водостічної системи REGENAU - 125/80, де перша цифра діаметр жолоба, а друга діаметр труби. Цей розмір підходить в більш ніж 80% випадків. При цьому виглядає красиво і гармонійно. На вибір є три кольори:
 • коричневий (RAL 8017);
 • білий (RAL 9010);
 • графітовий (RAL 7024).

3. Простий абсолютно симетричний жолоб, який неможливо поставити неправильно. А це означає що і заглушки не діляться на праві і ліві. Міцність забезпечує товщина жолоба 2 мм і ребра жорсткості з обох країв, тоді як у переважної більшості конкурентів - 1,4-1,6 мм.

4. Кут жолоба регульований (діапазон від 60 до 160 градусів), що велика рідкість, серед виробників водостічних систем.

 

5. Тримачі жолоба мають ребра жорсткості (двотавровий профіль) завдяки цьому у них високий запас міцності.

 

6. Всі з'єднувальні елементи: тримачі, кути, зливоприймачі, з'єднувачі мають защіпки для швидкої і зручної фіксації на жолобі. А зливна воронка (лійка) має ще і вушко для додаткової фіксації до лобової дошки. Адже точка зливу — це ділянка підвищеного навантаження.

 

Особливості та переваги софітів айДахо

Виробляється софіт айДахо на підприємствах польського концерну VOX, який випускає сайдинг та фасадні панелі вищого класу. А бренд айДахо з'явився, щоб задовольнити запит тих покупців кому просто потрібна хороша підшивка для карнизу, без будь-яких надмірностей.

Софіти айДахо представлені в тих же кольорах, що й водостік Регенау, а саме: білий, коричневий, і графітовий.

Всі варіанти софіта айДахо доступні як в суцільному, так і в перфорованому виконанні.

Крім основних панелей софіта, можна купити сполучні планки: J-планка, Н-планка, а в білому кольорі стали доступні: планка фаска шириною 25 см і фінішна планка для обшивки лобової дошки.