• Колцентр: (044) 290-88-12
  • Центральный офис
  • Филиалы
  • Вакансии
  • Личный кабинет
Правила транспортування та зберігання полімерів

Правила транспортування та зберігання полімерів

11.08.2021

Невід’ємною властивістю всіх матеріалів є лінійне розширення, тобто зміна габаритів продукції під впливом різних температур. Як приклад, Ейфелева вежа взимку на 14 см нижча, ніж влітку.

Кожен тип сировини має свій коефіцієнт розширення/стиснення, як правило, цей показник вимірюється на відрізку продукції в 1000 мм, матеріал замірюється при охолодженні/нагріванні кожні 10℃.  Всі матеріали виготовлені з полімерної сировини (полівінілхлорид, акрил, полікарбонат, поліпропілен та інші) мають більш високий показник розширення, тому дуже важливо дотримуватися правил зберігання та транспортування, з якими і рекомендуємо ознайомитись:

Заборонено розкладати і зберігати вироби з полімерів на розігрітих сонцем поверхнях (гравій, бетон, асфальт, кузов автомобіля та ін.

Вироби з полімерів необхідно захищати від попадання прямих сонячних променів, навіть на мінімальний термін, і завжди зберігати під навісом в добре вентильованому приміщенні. 

Вироби з полімерів заборонено зберігати поблизу джерел нагрівання, температура яких дорівнює чи перевищує 55℃.

При транспортуванні та зберіганні забороняється укладати на вироби з ПВХ, матеріали, які притягують тепло або є хорошими провідниками тепла.

Вироби з полімерів категорично забороняється герметично упаковувати або накривати будь-якими видами полімерних плівок крім заводської упаковки.

При транспортуванні та зберіганні матеріали з полімерів не можна туго фіксувати (не повинна порушаватись геометрія виробу) мотузками, шнурами, стяжками, скотчем та іншими фіксуючими матеріалами.

Забороняється наступати і ходити по виробах з полімерів.

При транспортуванні та зберіганні матеріали з полімерів повинні лежати на рівній, плоскій, твердій поверхні так, щоб вони мали опору по всій своїй площі.

При транспортуванні та зберіганні виробів з полімерів забороняється укладати на них зверху будь-які матеріали, незалежно від ваги, які здатні пошкодити вироби.

Дані правила поширюються на всі продукти виготовлені з полімерів, зокрема на продукцію, яка виготовляється під торгівельними марками: PROFiL, ASKO NEO, Röber, Brett Martin, Regenau, айДахо, Кракси, FaSiding, Kerrafront, VOX System MAX-3, VOX SOLID Regular, VOX INFRATOP.

Після відвантаження виробів, скарги на стан матеріалу, що був пошкоджений через порушення правил транспортування або зберігання – будуть відхилені. Дякуємо за розуміння!