• Колцентр: (044) 290-88-12
  • Центральный офис
  • Филиалы
  • Вакансии
  • Личный кабинет
«PURMO + VARIO TERM: ЕСТЕТИЧНЕ ПОЄДНАННЯ – ПРАКТИЧНА ВИГОДА»

«PURMO + VARIO TERM: ЕСТЕТИЧНЕ ПОЄДНАННЯ – ПРАКТИЧНА ВИГОДА»

02.11.2021

Шановні партнери! 

Повідомляємо Ваc про старт Партнерської програми від ЄвроТерм.

З радіаторами PURMO та радіаторною арматурою Vario Term Ви отримуєте приємну практичну вигоду, а ваші клієнти – неперевершене естетичне поєднання кольорів, текстур та форм та найдовшу гарантію на ринку опалення 10 + 3 роки. Почніть опалювальний сезон разом з надійними європейськими продуктами, які забезпечать розумне тепло в кожному приміщенні! 

 

Під час дії партнерської програми купуйте радіатор PURMO і до нього ОБОВ’ЯЗКОВО В ОДНОМУ РАХУНКУ термостатичний комплект радіаторної арматури Vario Term та отримуйте бонус 1,5% від суми пакетної покупки PURMO + Vario Term. Якщо це Ваша перша покупка Vario Term – бонус подвоюється і становить 3% від суми покупки.

Більше покупок PURMO + Vario Term – більше бонусів! 1 бонус = 1 гривня. Наприкінці дії партнерської програми бонуси виплачуються подарунками – сертифікатами на відповідні суми в Rozetka, Silpo або WOG на Ваш вибір.

Виплата бонусів проводитиметься в два етапи: перший етап – 25-27 грудня 2021 року, другий етап – 16-21 лютого 2022 року.

Слідкуйте за нашою регулярною розсилкою, в якій ми повідомлятимемо Вас про Ваш бонусний рахунок. Таким чином, Ви будете мати можливість управляти своїм бонусним рахунком та накопичувати ще більше бонусів!

Період дії акції: 
з 01.11.2021 по 15.02.2022 
 
Обов’язкові умови акції: 
• В акції беруть участь радіатори PURMO без обмежень та термостатичні комплекти Vario Term. 
• Кількість радіаторів та термостатичних комплектів в одному рахунку мають співпадати, бонуси нараховуються тільки за пару «радіатор+комплект». 
 
 
Бажаємо Вам успішних продажів! 
 
З повагою, 
команда EUROIZOL та ЄвроТерм