Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Кут Profil зовнішній 90 графітовий Z 135°

  • Модель:10304
  • Виробник: PROFiL
  • Наявність:В наявності
  • Модель товару:1105200
  • Колір:Графітовий

Використовується для обходу архітектурних елементів і кутів будівель.

Ціна:
493.20 грн/шт
Мін. кількість
Замовити зараз Замовити в 1 клік
Переваги
Використовується для обходу архітектурних елементів і кутів будівель. Оснащений EPDM-каучуковими ущільнювачами шириною в 2 см для забезпечення герметичності системи в місцях з'єднань. Монтаж поворотного кута ринви здійснюється між двома крайніми тримачами з урахуванням того, що відстань між внутрішньою частиною кута і власне ринвою не повинен перевищувати 20 см. Для обходу аркерів чи інших складних архітектурних елементів будинку слід використовувати кути ринви з замовним кутом (90-170°). Перевагою цільного кута водостічної системи полягає у тому, що він набагато краще переносить механічні навантаження ніж регульовані кути.
Модель товару: 1105200
Колір: Графітовий
Вага, г: 268
Гарантія, рік: 10
Діапазон робочих температур, °С: Від -50 до +50 С°
Елементи водостоку: Кут ринви
Країна-виробник: Польща
Матеріал водостоку: ПВХ
Області застосування: Благоустрій скатної покрівлі
Переваги: Рівномірне фарбування в масі;система стійка до атмосферних опадів, що містять кислоти, солі і активні хімічні елементи;легка вага системи в порівнянні з металевими водостоками;зручність і простота монтажу;працює безшумно навіть при інтенсивному водовідведенні; типорозмір системи дозволяє використовуватись на більших покрівлях без необхідності організації додаткових водостічних стояків; широкі та якісні ущільнювачі забезпечують 100% герметичність системи; 10 років повної гарантії на механічну стійкість та вигоряння.
Сфера застосування: Кровли
Термін експлуатації, рік: 25
Тип cистеми: 90/75
Товарна категорія: Водостічні системи
Торгова марка: PROFiL (Водостоки)
Відгуки
Написати відгук
Рейтинг
Який матеріал вибрати?
Який матеріал вибрати?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Як правильно змонтувати?
Як правильно змонтувати?
Які умови експлуатації?
Які умови експлуатації?
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Мені потрібно докупити низку елементів Profil. За якою адресою мені звернутися зручніше? Я живу на вул. Тешебаєва, 38/18 (Нивки). Мені потрібно докупити низку елементів Profil. За якою адресою мені звернутися зручніше
Питання
Добрий день! На жаль, Ви не залишили свої контактні дані. Для отримання запитуваної Вами інформації, зв'яжіться, будь ласка, з нашим контакт-центром за номером 044 290 88 12, або надішліть свої дані на пошту callcenter@mizol.com
Відповідь
Які габарити зливного колодязя з боковим відведенням? Добрий день, які габарити зливного колодязя з боковим відведенням?
Питання
Добрий день! Габарити 300мм*150мм*220мм (Д*Ш*В). Також, прикладаємо фото з розмірами:
Відповідь
Горло желоба 130, чи правильно я розумію: він мав би підійти для прийому води з плоских крівель? Він кріпиться безпосередньо на стіну?
Питання
Добрий день! Так, воду з переливної лійки можна скидати в горло ринви 130. Горло ринви кріпитися безпосередньо до стіни, горло ринви має готові отвори для кріплення.
Відповідь
Добрий день, чим відрізняється водостік Фітт від Профіл? і той і той європейський виробник, і той і той ПВХ і коричневий. Як вибрати? потрібна водостічна система, дах складається з 2-х скатів габарити 1-го ската довжина 32,6 м, ширина 9,72 м Відстань від кінця даху до стіни - 0,42 м. Висота будівлі - 23м. Який краще вибрати?
Питання
Добрий день! Основні відмінності Профіл і Фітт: - Різний колір, Профіл 8017 (світліший) Фітт 8019 (темніший). - Фітт - менші типорозміри системи, але у Вашому випадку підійде і Фітт і Профіл (кількість зливоприймачів буде однакова - 3 шт/скат). - Фітт має клейові заглушки жолоба, але при цьому вони універсальні (одночасно ліва і права). - Тримачі труби Профіл монтуються кожні 2 м (за висоти будівлі понад 10 м - 1,5 метра); Фітт - 1 м.
Відповідь
Здрастуйте, підкажіть будь ласка, як часто потрібно проводити ревізію та очищення водостічної системи? І як правильно чистити водостік?
Питання
Ревізія та очищення водостічної системи проводитися з частотою залежно від місцевості, де знаходиться покрівля (в лісах або інших місцях з підвищеною рослинністю ревізію проводити потрібно частіше). Згідно з ДСТУ -Н Б В.2.6.6-214:2016 ревізію покрівлі (зокрема, і водостічних систем) слід проводити не рідше ніж 2 рази на рік, перед початком зимового сезону і після його закінчення.
Відповідь
Уточніть будь ласка. Якщо у вас зазначено Труба водостічна діаметр 90/75, то 75 - це внутрішній діаметр? Виходить товщина труби 7,5 мм? Або внутрішній більше ніж 75 мм?
Питання
Добрый день! В системе Profil 90/75: желоб диаметром - 90 мм, труба диаметром - 75 мм, толщина стенки трубы - 1,8 мм.
Відповідь
Доброго дня! Яким чином приєднати трубу до стіни за допомогою вашого тримача труби з дюбелем, що вбивається. Що ще не вистачає?
Питання
Добрий день! У комплект тримача труби, що вбивається, входить: шуруп-шпилька діаметром 8 мм (довжиною 150, 225 мм), дюбель розпірний 12х80 мм, кріплення і тримач труби. Нижче фото в зібраному вигляді.
Відповідь
Добрий день! Скажіть, будь ласка, який розмір має з'єднувач жолоба? І чи потрібно в ньому залишати зазор між жолобами, для лінійного розширення. Якщо так, то яке?
Питання
Добрий день! Залежно від водостічної системи розміри з'єднувача ринви і зазор для термічного розширення відрізняються, наприклад ширина з'єднувача PROFIL - 120 мм (зазор мін. 60 мм), FITT - 89 мм (зазор мін. 30 мм), RAIKO - 52 мм (зазор мін. 5 мм).
Відповідь
Чи потрібно клеїти заглушку жолоба до жолоба і чим порадите клеїти?
Питання
Добрий день! Якщо питання стосується металевої водостічної системи RAIKO, то щоб на кінцях ринви встановити заглушки, потрібно попередньо нанести на їхні дугоподібні заглиблення невелику кількість покрівельного герметика. Потім вставити заглушку і притиснути її переднє вухо на загині жолоба, а заднє вухо загнути за жолобом. Для водостічної системи Fitt так само потрібно використовувати покрівельний герметик. Рекомендований герметик - Tenalux 112M або клей Tenabond. У разі водостічної системи з ПВХ Profil - герметик не потрібен, оскільки на заглушках є ущільнювальні прокладки.
Відповідь
Центр будівельної експертизи
Відеоінструкція по монтажу водостічних систем PROFIL

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Як підібрати водостісну трубу

Водостічна труба - це важлива деталь водостоку, завдання якої полягає у відведенні опадів з даху будівлі. Крім основної функції, така труба виконує також ряд додаткових. Дана деталь оберігає стіни від появи вогкості, тим самим продовжуює експлуатаційний т

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗРАХУВАТИ водостічних систем?

Водостік повинен справлятися з головним завданням - відводити будь-яку кількість води з покрівлі. Розрахунок водостічної системи виконують, щоб визначити його оптимальну комплектацію і уникнути порушень в роботі.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗРАХУВАТИ водостічну систему?

Будинок без водостоку подібний автомобілю без бампера: беззахисний і незавершена. Так що не варто применшувати і важливість системи водовідведення з покрівлі будівлі.

Читати далі
Питання/ Відповіді
Як часто потрібно проводити ревізію і очищення водостічної системи?

Привіт, підкажіть будь ласка, як часто потрібно проводити ревізію і очищення водостічної системи? І як правильно чистити водостік?

Читати далі
Вам знадобляться такі товари
Центр будівельної експертизи