Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Покрівельна плівка Гідробар'єр Д96

  • Модель:1519
  • Виробник: Гідробарьер
  • Наявність:В наявності
  • Модель товару:1105226

Ціна:
27.77 грн/м2
Мін. кількість
Замовити зараз Замовити в 1 клік
Переваги
Рекомендується застосовувати плівку як підпокрівельну гідроізоляції нежилих і допоміжних будинків з невисокими вологими та температурними навантаженнями усередині приміщень. Плівка має стабільну водонепроникність до і після тесту на старіння. Роботи з встановлення плівки та закриття фінішним облицювальним покриттям необхідно здійснити в термін до 10 днів у зв’язку з обмеженою УФ-стабільністю матеріалу.
Модель товару: 1105226
Вага, кг: 6.375
Висота, м: 0.1
Водонепроникність, клас: W2
Довжина, м: 50
Країна-виробник: Чехія
Міцність при розтягуванні, Н/50 мм: 820
Паропроникність, г/м.кв./24 год: 10
Паропроникність, м: 3
Поверхнева щільність, г/м.кв.: 110
Призначення: Гідроізоляція
Тип: Плівка
Торгова марка: Гідробар'єр
Ширина, м: 1.5
Відгуки
Написати відгук
Рейтинг
Який матеріал вибрати?
Який матеріал вибрати?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Як правильно змонтувати?
Як правильно змонтувати?
Які умови експлуатації?
Які умови експлуатації?
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чим виконати гідрозахист утеплювача в конструкції фасаду? Який гідробар'єр краще використовувати для фасаду під металопрофіль або сайдинг?
Питання
Добрий день! Конструкція фасаду з облицюванням сайдингом або металопрофілем - є вентильованим фасадом. Зовнішній шар утеплювача використовують тільки з негорючих матеріалів, тобто це завжди мінеральна вата. Мінеральну вату необхідно захищати від потрапляння в її товщу потоків зовнішнього повітря з вентзазору, щоб вона працювала як утеплювач на всю свою товщину, захищати від вологи, і водночас цей захисний шар має не заважати парам вологи виходити з вологи, тобто бути паропроникним. Тому, плівка Гідробар'єр не підходить для влаштування фасаду. Підходить супердифузійна мембрана Вітробар'єр
Відповідь
Добрий день, а чи можна використовувати євробар'єр у холодному горищі замість гідробар'єру????
Питання
Добрий день! Можна використовувати для всіх покрівельних покриттів, крім металевих. Для них все ж краще використовувати плівку Антиконденсат.
Відповідь
Яка теплопровідність у гідроізоляційної плівки? Добрий день! Підкажіть будь ласка теплопровідність у гідроізоляційної плівки яка?
Питання
Добрий день! Для розрахунків можна використовувати дані таблиці А.1 ДСТУ Б В.2.6-189:2013 "Методи вибору теплоізоляційного матеріалу для утеплення будівель" і для нашої гідроізоляційної плівки Гідробар'єр призначати теплопровідність в умовах експлуатації А і Б рівну 0,3 Вт/(м*К).
Відповідь
Який краще обрати паробар'єр та гідробарєр, з армованою сіткою чи без?
Питання
Доброго дня! Армована сітка надає міцності на розтяг та розрив матеріалу. Дану міцність можна забезпечити не тільки армованою сіткою, а наприклад спанбондом, як  у пароізоляційної мембрани Паробар'єр VAP. Якщо порівнювати саме полієтиленову плівку з армуванням сіткою, та полієтиленову плівку без армування, то з армуванням краще, так як плівка аналогічної товщини без армування пошкодиться при вкладанні. 
Відповідь
Чому промокає мембрана юта 115 через 2 роки?
Питання
Добрий день! Варіантів може бути багато. Основні причини це: - мембрана довгий час піддавалася УФ випромінюванню; - на мембрану потрапили антипірени або інші хімікати, якими обробляють дерево; - не був влаштований вентильований зазор між мембраною і покрівельним покриттям, що призвело до температурного шоку; - виробничий брак. Для того, щоб краще розуміти, що саме трапилося з мембраною, надішліть будь ласка фото мембрани на розкритій покрівлі на пошту clientcenter@euroizol.com .
Відповідь
Доброго дня. Чи потрібен гідробар'єр на підашек під блягу
Питання
Добрий день! Гідробар'єр використовується як підпокрівельна гідроізоляція неутепленого даху. Щоб запобігти потраплянню води, яка стікатиме гідробар'єром на зовнішні стіни, гідробар'єр зазвичай заводять на капельник на карнизі. З металевим покрівельним покриттям краще використовувати плівку Антиконденсат. Якщо Ви виконуєте підшивку навісу, а не даху, з металевим покрівельним покриттям, то, в принципі, підпокрівельну гідроізоляцію також краще використовувати, бо з внутрішньої сторони металевого покрівельного покриття ймовірне виникнення конденсату, і краще, щоб він скопував і йшов по плівці, в даному випадку оптимальною буде плівка Антиконденсат. Якщо у Вас залишилися питання Ви можете зв'язатися з нами за тел.050 566 78 78
Відповідь
Чи можна укладати мембрану безпосередньо на руберойд? На з/б плиті даху неопалюваного гаража лежить руберойд, який почав протікати. Чи можу я покласти на руберойд гідробар'єр (євробар'єр), зверху встановити лаги, решетування і закрити профнастилом? Заздалегідь вдячний за пораду!
Питання
Добрий день! Все залежить від кута нахилу ската покрівлі. Гідробар'єр взагалі не підходить, оскільки в контакті з поверхнею він пропускає воду. Євробар'єр як підпокрівельний гідрозахист укладають від 17° з обов'язковим проклеюванням усіх нахлестів стрічкою типу М2 або М1. Старий руберойд у будь-якому разі має нерівності поверхні. Тому перед укладанням Євробар'єру поверхню необхідно зачистити і використовувати Євробар'єр з нижнім спанбондом підвищеної міцності, наприклад Євробар'єр Плюс. Також акцентуємо Вашу увагу, що профлист можна укладати тільки від 11°, допускається укладання від 5,5° тільки за обов'язкової герметизації всіх стиків. Навіть якщо Ваша покрівля є неутепленою, все одно необхідно буде влаштувати вентиляцію підпокрівельного простору для того, щоб дерев'яні лаги не згнили. Також, лаги не повинні перешкоджати стоку води/конденсату по підпокрівельній гідроізоляції. Ви можете виконати ремонт Вашої покрівлі також за допомогою ПВХ-мембрани, цей варіант особливо актуальний, якщо Ваша покрівля має ухил менше 11°. Для цього по руберойду необхідно буде виконати розділовий шар з геотекстилю типу Tipptex BS25 і потім, зверху, за допомогою механічної фіксації і подальшого зварювання феном для покрівельних мембран області нахлеста полотен мембрани, змонтувати ПВХ-мембрану типу Flagon SR.
Відповідь
Яким боком класти гідробар'єр Д-96?
Питання
Напис і яскравий бік кольорової смужки на краю полотна рулону плівки Гідробар'єр означає ту поверхню, яка має бути звернена до покрівельного покриття. Не можна плутати бік укладання плівки, оскільки якщо укласти плівку не тим боком, то порушуються як її гідроізоляційні, так і паропропускні властивості.
Відповідь
Підкажіть будь ласка. Утеплюю металевий гараж усередині пінопластом 0.5.см.Чим потрібно накривати паробарером або гідробарером? З верху буду крутити осб плиту.???
Питання
Добрий день! Згідно з українськими нормативними документами в галузі будівництва та законами фізики, утеплювати найкраще і необхідно зовні, а не всередині приміщення. Якщо, все-таки, утеплення відбувається зсередини приміщення, то для уникнення утворення конденсату в товщі утеплювача слід ретельно виконати пароізоляційний шар між утеплювачем і внутрішнім облицюванням. Тобто у Вашому випадку необхідно використовувати Паробар'єр, з обов'язковим проклеюванням усіх напусків і примикань стрічкою К2 або Ал-1. Також краще мінімізувати кількість механічних кріплень через Паробар'єр і спробувати їх герметизувати, наприклад, у місцях передбачуваних кріплень наклеїти на паробар'єр латочки зі стрічки К2 і механічно кріпити напрямні для ОСБ вже через стрічку К2. Бутилкаучук у стрічці К2 обволікає саморіз і таким чином герметизує місце пробою пароізоляції.
Відповідь
Статті / Огляди
ДУМАЙ ЗАРАЗ, ЩОБ НЕ АДАПТУВАТИ НАВЕСНІ!

Кожен з нас мріє про те, щоб побудувати свій ідеальний будинок, в якому ви і ваша сім'я будуть відчувати себе захищено, тепло і затишно. Але на шляху досягнення своїх бажань ми неминуче стикаємося з труднощами. Що ж робити, якщо не встиг добудувати будино

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК обшити будинок сайдингом?

На території країн колишнього СНД традиція обшивати стіни «вагонкою», виготовленої з деревини, існує на протязі століть.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Як утеплити дах

Утеплення даху – це не тільки економія на опаленні, але і можливість отримати додаткову кімнату, якщо зробити з горища мансарду.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Мембрани та плівки JUTA - як закриття даху, а також пошкоджених ділянок житлових та промислових будівель.

Шановні партнери, компанія Euroizol продовжує працювати для задоволенням потреб клієнтів в будівельних матеріалах. Наразі існує широкий попит в матеріалах, які б забезпечили можливість тимчасового закриття пошкоджених ділянок будівель.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Підпокрівельні плівки - ДАНИНА МОДІ ЧИ ПРАВИЛА БУДІВНИЦТВА?

Найефективнішою і одночасно простою формою покриття є скатна (її ще називають «похила») форма даху. Така форма застосовувалася ще з часів будівництва перших житлових будівель, тому що вона забезпечувала найбільш ефективне відведення води з до

Читати далі
Вам знадобляться такі товари
Центр будівельної експертизи