Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Вікно мансардне Designo WDF R69P K W WD AL 11/14 [R69P 114/140 K200]

  • Модель:31594
  • Виробник: ROTO
  • Наявність:Архів
  • Модель товару:1105208

Мансардне вікно із віссю відкривання на 1/2 висоти вікна, двокамерний склопакет (криптон)

Ціна:
55 858.01 грн/шт
Уточнити наявність
Переваги
Мансардне вікно із центрально-поворотною віссю відкривання стулки, з ПВХ, встановлений термоізоляційний WD-блок та пароізоляція, регульована фурнітура, двокамерний склопакет (криптон)
Модель товару: 1105208
Гарантія, рік: 15
Клас безпеки:
Колекція: Premium
Країна-виробник: Німеччина
Кут нахилу даху, °: 15 - 90
Серія:
Сфера застосування: Кровли
Тип відкривання: Центрально-поворотное
Матеріал: ПВХ
Група товарів: Вікна
Відгуки
Написати відгук
Рейтинг
Який матеріал вибрати?
Який матеріал вибрати?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Як правильно змонтувати?
Як правильно змонтувати?
Які умови експлуатації?
Які умови експлуатації?
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Підкажіть будь ласка. Які люки Ви можете порекомендувати для встановлення в нежитловому приміщенні (горище) Добрий день. Підкажіть будь ласка. Які люки Ви можете порекомендувати для встановлення в нежитловому приміщенні (горище)
Питання
Добрий день. Ви можете використовувати люки для холодних горищ виробництво компанії ROTO, люк WDL Lucarno. Більш детально ознайомитись Ви можете перейшовши за посиланням
Відповідь
Добрий день! Чим мансардні вікна відрізняються від фасадних і чи можна на покрівлі встановлювати фасадні вікна?
Питання
Добрий день! Відрізняються тим, що мансардні вікна призначені, сконструйовані та виготовлені саме під дію гідроізоляційних, снігових і вітрових навантажень, які присутні на покрівлі. На фасаді ці навантаження в рази менші, снігове ж взагалі відсутнє. Так само принципові відмінності в більшій кількості контурів ущільнення, наявності накладок на вікна і в гідроізоляційному окладі. Крім того, мансардні вікна мають спеціальні аксесуари для легкості монтажу та експлуатації, візуальної привабливості для покрівель з різними покрівельними покриттями. Ми не рекомендуємо використовувати фасадні вікна на покрівлі.
Відповідь
Добрий день, на якому етапі будівництва рекомендується встановлювати мансардне вікно?
Питання
Добрий день! Встановлювати мансардне вікно можна на будь-якому етапі будівництва, але найпростіше це робити на етапі будівництва покрівлі, коли є решетування, але ще немає покрівельного покриття.
Відповідь
Добрий день. У нижніх кутах склопакета встановлених мансардних вікон (WDF R45) утворюється конденсат і вода стікає по дерев'яній частині, місцями дерево почорніло. Підкажіть, чи можлива заміна поворотної частини цього вікна (без демонтажу нерухомої частини)?
Питання
Добрий день! Ця причина може бути викликана неправильною формою укосу. На стор. 7 інструкції з монтажу, показано розріз вікна з потрібною формою укосу. На стор. 13-14 показано як можна замінити стулку вікна без демонтажу нерухомої частини. Посилання на інструкцію.
Відповідь
Цікавлять габаритні зовнішні розміри Люк Designo WDA R35 H N AL 05/09 L. мені необхідно знати розмір, щоб підготувати отвір під установку
Питання
Проріз для встановлення люка має бути більшим на 7 см за габаритний розмір люка по ширині (540+70 мм) і 6,5-7 см по висоті люка (980+70 мм).
Відповідь
Розмір між кроквами для вікна ROTO - МАНСАРДНІ ВІКНА ТА СХОДОВОЧНІ ЛЮКИ - МАНСАРДНЕ ВІКНО DESIGNO R69P H WD ROTOTRONIC EF 09/14 разом із вд блоком?
Питання
Добрий день! Розмір 9*14 означає 940 х 1400 мм (ширина х висота). Термоблок WD утеплює раму вікна по всьому периметру і має товщину 30 мм, якщо габаритний розмір рами вікна 940 х 1400, то з термоблоком він буде дорівнювати 1000 (940 +30 +30) х 1460 (1400 +30 +30). Так само на малюнку нижче наочно показані відступи під час монтажу мансардного вікна Roto, де B - ширина вікна без WD блоку.
Відповідь
Добрий день, які вікна Рото краще вибрати для бітумної покрівлі, житлове приміщення? Одно або двокамерні і чому?
Питання
Покриття покрівлі (бітумна черепиця, металочерепиця, фальцева покрівля тощо) впливає на тип окладу, при цьому мансардне вікно можна вибирати будь-яке з асортименту. Тип склопакета (кількість камер) - впливає на теплоізоляційні характеристики світлопрозорої конструкції. Двокамерні склопакети мають вищі теплоізоляційні характеристики.
Відповідь
Цікавлять огорожа покрівлі, люки для плоскої покрівлі, сходи до них. Є у вас така продукція?
Питання
Добрий день! Що стосується огорожі покрівлі, в асортименті є снігозатримувальні решітки та снігостопи для скатних покрівель, з люків для плоских покрівель - зенітні ліхтарі Lamilux з можливістю виходу на покрівлю, сходи для виходу на горище OMAN і ROTO.
Відповідь
Скажіть чи є в наявності вікна Рото розміром 105*130?
Питання
Добрий день! На даний момент таких розмірів немає. Найбільш близький варіант до Ваших, з доступних розмірів мансардних вікон ROTО є 94х118.
Відповідь
Скажіть, навіщо потрібен термоізоляційний блок WD і чи можна обійтися без нього під час встановлення вікна?
Питання
Термоізоляційний WD блок підвищує коефіцієнт опору теплопередачі вікна на 15%, повністю усуває утворення "містків" холоду в найвразливіших місцях, збільшує ступінь герметичності вікна і захищає від вологи, вітру і шуму. Мансардні вікна Roto можна встановлювати з WD блоком так і без нього.
Відповідь
Центр будівельної експертизи
ROTO. ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ КОМПАНІЇ

Давайте поговоримо про винаходи. Скільки існує людина - стільки він знаходиться в пошуку і намагається зробити своє життя кращим. І, за великим рахунком, неважливо що насправді є двигуном прогресу.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Що робити, коли тече мансардне вікно. Всі особливості мансардних вікон

Мансардне вікно - це красиво, це можливість влаштувати житлову мансарду під дахом. Але це сущий кошмар, коли воно почне текти.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Що таке мансардне вікно і які його особливості?

Щоб горище перетворилося на мансарду і стало повноцінним житловим приміщенням, яке з фінансової точки зору набагато дешевше у будівництві звичайного житлового поверху.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Мембрани та плівки JUTA - як закриття даху, а також пошкоджених ділянок житлових та промислових будівель.

Шановні партнери, компанія Euroizol продовжує працювати для задоволенням потреб клієнтів в будівельних матеріалах. Наразі існує широкий попит в матеріалах, які б забезпечили можливість тимчасового закриття пошкоджених ділянок будівель.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗРАХУВАТИ водостічних систем?

Водостік повинен справлятися з головним завданням - відводити будь-яку кількість води з покрівлі. Розрахунок водостічної системи виконують, щоб визначити його оптимальну комплектацію і уникнути порушень в роботі.

Читати далі
Раніше, Ви переглядали
Вам знадобляться такі товари
Центр будівельної експертизи