Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Панель плоска VOX X3-05 "дуб золотий" 3,85 м, 0,96 м2

  • Модель:46120
  • Виробник: VOX SYSTEM МАХ-3
  • Наявність:В наявності
  • Модель товару:1105213
  • Колір:Золотий дуб
  • Текстура:Деревина

Фасадна панель з полівінілхлориду у вигляді дощатої обшивки з текстурою під дерево

Ціна:
679.96 грн/шт
Мін. кількість
Замовити зараз Замовити в 1 клік
Переваги
Форма панелі у вигляді плоскої дошки, точно імітує натуральне дерево. А технологія термодруку відображає структуру і фактуру дерева на панелі. Панелі мають УФ-захист, що дозволяє істотно зберегти свій первісний вигляд весь 50-ти річний гарантійний термін служби. Міцність даної панелі перевищує норму в 3 рази, що відповідає характеристикам металу. При цьому матеріал легкий, що дозволяє не обтяжувати фасад будівлі так само і легкий монтаж, який більше схожий на збір конструктора, головне дотримуватись інструкції по монтажу. А спеціальні борозенки на панелях виконують функцію легшого стікання краплі води, що дозволяє панелям на фасаді залишатися чистими протягом декількох років. Обираючи панелі МАХ-3 ви отримаєте: - красу дерева; - міцність, як у металу; - легкість ПВХ.
Модель товару: 1105213
Колір: Золотий дуб
Текстура: Деревина
Вага, кг: 1.848
Гарантія, рік: 50
Група горючості: Г2
Довжина, см: 385
Області застосування: Благоустрій фасаду будинку
Переваги: У технології виробництва VOX MAX-3 використовується сучасний метод потрійний екструзії, в якому кожен з трьох шарів відповідає за певні властивості фасадних панелей: Підвищена стійкість до ударів Рифлення на структурі імітують деревину і одночасно дозволяють вільно стікати воді, зменшуючи накопичення пилу на поверхні фасаду Стійкість до УФ-випромінювання Стійкість до перепадів температур вітростійкість 50 років гарантії Максимально ергономічні аксесуари і упаковка
Площа, м.кв.: 0.96
Сфера застосування: Фасады
Товарна категорія: Фасадні панелі
Товщина, мм: 1.4
Торгова марка: Vox System MAX 3
Ширина, см: 25
Група товарів: Панель
Відгуки
Написати відгук
Рейтинг
Який матеріал вибрати?
Який матеріал вибрати?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Як правильно змонтувати?
Як правильно змонтувати?
Які умови експлуатації?
Які умови експлуатації?
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Чим виконати гідрозахист утеплювача в конструкції фасаду? Який гідробар'єр краще використовувати для фасаду під металопрофіль або сайдинг?
Питання
Добрий день! Конструкція фасаду з облицюванням сайдингом або металопрофілем - є вентильованим фасадом. Зовнішній шар утеплювача використовують тільки з негорючих матеріалів, тобто це завжди мінеральна вата. Мінеральну вату необхідно захищати від потрапляння в її товщу потоків зовнішнього повітря з вентзазору, щоб вона працювала як утеплювач на всю свою товщину, захищати від вологи, і водночас цей захисний шар має не заважати парам вологи виходити з вологи, тобто бути паропроникним. Тому, плівка Гідробар'єр не підходить для влаштування фасаду. Підходить супердифузійна мембрана Вітробар'єр
Відповідь
Матеріал виготовлення панелей З якого матеріалу дана панель, метал чи пластик?
Питання
Добрий день! Якщо йде мова саме про наші фасадні панелі, то вони всі виготовляються із ПВХ.
Відповідь
Який паробар'єр підходить для ізоляції вікон-кукушок, якщо стіновий "пиріг" сайдинг-вітробар'єр-плита осп?
Питання
Добрий день! Вибір пароізоляції покрівлі залежить від вологісного режиму експлуатації приміщення. Для приміщень з високим вологісним режимом (ванна кімната, кухня, басейн тощо) - Паробар'єр R110, з непостійним проживанням (дачі, котеджі, готелі тощо) Паробар'єр VAP, для решти типів цивільного житлового будівництва - Паробар'єр Н110.
Відповідь
Чи можна почати кріпити сайдинг без стартової?
Питання
Добрий день! У разі кріплення сайдинга без стартової планки - нижня частина сайдинга буде не закріплена, і при сильному вітрі може бути відірвана. Більше інформації з монтажу дивіться в інструкції.
Відповідь
Здрастуйте, чи можна підрізати панелі vox під арку. Які технічні рекомендації для влаштування каркаса, чи йдуть в комплекті елементи пристрою зашивки?
Питання
Добрий день! На даний момент, рішення обшивки арки фасадними панелями VOX - немає!
Відповідь
Добрий день! чи можна використовувати оздоблювальні планки (зовнішні кути, з'єднувачі) сайдинга VOX MAX-3 для панелей сайдинга Фасайдинг?
Питання
Добрий день! Відмінності в розмірах роз'єму для панелей планок VOX MAX-3 з Fasiding незначні, вони взаємозамінні. Дякую за запитання!
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Покрівля навісу з ПВХ-мембрани Якщо потрібно влаштувати мембранну покрівлю навісу без утеплення, як кріпити і який конструктив (підоснова)?
Питання
Добрий день! Якщо ми Вас правильно зрозуміли, і питання йде саме про застосування ПВХ-мембрани, то: 1. Мебрана монтується на суцільний настил з OSB завтовшки мінімум 12 мм 2. Між OSB і ПВХ-мембраною обов'язково необхідно влаштувати захисний шар із геотекстилю Tipptex BS25 3. Мембрану кріплять до OSB за допомогою покрівельного саморіза по дереву і притискної тарілки
Відповідь
Який термін служби плівки Juta "Антиконденсат"? Мембрана Juta "Антиконденсат" скільки років прослужить під металочерепицею в холодному горищі? * Вент. зазор між м/черепицею і мембраною: 5 см (брус 50х50). * Металочерепиця: Rukki йде гарантія від 30 років і більше. * Регіон: Київ і Київська обл. "Антиконденсат" переплюне за терміном служби м/черепицю?
Питання
Добрий день! Гарантія на плівку Антиконденсат становить 10 років. Тобто протягом 10 років після дати продажу виробник несе матеріальну відповідальність за те, що матеріал виконуватиме всі заявлені функції за умови його правильного монтажу. Прогнозований термін служби плівки - понад 30 років. На сьогодні вже є покрівлі, які стоять понад 20 років і плівка працює на всі 100%. До речі, кожну гарантію потрібно читати в деталях, наприклад, на згадану Вами металочерепицю, гарантія "на естетичні властивості" має термін від 10років, що поширюється на відшарування, тріщини або відокремлення покриття від поверхні продукції. А ось та гарантія, про яку Ви пишете, від 30 років - "гарантія на технічні властивості", поширюється на наскрізну корозію продукту. Логічне запитання про Rukki виходячи з терміну гарантії. А що, через 10 років Rukki відшарується, підуть тріщини або відокремлюватиметься покриття від поверхні продукції? Швидше за все ні. А що плівка Антиконденсат через 10 років різко перестане виконувати свої функції? Звичайно ж ні!
Відповідь
Центр будівельної експертизи
VOX MAX-3 – фасадна панель, що вразить своєю міцністю

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Вентильований фасад та захист функціональності теплоізоляції

В даний час однією з будівельних тенденцій є зведення навісних стін з вентильованим фасадом.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Горючих матеріалів або негорючого матеріалу САЙДИНГ?

Створення пожежної безпеки - одне з головних питань при будівництві будь-якого будинку. Будинки з дерева, побудовані сто років тому, і сьогодні стоять як ні в чому не бувало, хоча дерево - один з легкозаймистих матеріалів.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Як обрати матеріал для відновлення фасаду?

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК обшити будинок сайдингом?

На території країн колишнього СНД традиція обшивати стіни «вагонкою», виготовленої з деревини, існує на протязі століть.

Читати далі
Раніше, Ви переглядали
Вам знадобляться такі товари
Центр будівельної експертизи