Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Центр будівельної експертизи
January 25, 2021

Мансардне вікно вже давно не розкіш, а один з найкращих способів освітлення мансарди і переобладнання утепленого горища в затишну житлову кімнату. Крім того, що мансардне вікно дозволяє насолоджуватися природним світлом і економити електроенергію, воно створює відчуття простору і візуально розширює простір. Такі вікна здатні пропускати в 1,8 раз більше світла, ніж традиційні вертикальні фасадні вікна і за рахунок універсального розміщення в різних місцях покрівлі та в різних комбінаціях вони висвітлюють, практично, всю житлову площу мансарди.

При розрахунку необхідної кількості вікон слід відштовхуватися від розмірів кімнати - 1 м2 скла здатне висвітлити 8 - 12 м2 мансарди. І, звичайно, слід зіставляти площа освітлення планованому інтер'єру - якщо ви хочете освітити весь мансардний поверх, то не варто розміщувати вікно тільки по центру покрівлі. В цьому випадку кути кімнати будуть затемнені. Подумайте на який вид виходитимуть вікна і чи буде освітлення відповідати вашому інтер'єру. Краще, якщо природне світло буде падати на ваш робочий стіл, на дитячий ігровий килимок або на місце для відпочинку.

Також, місце в кімнаті, над яким планується встановити мансардне вікно, багато в чому визначить вибір матеріалу, з якого вікно зроблено. Дерев'яні вікна вимагають періодичного технічного обслуговування. Особливо, якщо в приміщенні підвищується вологість. З огляду на це, для ванної кімнати, кухні або пральні, рекомендується використовувати вікна з ПВХ. У приміщеннях, де вологість набагато нижче, можна встановити як вікна з дерева, так і з ПВХ білого кольору або в ламінації, які ідеально поєднуються з матеріалами внутрішнього інтер'єру, такими як обшивка або паркет.

    

Чи була ця стаття корисною?
Залиште свій коментар до цієї статті
Написати відгук
Рейтинг
Поділитися публікацією
Необхідна консультація менеджера?
Колл-центр
+38 (044) 290-88-12
Задайте своє питання нашим експертам, Ви обов'язково отримаєте на нього відповідь!
Будьте у курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи