Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Центр будівельної експертизи
January 25, 2021

Мансардное окно Designo R8

Вибір місця розміщення мансардних вікон.

Перш, ніж починати готувати покрівлю під монтаж мансардного вікна, необхідно визначитися з розмірами вікна, його типом і його розміщенням. Цей етап підготовки дуже важливий для майбутніх робіт, тому, що саме він визначає чи буде в повній мірі висвітлена мансарда природним світлом і не псує чи мансардне вікно зовнішній вигляд покрівлі. Важливо пам'ятати, що багато в чому ефективність використання мансардних вікон буде залежати від того, наскільки правильно було розраховано кількість вікон в залежності від площі покрівлі, які розміри були вибрані і на яку висоту вони були встановлені.

Якщо розрахунок необхідної кількості вікон і вибір моделі - справа рук технічного фахівця, дизайнера і, найчастіше, це ще і питання бюджету, то підготовка покрівлі і отвору під мансардне повністю залежить від професіоналізму будівельників. Дуже часто помилки зустрічаються вже на етапі вибору місця для установки вікна. Так, небажаними зонами розміщення вікна є ділянки близько димоходів, вузлів примикання покрівлі до стіни, вентиляційних отворів. Не рекомендується встановлювати вікно поруч з єндовою. На ці ділянки покрівлі доводиться підвищене навантаження під час випадання атмосферних опадів і, відповідно, під час танення снігу або зливових дощів ці ж навантаження припадуть на гідроізоляційний оклад. Плюс до всього невдале розміщення вікон може перешкоджати нормальній вентиляції покрівельного пирога і викликати небажані наслідки у вигляді зайвого конденсату.

І, звичайно ж, рішення про те, які вікна будуть встановлюватися і як, необхідно приймати до того, як буде змонтовано фінішне покрівельне покриття. По-перше, це спростить роботу по установці мансардних вікон, а по-друге, будівельникам не доведеться оголяти частина покрівлі та піддавати всю конструкції ризику поломки або потрапляння в неї небажаною вологи.

Інструменти і кріплення для монтажу.

З інструментів для монтажу мансардних вікон вам можуть знадобитися:

  • пила
  • схил
  • молоток
  • Обценьки
  • дриль
  • саморізи
  • цвяхи
  • Обрізна дошка з розмірами, як у крокв.
  • Підготовка отвору.

Після того, як ви визначилися з місцем розташування вікон, необхідно підготувати отвір. Розміри прорізу повинні бути на 7 см більше розміру мансардного вікна по ширині і по висоті. Пов'язано це з тим, що мансардні вікна Roto мають вбудований на заводі термо-блок WD (утеплення) шириною 3 см, який встановлений по всьому периметру вікна. Час, що залишився відстань 1 см необхідно для якісного утеплення конструкції вікна в покрівельному пирозі.

Нижній край монтажної обрешітки повинен бути розміщений приблизно на 1 см вище краю покрівельного матеріалу. Товщина монтажної обрешітки повинна відповідати товщині основної обрешітки.

Чи була ця стаття корисною?
Залиште свій коментар до цієї статті
Написати відгук
Рейтинг
Поділитися публікацією
Необхідна консультація менеджера?
Колл-центр
+38 (044) 290-88-12
Задайте своє питання нашим експертам, Ви обов'язково отримаєте на нього відповідь!
Будьте у курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи