Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Центр будівельної експертизи
January 25, 2021

Міжнародно концерн Roto поставляє в Україну мансардні вікна високої якості продумані до дрібниць. Маючи яскраво виражене перевагу перед іншими мансардними вікнами в безпеку та зручність, Roto не пасе задніх і в такому аспекті, як монтаж вікна. Поставляються вікна з монтажними куточками встановленими до коробки вікна вже на заводі (рис. 1.1). Таким чином розпакувати упаковку, вам залишається лише вибрати спосіб установки.

                                                     

Як встановити мансардне вікно може залежати від таких факторів як розмір встановлюється вікна, серія вікна, наявність вільного простору для роботи та кількість монтажників. Всього існує два способи установки - установка рами окремо від стулки і не знімаючи стулку вікна.
Мансардні вікна Roto з двома осями повороту стулки (Designo R8) і з піднятою віссю повороту стулки (Designo R7) зручно монтуються за допомогою другого способу установки вікна, за рахунок збільшеного вільного простору при відкритому вікні в порівнянні з вікнами з центральною віссю повороту (рис. 2).

                                                   

Зверніть увагу на зазори між стулкою і коробкою вікна (рис. 2). При наявності горизонтальних перекосів, слід усунути їх за допомогою ступеневої клина додається до вікна, встановлюючи його під потрібний кронштейн і, підбираючи величину ступені в залежності від величини перекосу. Для того щоб вирівняти вертикальні зазори, вам знадобиться пересувати верхню частину коробки в право або вліво, залежно від перекосу. Після правильного регулювання всього вікна слід прикрутити верхні куточки.
Установка окладу (рис. 3, 4)

  

Для підводки окладу до вікна, використовується еластичний ущільнювач з EPDM-каучуку, встановленого по периметру рами вікна. Піднявши ущільнювач, встановлюється нижня частина окладу. Кріпиться вона за допомогою кліпс до рами у вікнах Designo R6 / R8 (рис. 3), а у варіанті з вікнами Designo R4 / R7 (рис. 4), прикручується до рами вікна всього двома саморізами. Під ущільнювач також монтуються елементи верхньої та бокових частин. Дана технологія використовується, щоб уникнути проникнення вологи в деревину в місцях кріплення саморезов.
Далі оклад кріпиться до обрешітки за допомогою доданих в комплекті цвяхів і клямеров. Не забувайте стежити за тим, щоб край водовідвідного жолоба, який знаходиться з боків окладу, що не був сплющений. Елементи окладу не можуть виступати за розміри рами. Ось і закінчений процес установки мансардного вікна.

Урок 1 - тут

Урок 2 - тут

Чи була ця стаття корисною?
Залиште свій коментар до цієї статті
Написати відгук
Рейтинг
Поділитися публікацією
Необхідна консультація менеджера?
Колл-центр
+38 (044) 290-88-12
Задайте своє питання нашим експертам, Ви обов'язково отримаєте на нього відповідь!
Будьте у курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи