Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Постачальник будматеріалів в Україні

MIZOL є успішним дистриб'ютором матеріалів, які використовуються для будівель усіх видів в Україні вже понад 22 років. За цей час нами було прийнято участь в реалізації проектів різного масштабу. Наші інженерні розробки і конструктиви були втілені в життя при будівництві НСК «Олімпійський», різних житлових комплексів і бізнес центрів. Протягом усієї своєї діяльності ми стикалися з різними ситуаціями в роботі і накопичили чималий досвід в будівництві. Цим досвідом ми ділимося з нашими партнерами на регулярних зустрічах в форматі масштабної платформи EUROIZOL HUB. Робота з нами це також участь в різноманітних програмах з розвитку, навчальних тренінгах та корпоративних зустрічах. При потребі наші консультанти проведуть навчальні семінари та майстер-класи.

Якщо ви належите до тих людей, які не бояться брати на себе відповідальність і вміють приймати зважені рішення, тоді ми будемо раді бачити вас серед наших дилерів!

Вигідне співробітництво
 Вигідне співробітництво
АСОРТИМЕНТ
АСОРТИМЕНТ
Ми прагнемо постійно розширювати частку інноваційних продуктів і рішень в асортименті Компанії і віримо, що за цим - майбутнє будівельної галузі. Для нас важливо, щоб в кожен момент часу пропоновані товари і рішення були корисні споживачам, дозволяли найкращим чином вирішити їх завдання.
ГЕОГРАФИЧЕСКОЕ ПРИСУТСТВИЕ
ГЕОГРАФИЧЕСКОЕ ПРИСУТСТВИЕ
Мы нацелены на постоянное развитие национальной дистрибуции таким образом, чтобы наши Клиенты в любой момент могли получить необходимую поддержку, сервис и продукт.
ПОСТАВЩИК
ПОСТАВЩИК
Мы внимательно подходим к выбору поставщиков, понимая, что от них зависит качество и характер предоставляемых решений, а также имидж компании MIZOL. При этом наши поставщики получают надежного партнера, который обеспечивает всестороннюю поддержку и развитие своих продуктов.
КЛИЕНТЫ
КЛИЕНТЫ
Наши усилия направлены на развитие и поддержку бизнеса наших Клиентов, формирование идей для повышения их эффективности, предоставление им лучшего сервиса, свежих решений и современных строительных материалов.
ПОТРЕБИТЕЛИ
ПОТРЕБИТЕЛИ
Наша задача – внедрять и доступно показывать потребителям современные, эффективные и безопасные решения и строительные материалы, которые помогут им реализовать задуманное, сделать это максимально быстро и правильно.
ПЕРСОНАЛ
ПЕРСОНАЛ
Мы создаем возможности для реализации потенциала сотрудников, учитывая их интересы и способности, и рассматриваем наш персонал как одно из ключевых конкурентных преимуществ Компании
Центр будівельної експертизи