Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

ROCKWOOL в Україні - базальтова мінеральна вата

 • Виробник:ROCKWOOL в Україні
 • Категорія:Мінеральна Вата Rockwool

Група компаній ROCKWOOL - світовий лідер в області виробництва негорючої теплоізоляції з кам'яної вати. Продукцію під маркою ROCKWOOL виробляють на 27 заводах Європи, Азії та Північної Америки.

Теплоізоляція ROCKWOOL призначена для застосування в будь-яких будівельних та інженерних конструкціях житлових, промислових, офісних та інших типах будинків. Цей матеріал використовують для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту.

Ефективність теплоізоляції характеризується коефіцієнтом теплопровідності. Виходячи з його значення, розраховується товщина матеріалу. Коефіцієнти теплопровідності матеріалів ROCKWOOL - одні з кращих в своєму класі (0,036-0,038 Вт / м К).

Термін служби теплоізоляційних матеріалів ROCKWOOL становить не менше 50 років при дотриманні рекомендацій компанії виробника, пов'язаних з технологією монтажу і умовами експлуатації. Також, в наявності є протокол випробувань на деякі позиції, що підтверджує термін використання до 100 років.

Кам'яна вата ROCKWOOL має природне походження - натуральний камінь. Завдяки цьому її можна використовувати в будь-яких типах будівель - від висотних будівель до приміщень з найсуворіших вимог - оздоровчих і дитячих установ.

 

Каменная вата ROCKWOOL имеет природное происхождение - натуральный камень. Благодаря этому ее можно использовать в любых типах построек - от высотных зданий до помещений с самыми строгими требованиями - оздоровительных и детских учреждений.

 

Утеплювач ROCKWOOL – це мінеральна вата з волокон витягнутих із розплаву базальтових порід. Це один із самих довговічних та якісних видів мінеральних утеплювачів. Компанія Роквул (Польща) випускає базальтову вату як для теплоізоляції стін та покрівельних конструкцій, так і для звукоізоляції та вогнезахисних перегородок, у нас можна купити утеплювач ROCKWOOL усіх цих модифікацій.

 

ЩО ТАКЕ БАЗАЛЬТОВА ВАТА І ЯК ЇЇ ВИРОБЛЯЮТЬ

Для початку розберемося з визначеннями, можна зустріти кілька формулювань:

 • кам'яна вата;
 • базальтова вата.

Все це близькі за значенням терміни, але все ж таки:

 1. Мінеральна вата – це загальна назва всіх тепло- та звукоізоляторів на основі хаотично сплутаних мінеральних волокон. Волокна можуть бути виготовлені з:

 • розплаву базальтових порід - варіант утеплювача Rockwool базальтова вата;
 • кварцу – розплаву кварцового піску, і скляного бою – це скловата;
 • шлаків відходів металургійного виробництва – це шлаковата, й у цивільному будівництві мало використовується, лише як технічна ізоляція промислового устаткування й трубопроводів.
 1. Базальтова та кам'яна вата – це одне й теж. Це найстійкіший за структурою та надійний вид утеплювача. Теплоізоляційні властивості вати забезпечує нерухоме повітря, укладене між волокнами. Від волокон потрібна стабільність та міцність. І тут базальтовому волокну немає рівних:
 • базальт міцніший за кварцове і шлакове волокно;
 • вище гнучкість і пружність – базальтова вата не схильна до утворення сколів та мікрочастинок з уламків волокон, що дратують шкіру, а особливо слизові;
 • базальтові волокна легше зафіксувати і склеїти в точках перетину, через що кам'яна вата ROCKWOOL набагато краще тримає структуру і може прослужити без просідання і втрати властивостей до 100 років.

Температура плавлення габро-базальтових гірських порід перевищує 1400 °С. Робоча температура плавильної печі 1500 градусів, що значно вище ніж за виробництві скло і шлаковаты. Відносно висока вартість базальтової вати зокрема пов'язані з энергозатратностью виробництва та зі складністю видобутку базальтових порід.

Після печі розплав подається на центрифуги, де через тонкі фільтри із тугоплавких матеріалів за рахунок відцентрової сили та повітря під тиском з нього витягуються тонкі нитки.

Процес виробництва мінвати чимось нагадує приготування цукрової вати, але дуже приблизно.

Далі одержані волокна обробляють спеціальними складами на основі поліефірних смол. Це потрібно для отримання водовідштовхувального ефекту, а також для склеювання волокон у точках перетину. Полімеризація (схоплювання) клеючого складу відбувається за нормальної температури близько 200°С. До цього моменту хаотично переплетених волокон формується мат базальтової вати. Залежно від щільності отриманий утеплювач згортають у рулони та нарізають на плити. Далі кам'яна вата йде на фасування. І купити утеплювач ROCKWOOL можна у вигляді упаковок із плитами або рулонів. На етапі упаковки мінвату максимально стискають, щоб знизити обсяг та ціну транспортування.

За рахунок «легкості» великий обсяг при малій вазі, мінеральна вата Роквул (як і інших брендів) дуже дорога у транспортуванні. Тому вигідно купити утеплювач Роквул якомога ближче до об'єкта будівництва. Саме тому компанія Мізол має 26 регіональних складів та представництв на всій території України.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ ROCKWOOL

Перше виробництво кам'яної вати почалося далекого 1937 року в Данії та Швеції. До середини 50-х років минулого століття компанія вийшла за межі північної Європи та відкрила виробництво у місті Гладдек (північна Рейн-Вестфалія). У процесі розвитку компанія ROCKWOOL освоїла виробництво акустичних стель, субстратів для сендвіч панелей, фасадних панелей ROCKPANEL у 1985 році.

1993 року – відкрито перше виробництво в Польщі, 1996 року друге. А у 1997 відкрито перше торгове представництво у Києві від підприємства ROCKWOOL POLSKA.

На сьогоднішній день група компаній ROCKWOOL – світовий лідер у виробництві негорючої ізоляції з базальтового волокна та супутніх матеріалів.

Компанія має 27 підприємств по всьому світу, від Європи, до Південно-Східної Азії та Північної Америки.

Наша компанія є офіційним дилером продукції ROCKWOOL в Україні, а значить ви можете купити базальтовий утеплювач без посередників за чесною ціною, та з усіма супровідними документами та сертифікатами.

ЧИМ БАЗАЛЬТОВА ВАТА РОКВУЛ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ ВИДІВ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ

Стандарти перевірки утеплювача в ЄС відрізняються від азіатських та вітчизняних. Перевіряється партія матеріалу проводиться кілька однотипних досліджень. І клас мінеральної вати визначається за найгіршим із показників. Виходить, якщо замовити утеплювач ROCKWOOL, то ви не просто отримаєте гарантію відповідності, але і з високою ймовірністю отримаєте утеплювач, який перевищує заявлені в сертифікатах характеристики.

Тоді як при виробництві турецької, російської та української мінвати часто робиться партія кращої якості лише для перевірки. Випробування проводять лише для вати з «особливої» партії, а серійний утеплювач уже не факт, що відповідають заявленим характеристикам.

Сертифікат безпеки EUCEB означає, що утеплювач Роквул можна використовувати у внутрішніх приміщеннях, навіть у дитячих кімнатах та лікарнях. Головною умовою є відповідність до правил монтажу.

За рахунок нижчих показників коефіцієнта теплопровідності базальтової вати ROCKWOOL її потрібно менше для отримання необхідного теплового опору (R). А це вже безпосередня економія на ціні утеплення.  

Фасадна теплоізоляція Роквул проходить полімеризацію (випалювання) 2 рази, що виключає можливість появи плям на фасадах «висолів» на відміну від базальтової вати з нижнього за ціною діапазону. 

М'ЯКІ РІЗНОВИДИ УТЕПЛЮВАЧА ROCKWOOL

(СКАТНА ПОКРІВЛЯ ПЕРЕГОРОДКИ, МІЖПОВЕРХОВІ ПЕРЕКРИТТЯ, ВНУТРІШНЕ УТЕПЛЕННЯ)

Серед важливих характеристик базальтових утеплювачів є::

 • товщина та габаритні розміри плит або рулонів;
 • <коефіцієнт теплопровідності Вт/м*К – означає скільки тепла пройде через метр матеріалу при різниці температур в один градус;
 • щільність - кг/м3, від неї безпосередньо залежать механічні властивості, міцність на стиск стійкість до деформацій та несуча здатність.

Чим щільніший утеплювач, тим вища ціна. Зверніть увагу, що теплопровідність від щільності практично не залежить. І не варто брати вату щільніше, ніж це необхідно, тепліше від цього не стане. Рекомендуємо розібратися та купити мінеральну вату ROCKWOOL саме того класу, який потрібний для вашої ситуації. Почнемо з найлегших та м'яких різновидів утеплювача Роквул для утеплення:

 • дахів та горищних перекриттів;
 • мансард та балконів;
 • каркасних стін та внутрішніх перегородок.

До цієї групи належать утеплювачі:

 1. Rockwool ROCKMIN – щільність 26 кг/м3, випускається у плитах товщиною 50, 100 та 150 мм.
 2. ROCKMIN PLUS – щільність 31 кг/м3, дуже схожий на попередній по області застосування матеріал, але краще себе показує на крутих кутах покрівельних схилів та у вертикальних перегородках.
 3. SUPERROCK – щільність 38 кг/м3, підходить для теплової та акустичної ізоляції, міжповерхових перекриттів, стін внутрішніх перегородок, для утеплення під сайдинг та інших вентильованих фасадів.

Детальний опис характеристик фасування та кількості матеріалу в одній упаковці ви знайдете на вкладці модельний ряд. Також можемо допомогти з розрахунками кількості утеплювача Rockwool та поставити в резерв потрібну кількість на найближчому регіональному складі. Купити базальтову вату можна на будь-якому регіональному представництві

АКУСТИЧНА МІНЕРАЛЬНА ВАТА ROCKWOOL СЕРЕДНЬОЇ ЖОРСТКОСТІ І УТЕПЛЮВАЧІ ПІД САЙДИНГ

Волокниста структура базальтової вати чудово гасить акустичні хвилі. Хорошими звукоізоляторами є всі різновиди мінвати, але бренд Rockwool має кілька спеціалізованих різновидів:

 1. Rockwool Rockton – щільність 50кг/м3 – застосовується для звукоізоляції, концертних залів, кімнат для репетиції, спорудження внутрішніх перегородок. Крім того, базальтова вата такої щільності вже ідеально підходить для утеплення фасадів під сайдинг. Звукоізоляційні можливості залежать не тільки від щільності, але і від однорідності структури. Високі звукоізоляційні властивості підтверджені випробуваннями та є відповідні документи.
 2. VENTIROCK PLUS (WENTIROCK MAX) – спеціалізована базальтова вата для фасадів під сайдинг або алюмінієві панелі. Прекрасно тримає структуру, не потрібні часті обрешітки для підтримки утеплювача. Щільність комбінована, якщо товщина утеплювача до 60мм, то однорідна щільність 80 кг/м3, якщо товщина більше, то внутрішній шар утеплювача має щільність 50кг/м3, а зовнішній 90кг/м3.
 3. Є виконання утеплювача для фасадів від Rockwool, яке не потребує вітрозахисної мембрани. Це базальтова вата VENTIROCK F PLUS (WENTIROCK MAX F), за характеристиками дуже схожа на попередній варіант, але на верхній (зовнішній) шар наклеєний паропроникний склополотно чорного кольору. Це ідеальний вид базальтової вати для утеплення та звукоізоляції вентильованих фасадів великих торгових центрів та адміністративних будівель.

 

КАМ'ЯНА ВАТА РОКВУЛ ДЛЯ МОКРИХ (ШТУКАТУРНИХ) ФАСАДІВ

Для штукатурних фасадів і плоских бетонних або металевих дахів випускаються окремі види базальтової вати від Rockwool високої щільності, які можуть легко витримати вагу штукатурки або навантаження експлуатованої покрівлі.

Почнемо з утеплювача для штукатурних фасадів:

 1. FRONTROCK SUPER (FRONTROCK MAX E) – найкращий утеплювач для штукатурних фасадів подвійної щфльності. Зовнішній шар (шкаралупа) щільністю 150 кг/м3 добре зчепляється з клеєм, армуючої склосіткою та декоративною штукатуркою. Внутрішній шар м'якший - 80 кг/м3 легко поглинає та компенсує всі нерівності стіни. Також подвійна щільність дозволяє знизити ціну за утеплювач Роквул Фронтрок. Детальні характеристики з показниками міцності на стиснення, розтягування та зсув можна знайти у докладному описі асортименту. На складах підтримується запас утеплювача Фронтрок, але в пік будівельного сезону (ближче до осені) купити утеплювач Rockwool для штукатурних фасадів не завжди просто, тому краще зробити розрахунок, і внести часткову передоплату і поставити в резерв.
 2. FRONTROCK S – відносно легкий утеплювач для штукатурних фасадів із щільністю 110 кг/м3. Чудове рішення для малоповерхових будівель з обробкою тонким штукатурним шаром. Ціна помітно нижче порівняно з попереднім варіантом, але у відомості та поширеності поки що поступається попередньому варіанту.
 3. FRONTROCK L (FASROCK LL) – ламельні плити з підвищеною несучою здатністю та міцністю на розрив. Якщо у звичайній базальтовій ваті волокна переплетені хаотично, то в ламельних плитах упорядковані. Використовуються ламельні плити на складних ділянках кути, шестикутні еркери тощо.

БАЗАЛЬТОВА ВАТА З ВИСОКОЮ НЕСУЩОЮ ЗДАТНІСТЮ ДЛЯ ПЛОСКИХ ДАХІВ

Окремо варто згадати жорстку вату для плоских дахів, а це склади, виробничі цехи, торговельно-розважальні центри, покрівлі багатоповерхових житлових будинків, що експлуатуються:

 1. ROFROCK 30 E – найм'якший зі спеціалізованих покрівельних утеплювачів із щільністю 100 кг/м3. Призначений для бетонних та металевих основ. Але не як самостійний і єдиний шар утеплення, а як нижній шар з подальшим покриттям більш твердою базальтовою ватою.
 2. ROOFROCK 50 – базальтова вата щільністю 145 кг/м3, підходить для бетонних та металевих основ. Зверху може бути покриття із полімерних мембран або бетонної стяжки.
 3. ROOFROCK 80 – щільність 175 кг/м3 – утеплювач схожий на попередній, але у нього вищий опір точкової деформації та міцність на стиск.
 4. MONROCK MAX E – комбінований утеплювач на основі базальтової вати подвійної густини. Верхній шар – 220 кг/м3, внутрішній – 115 кг/м3. Що дозволяє заощадити та одночасно отримати високу несучу здатність. Зверніть увагу, що базальтова вата Rockwool Monrock MAX E призначена для використання в один шар або верхній фінішний шар, якщо за розрахунками потрібна велика товщина шару утеплення.

ДЕ КУПИТИ УТЕПЛЮВАЧ РОКВУЛ

До цього огляду увійшли далеко не всі різновиди базальтової вати Rockwool, під цим брендом випускається технічна ізоляція та вогнезахисні перегородки на основі базальтового волокна. Якщо потрібно наш технічний відділ завжди допоможе з розрахунками та технічними рішеннями для стін та перегородок із застосуванням кам'яної вати.

Є кілька варіантів, як купити базальтову вату Rockwool:

 1. Зателефонувати нам та оформити замовлення з переміщенням на найближчий регіональний склад.
 2. Якщо потрібний не тільки утеплювач, але й монтажні роботи під ключ, ми порекомендуємо найкращих монтажників у регіоні. Адже серед наших дилерів є і торгуючі, будівельні і монтажні організації. Ви зможете розглянути кілька варіантів, запросити терміни та ціни на послуги та вибрати найкращу пропозицію.

Також у нас можна отримати повний комплект сертифікатів та протоколів випробувань на базальтовий утеплювач Роквул.

Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Сертифікати ROCKWOOL
Скачать файл sertifikatyrokvul.zip
Технічна документація ROCKWOOL
Скачать файл rockwool.zip
Думки експертів
Погляд європейців на культуру будівництва дахів в Україні. Спостереження і висновки

Партнери MIZOL з канадської компанії IKO відвідали Україну і проаналізували стан українських дахів. Мартін Матвей і Нік Коккеленберг поділилися з нами своїми враженнями і відзначили, що на даний момент серед покрівельного матеріалу домінує стара

Читати далі
Опитування 3х3
Мембрани або плівки: хто кого?

Більшість професіоналів ринку однакові на думці, що мембрани - це більш досконалий і технологічний продукт порівняно з плівками. Однак плівки залишаються затребуваними в застосуванні на дахах простих конструкцій і в разі необхідності економно

Читати далі
Опитування 3х3
Теплоізоляція - обгрунтоване зростання продажів і свідомий покупець

Раціоналізація і економія проникли в усі напрямки діяльності держави і сфери життя людей. Як розумно підійти до цього процесу ми розібрали на прикладі ринку матеріалів теплоізоляції. Ми задали 3 питання 3-м експертам, щоб зрозуміти правильний.......

Читати далі
Інструкції та керівництва
Монтаж ПВХ-мембрани FLAGON

Починати монтаж дренажної воронки ПВХ - мембрани потрібно з вирізання певного шматка матеріалу, враховуючи діаметр труби. Під час фіксації немає необхідності в тому, щоб використовувати всілякі клейові склади. Поверхня підігрівають до певної т

Читати далі
Питання/ Відповіді
Чи можна починати кріпити сайдинг без стартової?

Чи можна починати кріпити сайдинг без стартової?

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Чи можна починати кріпити сайдинг без стартової?
Питання
Доброго дня! У разі кріплення сайдингу без стартової планки – нижня частина сайдингу буде не закріплена, і із-за сильного вітру може бути відірвана. Більше інформації щодо монтажу дивіться в інструкції.
Відповідь
Горло ринви 130, чи правильно я розумію: він мав би підійти для прийому води з плоских покрівель? Він кріпиться безпосередньо на стіну?
Питання
Добридень! Так, воду з переливної лійки можна скидати в горло ринви 130. Горло ринви кріпитися безпосередньо до стіни, горло ринви має готові отвори для кріплення.
Відповідь
Чи можна укладати мембрану безпосередньо на руберойд? На ж / б плиті даху неопалюваного гаража лежить руберойд, який почав протікати. Чи можу я покласти на руберойд гидробарьер (Євробарьер), зверху встановити лаги, обрешітку і закрити профнастилом
Питання
Добридень! Все залежить від кута нахилу ската покрівлі. Гідробар'єр взагалі не підходить, так як в контакті з поверхнею він пропускає воду. Євробар'єр в якості підпокрівельної гідрозахисту укладають від 17 ° з обов'язковою проклейкою всіх нахлестов стр
Відповідь
Добрий день! Чим мансардні вікна відрізняються від фасадних і чи можна на покрівлі встановлювати фасадні вікна?
Питання
Добридень! Відрізняються тим, що мансардні вікна призначені, сконструйовані і виготовлені саме під дію гідроізоляційних, снігових і вітрових навантажень, які присутні на покрівлі. На фасаді дані навантаження в рази менше, снігова ж взагалі
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Пов'язані проекти
Использование материала в конструктивных решениях Mizol
Мізол - постачальник будівельних матеріалів та інженерних будівельних послуг

Будівельно інженерні послуги

Компанії і приватні інвестори, які приймають рішення щодо будівництва або ремонту офісної будівлі, часто стикаються з великою кількістю труднощів. Ці труднощі пов'язані з необхідністю шукати відповіді на безліч питань щодо робіт з перепланування, внутрішнього оздоблення офісу або будинку і т.д. Організація таких процесів вимагає досить значних витрат часу і фінансових ресурсів. Якщо ви не володієте професійними знаннями, то легко можете допустити помилки.

Помилки в розрахунках можуть призвести до затягування термінів здачі проекту, збільшення витратної частини бюджету і зниження якості. Виходячи з поставленого перед нами завдання, компанія Мізол розробить для вас чіткий план управління будівельними, оздоблювальними та ремонтними роботами. Ми готові надати свої послуги щодо участі в розробці ефективних планів за такими етапами:

  На кожному етапі ми проводимо детальне дослідження і складаємо ретельно розрахований і продуманий план з урахуванням всіх інтересів і потреб замовника.

  Постачальник будівельних матеріалів в Україні номер один

  Компанія Мізол працює на ринку України з 1994 року і є одним з провідних постачальників різноманітних оздоблювальних і будівельних матеріалів. Крім надання будівельно-інженерних послуг ми також забезпечуємо наших замовників якісними комплектуючими та витратними матеріалами від провідних світових виробників. Нашими партнерами є понад шістдесят компаній-виробників, відомих у всьому світі. Все, що може знадобитися вам в ході ремонту та будівництва, ви зможете знайти у відповідних розділах на нашому сайті: сучасний покрівельний матеріал, комплектуючі для якісної гідроізоляції і водовідвідних систем, і багато іншого.

  Матеріали, які реалізує наша компанія, використовуються в будівництві приватних будинків і котеджів, офісних будівель, логістичних центрів і олімпійських стадіонів. Кваліфікований персонал нашого магазину допоможе вам зорієнтуватися в розмаїтті назв і категорій, розповість про всі переваги того чи іншого матеріалу.

  Наші ціни - одні з найдемократичніших цін на будівельному ринку України і Києва зокрема. Наш більш ніж двадцятирічний досвід роботи в будівництві і репутація відповідального виконавця гарантує замовнику якісне і своєчасне виконання замовлення.

  Переваги покупки будівельних матеріалів у компанії Мізол

  У мережі інтернет ви може знайти велику кількість компаній, які є постачальником будівельних матеріалів в Україні. Чому варто звернутися до нас:

  • наші ціни одні з найгуманніших і демократичних на галузевому ринку України;
  • наші ціни одні з найгуманніших і демократичних на галузевому ринку України;
  • ми цінуємо наших клієнтів і зацікавлені в довгостроковому співробітництві, тому ми надаємо клієнтам дуже вигідні умови співпраці;
  • наша компанія надає будівельно інженерні послуги більше 20 років, що робить нас надійним партнером;
  • ми отримуємо тільки позитивні відгуки від наших клієнтів;
  • наша компанія реалізує самий якісний і надійний продукт від провідних виробників будматеріалів;
  • широкий асортимент товарів дозволяє нашим клієнтам підібрати саме те, що потрібно конкретно для їх проекту. Асортимент постійно поповнюється новинками;
  • регулярне поповнення складу виключає можливість відсутності товару або затримки в доставці. У нас ви завжди знайдете потрібний вам товар за хорошою ціною;
  • якщо у вас немає можливості самим забрати вашу покупку, ми організуємо для вас доставку за вказаною адресою у зручний для вас час.

  Мізол надає комплекс послуг з управління будівництвом

  Компанія Мізол надає будівельно-інженерні послуги як великим компаніям так і приватним замовникам. У наших силах і нашої компетенції:

  1. скласти попередній календарний план реалізації проекту;
  2. вирішити питання щодо внесення в проекти змін, які стосуються впровадження новітніх, більш прогресивних процесів;
  3. внести до плану зміни, які приведуть до зниження вартості без втрати якості;
  4. поліпшити техніко-економічні показники об'єкта будівництва;
  5. проконтролювати якість використовуваних матеріалів, обладнання та конструкцій;
  6. взяти участь в тендері на виконання будівельних робіт та управлінні монтажними, оздоблювальними та ремонтними роботами;
  7. надати замовнику готові конструктивні рішення по гідроізоляції, покрівельного покриву, теплоізоляції, водовідведення і т.д.;
  8. Проконтролювати якість виконуваних будівельно-монтажних робіт.

  Наші фахівці підготують і оформлять всю необхідну технічну документацію. Отримати безкоштовну консультацію про наші послуги і матеріалах ви можете зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті нашої компанії.

  Вигідне співробітництво з компанією MIZOL

  Наша компанія пропонує взаємовигідні партнерські відносини. Якщо ви належите до тих людей, які не бояться брати на себе відповідальність і вміють приймати зважені рішення, тоді ми будемо раді бачити вас серед наших дилерів! У чому ваша вигода від співпраці з компанією Мізол:

  1. Співпраця з нами - це впевненість у завтрашньому дні. Розвивати свою справу не просто, на початку шляху може виникати багато труднощів. Ми готові допомогти і надати підтримку нашим партнерам навіть у найскладніші часи.
  2. Протягом двадцяти з гаком років ми стикалися з різними ситуаціями в бізнесі і накопичили чималий досвід в будівництві. Ми готові поділитися нашим досвідом з вами, щоб ви могли застосовувати наші технології і знання у своїй діяльності;
  3. Комплексна маркетингова підтримка, всебічне інформування споживача про матеріали, їх правильному і раціональному використанні. Це те, що лежить в основах успішних продажів, і цим інструментом ми готові поділитися з вами;
  4. Ми регулярно оновлюємо наш асортимент і збільшуємо частку сучасних продуктів та інноваційних рішень. Ми вважаємо, що майбутнє належить сучасним технологіям, які дозволяють економити природні ресурси;
  5. Наша мета - присутність в кожному регіоні України для того, щоб наші клієнти могли отримати необхідні консультації та придбати цікаві для них матеріали в будь-який момент.

  Будемо раді співпраці!

  Проекти, реалізовані нами

  Постачальник будівельних матеріалів в Україні Мізол з початку 90-х і по сьогодні бере участь в реалізації проектів різного масштабу і спрямованості. За більш ніж 20-річну історію існування ми брали участь в будівництві і реконструкції об'єктів в різних регіонах України. Ми пишаємося результатами своєї роботи, серед яких:

  • приватні будинки і котеджні селища в різних областях України;
  • автозаправні станції, громадські установи (школи, гуртожитки, ринки, термінал D аеропорту Бориспіль);
  • житлові комплекси, такі як: ЖК «Білий Парус» (Одеса), РК Riviera Riverside (Київ), РК «Садова гірка» (Харків), ЖК «Новопечерські Липки» (Київ), РК «Дует» (Дніпро), і багато інші;
  • відомі спортивні комплекси: НСК «Олімпійський», Льодова Арена, тренувальна база ФК Металіст, Стадіон «Арена Львів»;
  • бізнес-центри: Silver Breeze (Київ), ECO Tower (Запоріжжя), «Престиж» (Одеса), гіпермаркети Ашан;
  • промислові будівлі: Нафтобаза «ЛУКОЙЛ», складські приміщення Нової Пошти.

  І це далеко не повний перелік об'єктів, в будівництві або реконструкції яких ми брали участь. Перерахувати їх всі досить складно, однак, наведені вище приклади свідчать про те, що нам довіряють найкращі.

  Де купити якісні будівельні матеріали

  Будівельна галузь посилено розвивається і нові технології будівництва стрімко входять в наше життя. Вони надають споживачам нові можливості для створення якісно нових і візуально естетичних споруд. На зміну старих матеріалів приходять нові, які мають кращі якості і обходяться в кінцевому підсумку дешевше. Так, на зміну старій, ще радянського зразка черепиці приходить бітумна, яка краща за своїми властивостями, зручніша в укладанні і прослужить довше.

  Спеціалісти нашого магазину багато років досліджують ринок будівельних матеріалів і в числі перших дізнаються про новинки та їх властивості. У наших проектах ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, щоб вони прослужили довго і з максимальною ефективністю виконували своє призначення.

  Постачальник будівельних матеріалів в Україні MIZOL пропонує своїм клієнтам найякісніші будівельні матеріали від найкращих виробників. Наші склади з продукцією розташовані в різних регіонах України, що робить товар доступним для покупця у всіх містах і селах країни. На карті, яка є на нашому сайті ви зможете знайти склад, який знаходиться ближче до вас і оформивши замовлення, забрати його самостійно. І завжди можна оформити доставку, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті.

  Наші торговельні марки і категорії товарів

  У каталозі нашої компанії - постачальника будівельних матеріалів в Україні понад 50 торгових марок якісного і сучасного будівельного матеріалу. Серед них:

  1. PROFIL - водостічні системи з ПВХ від польського виробника. Призначена для організованого відведення дощової і талої води з дахів будівель і споруд будь архітектурного планування.
  2. RAIKO PREMIUM - це ідеальні водостічні системи для всіх видів покрівель. Водостік спроектований з урахуванням глибокого аналізу недоліків і переваг металевих водостоків.
  3. Антиконденсат - Спеціально розроблена для застосування в підпокрівельної гідроізоляції плівка виробництва JUTA (Чехія). Використовується в холодних горищах під металочерепицею.
  4. Гідробар'єр - Класична подкровельная гідроізоляція від JUTA (Чехія).
  5. Паробар'єр - Мембрани та пароізоляційні плівки і виробництва JUTA (Чехія).
  6. Євробар'єр - Супердифузійні підпокрівельні мембрани для гідро- і ветроизоляции. Використовуються для похилих дахах простих і складних конструкцій.
  7. Вітробар'єр - фасадні вітроізоляційних та гідроізоляційні мембрани JUTA (Чехія).
  8. FIXIT - стрічки, які призначені для того, щоб склеювати і ремонтувати підпокрівельні плівки і супердифузійні мембрани.
  9. Інші товари.

  Якщо ви вже ознайомилися з асортиментом продукції, яка продається в магазині Мізол і хочете отримати консультацію щодо застосування товару, телефонуйте нам, наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання!

  Застосування конструктивних рішень і матеріалів

  У наш час при будівництві нових будівель все частіше використовуються інноваційні матеріали. При підборі матеріалів забудовник керується не тільки функціональними властивостями матеріалів, а й їх економічністю. Від того, яке рішення буде застосовано в будівництві або реконструкції будівлі буде залежати його безпека, довговічність, естетичний зовнішній вигляд і, звичайно ж, вартість.

  Компанія Мізол розробила і готова надати своїм клієнтам готові конструктивні рішення і матеріали по облаштуванню:

  • спортивних майданчиків зі штучним покриттям;
  • лінійного водовідведення HAURATON;
  • парковки і під'їзних доріжок;
  • гідроізоляції і дренажу;
  • покрівель;
  • вентиляції;
  • льодової арени;
  • гідроізоляції та утеплення підлоги;
  • звукоізоляції та інших;

  Проектуванням пропонованих нами рішень займалися кращі фахівці з великим досвідом роботи в будівництві. У всіх розроблених нами рішеннях використовуються тільки найсучасніші матеріали. Виробники таких матеріалів визнані лідерами будівельного ринку в багатьох країнах, матеріал пройшов випробування на міцність у багатьох проектах. Ми гарантуємо їх якість і довговічність.

  Центр будівельної експертизи