ПН ВТ СР ЧТ ПТ | СБ | НД |
9:00 - 18:00 | Вихiднi |
порожній
ROCKWOOL в Україні - базальтова мінеральна вата
- Виробник:
- Категорія товарів:Мінеральна Вата Rockwool
Група компаній ROCKWOOL - світовий лідер в області виробництва негорючої теплоізоляції з кам'яної вати. Продукцію під маркою ROCKWOOL виробляють на 27 заводах Європи, Азії та Північної Америки.
Теплоізоляція ROCKWOOL призначена для застосування в будь-яких будівельних та інженерних конструкціях житлових, промислових, офісних та інших типах будинків. Цей матеріал використовують для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту.
Ефективність теплоізоляції характеризується коефіцієнтом теплопровідності. Виходячи з його значення, розраховується товщина матеріалу. Коефіцієнти теплопровідності матеріалів ROCKWOOL - одні з кращих в своєму класі (0,036-0,038 Вт / м К).
Термін служби теплоізоляційних матеріалів ROCKWOOL становить не менше 50 років при дотриманні рекомендацій компанії виробника, пов'язаних з технологією монтажу і умовами експлуатації. Також, в наявності є протокол випробувань на деякі позиції, що підтверджує термін використання до 100 років.
Кам'яна вата ROCKWOOL має природне походження - натуральний камінь. Завдяки цьому її можна використовувати в будь-яких типах будівель - від висотних будівель до приміщень з найсуворіших вимог - оздоровчих і дитячих установ.
Каменная вата ROCKWOOL имеет природное происхождение - натуральный камень. Благодаря этому ее можно использовать в любых типах построек - от высотных зданий до помещений с самыми строгими требованиями - оздоровительных и детских учреждений.
Утеплювач ROCKWOOL – це мінеральна вата з волокон витягнутих із розплаву базальтових порід. Це один із самих довговічних та якісних видів мінеральних утеплювачів. Компанія Роквул (Польща) випускає базальтову вату як для теплоізоляції стін та покрівельних конструкцій, так і для звукоізоляції та вогнезахисних перегородок, у нас можна купити утеплювач ROCKWOOL усіх цих модифікацій.
ЩО ТАКЕ БАЗАЛЬТОВА ВАТА І ЯК ЇЇ ВИРОБЛЯЮТЬ
Для початку розберемося з визначеннями, можна зустріти кілька формулювань:
- кам'яна вата;
- базальтова вата.
Все це близькі за значенням терміни, але все ж таки:
-
Мінеральна вата – це загальна назва всіх тепло- та звукоізоляторів на основі хаотично сплутаних мінеральних волокон. Волокна можуть бути виготовлені з:
- розплаву базальтових порід - варіант утеплювача Rockwool базальтова вата;
- кварцу – розплаву кварцового піску, і скляного бою – це скловата;
- шлаків відходів металургійного виробництва – це шлаковата, й у цивільному будівництві мало використовується, лише як технічна ізоляція промислового устаткування й трубопроводів.
- Базальтова та кам'яна вата – це одне й теж. Це найстійкіший за структурою та надійний вид утеплювача. Теплоізоляційні властивості вати забезпечує нерухоме повітря, укладене між волокнами. Від волокон потрібна стабільність та міцність. І тут базальтовому волокну немає рівних:
- базальт міцніший за кварцове і шлакове волокно;
- вище гнучкість і пружність – базальтова вата не схильна до утворення сколів та мікрочастинок з уламків волокон, що дратують шкіру, а особливо слизові;
- базальтові волокна легше зафіксувати і склеїти в точках перетину, через що кам'яна вата ROCKWOOL набагато краще тримає структуру і може прослужити без просідання і втрати властивостей до 100 років.
Температура плавлення габро-базальтових гірських порід перевищує 1400 °С. Робоча температура плавильної печі 1500 градусів, що значно вище ніж за виробництві скло і шлаковаты. Відносно висока вартість базальтової вати зокрема пов'язані з энергозатратностью виробництва та зі складністю видобутку базальтових порід.
Після печі розплав подається на центрифуги, де через тонкі фільтри із тугоплавких матеріалів за рахунок відцентрової сили та повітря під тиском з нього витягуються тонкі нитки.
Процес виробництва мінвати чимось нагадує приготування цукрової вати, але дуже приблизно.
Далі одержані волокна обробляють спеціальними складами на основі поліефірних смол. Це потрібно для отримання водовідштовхувального ефекту, а також для склеювання волокон у точках перетину. Полімеризація (схоплювання) клеючого складу відбувається за нормальної температури близько 200°С. До цього моменту хаотично переплетених волокон формується мат базальтової вати. Залежно від щільності отриманий утеплювач згортають у рулони та нарізають на плити. Далі кам'яна вата йде на фасування. І купити утеплювач ROCKWOOL можна у вигляді упаковок із плитами або рулонів. На етапі упаковки мінвату максимально стискають, щоб знизити обсяг та ціну транспортування.
За рахунок «легкості» великий обсяг при малій вазі, мінеральна вата Роквул (як і інших брендів) дуже дорога у транспортуванні. Тому вигідно купити утеплювач Роквул якомога ближче до об'єкта будівництва. Саме тому компанія Мізол має 26 регіональних складів та представництв на всій території України.
ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ ROCKWOOL
Перше виробництво кам'яної вати почалося далекого 1937 року в Данії та Швеції. До середини 50-х років минулого століття компанія вийшла за межі північної Європи та відкрила виробництво у місті Гладдек (північна Рейн-Вестфалія). У процесі розвитку компанія ROCKWOOL освоїла виробництво акустичних стель, субстратів для сендвіч панелей, фасадних панелей ROCKPANEL у 1985 році.
1993 року – відкрито перше виробництво в Польщі, 1996 року друге. А у 1997 відкрито перше торгове представництво у Києві від підприємства ROCKWOOL POLSKA.
На сьогоднішній день група компаній ROCKWOOL – світовий лідер у виробництві негорючої ізоляції з базальтового волокна та супутніх матеріалів.
Компанія має 27 підприємств по всьому світу, від Європи, до Південно-Східної Азії та Північної Америки.
Наша компанія є офіційним дилером продукції ROCKWOOL в Україні, а значить ви можете купити базальтовий утеплювач без посередників за чесною ціною, та з усіма супровідними документами та сертифікатами.
ЧИМ БАЗАЛЬТОВА ВАТА РОКВУЛ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ ВИДІВ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ
Стандарти перевірки утеплювача в ЄС відрізняються від азіатських та вітчизняних. Перевіряється партія матеріалу проводиться кілька однотипних досліджень. І клас мінеральної вати визначається за найгіршим із показників. Виходить, якщо замовити утеплювач ROCKWOOL, то ви не просто отримаєте гарантію відповідності, але і з високою ймовірністю отримаєте утеплювач, який перевищує заявлені в сертифікатах характеристики.
Тоді як при виробництві турецької, російської та української мінвати часто робиться партія кращої якості лише для перевірки. Випробування проводять лише для вати з «особливої» партії, а серійний утеплювач уже не факт, що відповідають заявленим характеристикам.
Сертифікат безпеки EUCEB означає, що утеплювач Роквул можна використовувати у внутрішніх приміщеннях, навіть у дитячих кімнатах та лікарнях. Головною умовою є відповідність до правил монтажу.
За рахунок нижчих показників коефіцієнта теплопровідності базальтової вати ROCKWOOL її потрібно менше для отримання необхідного теплового опору (R). А це вже безпосередня економія на ціні утеплення.
Фасадна теплоізоляція Роквул проходить полімеризацію (випалювання) 2 рази, що виключає можливість появи плям на фасадах «висолів» на відміну від базальтової вати з нижнього за ціною діапазону.
М'ЯКІ РІЗНОВИДИ УТЕПЛЮВАЧА ROCKWOOL
(СКАТНА ПОКРІВЛЯ ПЕРЕГОРОДКИ, МІЖПОВЕРХОВІ ПЕРЕКРИТТЯ, ВНУТРІШНЕ УТЕПЛЕННЯ)
Серед важливих характеристик базальтових утеплювачів є::
- товщина та габаритні розміри плит або рулонів;
- <коефіцієнт теплопровідності Вт/м*К – означає скільки тепла пройде через метр матеріалу при різниці температур в один градус;
- щільність - кг/м3, від неї безпосередньо залежать механічні властивості, міцність на стиск стійкість до деформацій та несуча здатність.
Чим щільніший утеплювач, тим вища ціна. Зверніть увагу, що теплопровідність від щільності практично не залежить. І не варто брати вату щільніше, ніж це необхідно, тепліше від цього не стане. Рекомендуємо розібратися та купити мінеральну вату ROCKWOOL саме того класу, який потрібний для вашої ситуації. Почнемо з найлегших та м'яких різновидів утеплювача Роквул для утеплення:
- дахів та горищних перекриттів;
- мансард та балконів;
- каркасних стін та внутрішніх перегородок.
До цієї групи належать утеплювачі:
- Rockwool ROCKMIN – щільність 26 кг/м3, випускається у плитах товщиною 50, 100 та 150 мм.
- ROCKMIN PLUS – щільність 31 кг/м3, дуже схожий на попередній по області застосування матеріал, але краще себе показує на крутих кутах покрівельних схилів та у вертикальних перегородках.
- SUPERROCK – щільність 38 кг/м3, підходить для теплової та акустичної ізоляції, міжповерхових перекриттів, стін внутрішніх перегородок, для утеплення під сайдинг та інших вентильованих фасадів.
Детальний опис характеристик фасування та кількості матеріалу в одній упаковці ви знайдете на вкладці модельний ряд. Також можемо допомогти з розрахунками кількості утеплювача Rockwool та поставити в резерв потрібну кількість на найближчому регіональному складі. Купити базальтову вату можна на будь-якому регіональному представництві
АКУСТИЧНА МІНЕРАЛЬНА ВАТА ROCKWOOL СЕРЕДНЬОЇ ЖОРСТКОСТІ І УТЕПЛЮВАЧІ ПІД САЙДИНГ
Волокниста структура базальтової вати чудово гасить акустичні хвилі. Хорошими звукоізоляторами є всі різновиди мінвати, але бренд Rockwool має кілька спеціалізованих різновидів:
- Rockwool Rockton – щільність 50кг/м3 – застосовується для звукоізоляції, концертних залів, кімнат для репетиції, спорудження внутрішніх перегородок. Крім того, базальтова вата такої щільності вже ідеально підходить для утеплення фасадів під сайдинг. Звукоізоляційні можливості залежать не тільки від щільності, але і від однорідності структури. Високі звукоізоляційні властивості підтверджені випробуваннями та є відповідні документи.
- VENTIROCK PLUS (WENTIROCK MAX) – спеціалізована базальтова вата для фасадів під сайдинг або алюмінієві панелі. Прекрасно тримає структуру, не потрібні часті обрешітки для підтримки утеплювача. Щільність комбінована, якщо товщина утеплювача до 60мм, то однорідна щільність 80 кг/м3, якщо товщина більше, то внутрішній шар утеплювача має щільність 50кг/м3, а зовнішній 90кг/м3.
- Є виконання утеплювача для фасадів від Rockwool, яке не потребує вітрозахисної мембрани. Це базальтова вата VENTIROCK F PLUS (WENTIROCK MAX F), за характеристиками дуже схожа на попередній варіант, але на верхній (зовнішній) шар наклеєний паропроникний склополотно чорного кольору. Це ідеальний вид базальтової вати для утеплення та звукоізоляції вентильованих фасадів великих торгових центрів та адміністративних будівель.
КАМ'ЯНА ВАТА РОКВУЛ ДЛЯ МОКРИХ (ШТУКАТУРНИХ) ФАСАДІВ
Для штукатурних фасадів і плоских бетонних або металевих дахів випускаються окремі види базальтової вати від Rockwool високої щільності, які можуть легко витримати вагу штукатурки або навантаження експлуатованої покрівлі.
Почнемо з утеплювача для штукатурних фасадів:
- FRONTROCK SUPER (FRONTROCK MAX E) – найкращий утеплювач для штукатурних фасадів подвійної щфльності. Зовнішній шар (шкаралупа) щільністю 150 кг/м3 добре зчепляється з клеєм, армуючої склосіткою та декоративною штукатуркою. Внутрішній шар м'якший - 80 кг/м3 легко поглинає та компенсує всі нерівності стіни. Також подвійна щільність дозволяє знизити ціну за утеплювач Роквул Фронтрок. Детальні характеристики з показниками міцності на стиснення, розтягування та зсув можна знайти у докладному описі асортименту. На складах підтримується запас утеплювача Фронтрок, але в пік будівельного сезону (ближче до осені) купити утеплювач Rockwool для штукатурних фасадів не завжди просто, тому краще зробити розрахунок, і внести часткову передоплату і поставити в резерв.
- FRONTROCK S – відносно легкий утеплювач для штукатурних фасадів із щільністю 110 кг/м3. Чудове рішення для малоповерхових будівель з обробкою тонким штукатурним шаром. Ціна помітно нижче порівняно з попереднім варіантом, але у відомості та поширеності поки що поступається попередньому варіанту.
- FRONTROCK L (FASROCK LL) – ламельні плити з підвищеною несучою здатністю та міцністю на розрив. Якщо у звичайній базальтовій ваті волокна переплетені хаотично, то в ламельних плитах упорядковані. Використовуються ламельні плити на складних ділянках кути, шестикутні еркери тощо.
БАЗАЛЬТОВА ВАТА З ВИСОКОЮ НЕСУЩОЮ ЗДАТНІСТЮ ДЛЯ ПЛОСКИХ ДАХІВ
Окремо варто згадати жорстку вату для плоских дахів, а це склади, виробничі цехи, торговельно-розважальні центри, покрівлі багатоповерхових житлових будинків, що експлуатуються:
- ROFROCK 30 E – найм'якший зі спеціалізованих покрівельних утеплювачів із щільністю 100 кг/м3. Призначений для бетонних та металевих основ. Але не як самостійний і єдиний шар утеплення, а як нижній шар з подальшим покриттям більш твердою базальтовою ватою.
- ROOFROCK 50 – базальтова вата щільністю 145 кг/м3, підходить для бетонних та металевих основ. Зверху може бути покриття із полімерних мембран або бетонної стяжки.
- ROOFROCK 80 – щільність 175 кг/м3 – утеплювач схожий на попередній, але у нього вищий опір точкової деформації та міцність на стиск.
- MONROCK MAX E – комбінований утеплювач на основі базальтової вати подвійної густини. Верхній шар – 220 кг/м3, внутрішній – 115 кг/м3. Що дозволяє заощадити та одночасно отримати високу несучу здатність. Зверніть увагу, що базальтова вата Rockwool Monrock MAX E призначена для використання в один шар або верхній фінішний шар, якщо за розрахунками потрібна велика товщина шару утеплення.
ДЕ КУПИТИ УТЕПЛЮВАЧ РОКВУЛ
До цього огляду увійшли далеко не всі різновиди базальтової вати Rockwool, під цим брендом випускається технічна ізоляція та вогнезахисні перегородки на основі базальтового волокна. Якщо потрібно наш технічний відділ завжди допоможе з розрахунками та технічними рішеннями для стін та перегородок із застосуванням кам'яної вати.
Є кілька варіантів, як купити базальтову вату Rockwool:
- Зателефонувати нам та оформити замовлення з переміщенням на найближчий регіональний склад.
- Якщо потрібний не тільки утеплювач, але й монтажні роботи під ключ, ми порекомендуємо найкращих монтажників у регіоні. Адже серед наших дилерів є і торгуючі, будівельні і монтажні організації. Ви зможете розглянути кілька варіантів, запросити терміни та ціни на послуги та вибрати найкращу пропозицію.
Також у нас можна отримати повний комплект сертифікатів та протоколів випробувань на базальтовий утеплювач Роквул.
Теплоізоляція ROCKWOOL призначена для застосування в будь-яких будівельних та інженерних конструкціях житлових, промислових, офісних та інших типах будинків. Цей матеріал використовують для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту.
Читати даліКам'яна вата ROCKWOOL має природне походження - натуральний камінь. Завдяки цьому її можна використовувати в будь-яких типах будівель - від висотних будівель до приміщень з найсуворіших вимог - оздоровчих і дитячих установ.
Читати даліВи вирішили будувати будинок? Вітаємо, ви на порозі нових унікальних відчуттів, коли зроблений перший крок в кімнату, яка виглядає саме так, як ви мріяли.
Читати даліНа території країн колишнього СНД традиція обшивати стіни «вагонкою», виготовленої з деревини, існує на протязі століть.
Читати даліУтеплення даху – це не тільки економія на опаленні, але і можливість отримати додаткову кімнату, якщо зробити з горища мансарду.
Читати даліПідпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!