Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Хто ми?

Компанія MIZOL спеціалізується на дистрибуції будівельних матеріалів від провідних світових постачальників, а також на наданні послуг і розробці рішень в галузі цивільного та промислового будівництва.


MIZOL ставить перед собою завдання впроваджувати і доступно показувати споживачам сучасні,

ефективні і безпечні рішення і будівельні матеріали, які допоможуть їм реалізувати задумане, зробити це максимально швидко і правильно.


Наші зусилля спрямовані на підтримку доступності та професійної представленості будівельних матеріалів по всій території України, формування ідей

для підвищення їх ефективності, надання кращого сервісу і сучасних рішень.


MIZOL - соціально відповідальна компанія. Підвищення якості життя людей, а також впровадження кращих практик ведення бізнесу - важлива складова нашої діяльності. Саме тому ми постійно працюємо над формуванням культури будівництва, розвиваємо

культуру екологічного будівництва, а також несемо культуру цивілізованого ведення бізнесу.

Історія компанії

Історія компанії MIZOL бере початок в 1994 році, на етапі формування ринку будівельних матеріалів України. Протягом двох років Компанія здійснює експортні поставки технічної та спеціальної теплоізоляції українського виробництва на зарубіжні ринки.


Знаковим для Компанії стає 1995 рік - MIZOL укладає контракт про співпрацю зі світовим виробником теплоізоляційних матеріалів - концерном Saint-Gobain (ТМ ISOVER).


Уже через рік Компанія починає працювати з італійським концерном Polyglass SpA - найбільшим світовим виробником наплавляються гідроізоляційних мембран.


Для зміцнення позиції на ринку гідроізоляції і розвитку інноваційної складової бізнесу, Компанія приймає рішення про введення в асортимент на той момент новаторського продукту - підпокрівельних ізоляційних плівок. Для реалізації задуманого в 1997 році Компанія укладає ексклюзивний контракт з провідним європейським виробником подкровельной ізоляції - компанією JUTA a.s. З цього моменту компанія MIZOL починає формувати ринок подкровельной ізоляції України.


У 1999 році Компанія приступає до створення і розвитку ринку геосинтетичних матеріалів в промишленномі цивільному будівництві. До списку стратегічних партнерів Компанії додається найбільша в світі індустріальна та наукова корпорація DuPont.


Інновації посилюються фундаментальним науковим підходом, а інноваційними стають не тільки продукти, а й рішення. Тоді ж MIZOL починає розширювати свою географічну присутність і відкриває першу філію в Дніпропетровську.


Результатом прагнення пропонувати ринку кращі продукти від провідних виробників стало початок співпраці з німецькою компанією Roto Frank AG - виробником високотехнологічних мансардних вікон (2000 рік). При цьому саме в Україні Roto має одну з найвищих часткою ринку серед країн, в яких продається продукція під цією торговою маркою.


З 2000 по 2006 рік MIZOL відкриває ще 14 філій і 6 представництв і стає компанією всеукраїнського масштабу.


В цей же період формується основний продуктовий портфель компанії. MIZOL стає лідером ринку водостічних систем, працюючи з PROFiL sp. z o.o. і Plannja AB (частина шведського концерну SSAB).


У 2009 році, за результатами опитування наших партнерів, Компанія приймає рішення ввести в асортимент сайдинг, фасадні панелі. У 2010 році MIZOL вводить в асортимент бітумну черепицю, а також пластикові сітки TENAX. Асортимент компанії поповнюється системами лінійного водовідведення від німецького виробника Hauraton GmbH & Co.


У наступні роки MIZOL відкриває додатково 6 регіональних складів і збільшує кількість представництв до 11. Сьогодні компанія присутня в 25 містах і у всіх регіонах України пропонуючи портфель продуктів і комплекс рішень для фасадів, фундаментів, даху та благоустрою.

Асортимент

Асортимент компанії MIZOL налічує близько 50 торгових марок і постійно оновлюється. Основу асортименту складають продукти для покрівлі, фасаду, фундаменту та благоустрою територій. Більшість брендів MIZOL представлені на території України ексклюзивно або є власними торговими марками Компанії. Це дозволяє контролювати якість продукції, забезпечувати професійну консультаційну підтримку в процесі продажів і використання будівельних матеріалів.


Ми прагнемо постійно розширювати частку інноваційних продуктів і рішень

в асортименті Компанії і віримо, що за цим - майбутнє будівельної галузі. Для нас важливо, щоб в кожен момент часу пропоновані товари і рішення були корисні споживачам, дозволяли найкращим чином вирішити їх завдання.

Комплекс рішень для будівництва

Протягом 25 років компанія взяла участь в будівництві сотень тисяч об'єктів, а інтелектуально-консалтинговий ресурс MIZOL налічує кілька тисяч рішень, які дозволяють використовувати будівельні матеріали з максимальною економічною вигодою і надійністю.


Ми пишаємося своїми рішеннями. Їх якість і високу ефективність визнали провідні фахівці будівельної галузі. Серед об'єктів, які підтверджують високий рівень рішень і будівельних матеріалів від MIZOL, - стадіони, заводи, фабрики, готелі, пам'ятки архітектури, театри, офісні та торгові центри, житлові комплекси.


Компанія MIZOL надає оперативні консультації щодо застосування будівельних матеріалів. Наш технічний відділ завжди готовий допомогти у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних

з використанням будівельних матеріалів, а також провести технічний семінар.

Історія успіху
Історія успіху
Бізнес-конференція в рамках виставки InterBuildExpo 2013. Спікер: Ігор Манн - маркетолог # 1 на території СНД. Автор книг "Маркетинг на 100%" і "Маркетингова машина" - абсолютних бестселерів в сегменті "книги по маркетингу".
2013 рік
Бізнес-конференція в рамках виставки InterBuildExpo 2016. Спікер: Михайло Винницький, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи з докторським «PhD» ступенем Кембриджського університету.
2016 рік
Групова поїздка в міста Краків і Живець, спільно з ТМ OMAN.
2017-2018 рік
Групова поїздка до Венеції, спільно з ТМ Fitt. Групові поїздки в Прагу, спільно з ТМ PROFIL і ТМ ROTO.
2018 рік
MIZOL сьогодні
<span>MIZOL</span> сьогодні Дивитися брошуру
Лідер на ринку будівництва
Продукти від світових лідерів ринку будівельних матеріалів
Продукти від світових лідерів ринку будівельних матеріалів

• 50 торгових марок

• 60 зарубіжних партнерів

• інноваційні та перевірені часом

• для даху, фасаду, фундаменту та благоустрою

Комплексні рішення для цивільного і промислового будівництва
Комплексні рішення для цивільного і промислового будівництва
• 25 років досвіду в сфері будівництва
• сотні тисяч об'єктів в тому числі регіонального і національного масштабу
• тисячі рішень для цивільного і промислового будівництва
• будівельна експертиза
Доступність в кожному регіоні
Доступність в кожному регіоні
• наші товари і сервіс доступні в 26 регіонах України
• загальнонаціональний контакт центр - ми завжди на зв'язку
Сервіс від професіоналів
Сервіс від професіоналів

Компанія MIZOL надає оперативні консультації щодо застосування будівельних матеріалів. Наш технічний відділ і співробітники компанії завжди готові допомогти у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з використанням будівельних матеріалів, а також провести навчальні заходи і технічні семінари.

Провідні торгові марки для будівництва
MIZOL надає понад 50 торгових марок будівельних матеріалів для застосування в конструкціях дахів, фасадів, фундаментів і для благоустрою територій в сферах цивільного, комерційного та промислового будівництва.
Наші нагороди та сертифікати
Мізол - постачальник будівельних матеріалів та інженерних будівельних послуг

Будівельно інженерні послуги

Компанії і приватні інвестори, які приймають рішення щодо будівництва або ремонту офісної будівлі, часто стикаються з великою кількістю труднощів. Ці труднощі пов'язані з необхідністю шукати відповіді на безліч питань щодо робіт з перепланування, внутрішнього оздоблення офісу або будинку і т.д. Організація таких процесів вимагає досить значних витрат часу і фінансових ресурсів. Якщо ви не володієте професійними знаннями, то легко можете допустити помилки.

Помилки в розрахунках можуть призвести до затягування термінів здачі проекту, збільшення витратної частини бюджету і зниження якості. Виходячи з поставленого перед нами завдання, компанія Мізол розробить для вас чіткий план управління будівельними, оздоблювальними та ремонтними роботами. Ми готові надати свої послуги щодо участі в розробці ефективних планів за такими етапами:

  На кожному етапі ми проводимо детальне дослідження і складаємо ретельно розрахований і продуманий план з урахуванням всіх інтересів і потреб замовника.

  Постачальник будівельних матеріалів в Україні номер один

  Компанія Мізол працює на ринку України з 1994 року і є одним з провідних постачальників різноманітних оздоблювальних і будівельних матеріалів. Крім надання будівельно-інженерних послуг ми також забезпечуємо наших замовників якісними комплектуючими та витратними матеріалами від провідних світових виробників. Нашими партнерами є понад шістдесят компаній-виробників, відомих у всьому світі. Все, що може знадобитися вам в ході ремонту та будівництва, ви зможете знайти у відповідних розділах на нашому сайті: сучасний покрівельний матеріал, комплектуючі для якісної гідроізоляції і водовідвідних систем, і багато іншого.

  Матеріали, які реалізує наша компанія, використовуються в будівництві приватних будинків і котеджів, офісних будівель, логістичних центрів і олімпійських стадіонів. Кваліфікований персонал нашого магазину допоможе вам зорієнтуватися в розмаїтті назв і категорій, розповість про всі переваги того чи іншого матеріалу.

  Наші ціни - одні з найдемократичніших цін на будівельному ринку України і Києва зокрема. Наш більш ніж двадцятирічний досвід роботи в будівництві і репутація відповідального виконавця гарантує замовнику якісне і своєчасне виконання замовлення.

  Переваги покупки будівельних матеріалів у компанії Мізол

  У мережі інтернет ви може знайти велику кількість компаній, які є постачальником будівельних матеріалів в Україні. Чому варто звернутися до нас:

  • наші ціни одні з найгуманніших і демократичних на галузевому ринку України;
  • наші ціни одні з найгуманніших і демократичних на галузевому ринку України;
  • ми цінуємо наших клієнтів і зацікавлені в довгостроковому співробітництві, тому ми надаємо клієнтам дуже вигідні умови співпраці;
  • наша компанія надає будівельно інженерні послуги більше 20 років, що робить нас надійним партнером;
  • ми отримуємо тільки позитивні відгуки від наших клієнтів;
  • наша компанія реалізує самий якісний і надійний продукт від провідних виробників будматеріалів;
  • широкий асортимент товарів дозволяє нашим клієнтам підібрати саме те, що потрібно конкретно для їх проекту. Асортимент постійно поповнюється новинками;
  • регулярне поповнення складу виключає можливість відсутності товару або затримки в доставці. У нас ви завжди знайдете потрібний вам товар за хорошою ціною;
  • якщо у вас немає можливості самим забрати вашу покупку, ми організуємо для вас доставку за вказаною адресою у зручний для вас час.

  Мізол надає комплекс послуг з управління будівництвом

  Компанія Мізол надає будівельно-інженерні послуги як великим компаніям так і приватним замовникам. У наших силах і нашої компетенції:

  1. скласти попередній календарний план реалізації проекту;
  2. вирішити питання щодо внесення в проекти змін, які стосуються впровадження новітніх, більш прогресивних процесів;
  3. внести до плану зміни, які приведуть до зниження вартості без втрати якості;
  4. поліпшити техніко-економічні показники об'єкта будівництва;
  5. проконтролювати якість використовуваних матеріалів, обладнання та конструкцій;
  6. взяти участь в тендері на виконання будівельних робіт та управлінні монтажними, оздоблювальними та ремонтними роботами;
  7. надати замовнику готові конструктивні рішення по гідроізоляції, покрівельного покриву, теплоізоляції, водовідведення і т.д.;
  8. Проконтролювати якість виконуваних будівельно-монтажних робіт.

  Наші фахівці підготують і оформлять всю необхідну технічну документацію. Отримати безкоштовну консультацію про наші послуги і матеріалах ви можете зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті нашої компанії.

  Вигідне співробітництво з компанією MIZOL

  Наша компанія пропонує взаємовигідні партнерські відносини. Якщо ви належите до тих людей, які не бояться брати на себе відповідальність і вміють приймати зважені рішення, тоді ми будемо раді бачити вас серед наших дилерів! У чому ваша вигода від співпраці з компанією Мізол:

  1. Співпраця з нами - це впевненість у завтрашньому дні. Розвивати свою справу не просто, на початку шляху може виникати багато труднощів. Ми готові допомогти і надати підтримку нашим партнерам навіть у найскладніші часи.
  2. Протягом двадцяти з гаком років ми стикалися з різними ситуаціями в бізнесі і накопичили чималий досвід в будівництві. Ми готові поділитися нашим досвідом з вами, щоб ви могли застосовувати наші технології і знання у своїй діяльності;
  3. Комплексна маркетингова підтримка, всебічне інформування споживача про матеріали, їх правильному і раціональному використанні. Це те, що лежить в основах успішних продажів, і цим інструментом ми готові поділитися з вами;
  4. Ми регулярно оновлюємо наш асортимент і збільшуємо частку сучасних продуктів та інноваційних рішень. Ми вважаємо, що майбутнє належить сучасним технологіям, які дозволяють економити природні ресурси;
  5. Наша мета - присутність в кожному регіоні України для того, щоб наші клієнти могли отримати необхідні консультації та придбати цікаві для них матеріали в будь-який момент.

  Будемо раді співпраці!

  Проекти, реалізовані нами

  Постачальник будівельних матеріалів в Україні Мізол з початку 90-х і по сьогодні бере участь в реалізації проектів різного масштабу і спрямованості. За більш ніж 20-річну історію існування ми брали участь в будівництві і реконструкції об'єктів в різних регіонах України. Ми пишаємося результатами своєї роботи, серед яких:

  • приватні будинки і котеджні селища в різних областях України;
  • автозаправні станції, громадські установи (школи, гуртожитки, ринки, термінал D аеропорту Бориспіль);
  • житлові комплекси, такі як: ЖК «Білий Парус» (Одеса), РК Riviera Riverside (Київ), РК «Садова гірка» (Харків), ЖК «Новопечерські Липки» (Київ), РК «Дует» (Дніпро), і багато інші;
  • відомі спортивні комплекси: НСК «Олімпійський», Льодова Арена, тренувальна база ФК Металіст, Стадіон «Арена Львів»;
  • бізнес-центри: Silver Breeze (Київ), ECO Tower (Запоріжжя), «Престиж» (Одеса), гіпермаркети Ашан;
  • промислові будівлі: Нафтобаза «ЛУКОЙЛ», складські приміщення Нової Пошти.

  І це далеко не повний перелік об'єктів, в будівництві або реконструкції яких ми брали участь. Перерахувати їх всі досить складно, однак, наведені вище приклади свідчать про те, що нам довіряють найкращі.

  Де купити якісні будівельні матеріали

  Будівельна галузь посилено розвивається і нові технології будівництва стрімко входять в наше життя. Вони надають споживачам нові можливості для створення якісно нових і візуально естетичних споруд. На зміну старих матеріалів приходять нові, які мають кращі якості і обходяться в кінцевому підсумку дешевше. Так, на зміну старій, ще радянського зразка черепиці приходить бітумна, яка краща за своїми властивостями, зручніша в укладанні і прослужить довше.

  Спеціалісти нашого магазину багато років досліджують ринок будівельних матеріалів і в числі перших дізнаються про новинки та їх властивості. У наших проектах ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, щоб вони прослужили довго і з максимальною ефективністю виконували своє призначення.

  Постачальник будівельних матеріалів в Україні MIZOL пропонує своїм клієнтам найякісніші будівельні матеріали від найкращих виробників. Наші склади з продукцією розташовані в різних регіонах України, що робить товар доступним для покупця у всіх містах і селах країни. На карті, яка є на нашому сайті ви зможете знайти склад, який знаходиться ближче до вас і оформивши замовлення, забрати його самостійно. І завжди можна оформити доставку, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті.

  Наші торговельні марки і категорії товарів

  У каталозі нашої компанії - постачальника будівельних матеріалів в Україні понад 50 торгових марок якісного і сучасного будівельного матеріалу. Серед них:

  1. PROFIL - водостічні системи з ПВХ від польського виробника. Призначена для організованого відведення дощової і талої води з дахів будівель і споруд будь архітектурного планування.
  2. RAIKO PREMIUM - це ідеальні водостічні системи для всіх видів покрівель. Водостік спроектований з урахуванням глибокого аналізу недоліків і переваг металевих водостоків.
  3. Антиконденсат - Спеціально розроблена для застосування в підпокрівельної гідроізоляції плівка виробництва JUTA (Чехія). Використовується в холодних горищах під металочерепицею.
  4. Гідробар'єр - Класична подкровельная гідроізоляція від JUTA (Чехія).
  5. Паробар'єр - Мембрани та пароізоляційні плівки і виробництва JUTA (Чехія).
  6. Євробар'єр - Супердифузійні підпокрівельні мембрани для гідро- і ветроизоляции. Використовуються для похилих дахах простих і складних конструкцій.
  7. Вітробар'єр - фасадні вітроізоляційних та гідроізоляційні мембрани JUTA (Чехія).
  8. FIXIT - стрічки, які призначені для того, щоб склеювати і ремонтувати підпокрівельні плівки і супердифузійні мембрани.
  9. Інші товари.

  Якщо ви вже ознайомилися з асортиментом продукції, яка продається в магазині Мізол і хочете отримати консультацію щодо застосування товару, телефонуйте нам, наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання!

  Застосування конструктивних рішень і матеріалів

  У наш час при будівництві нових будівель все частіше використовуються інноваційні матеріали. При підборі матеріалів забудовник керується не тільки функціональними властивостями матеріалів, а й їх економічністю. Від того, яке рішення буде застосовано в будівництві або реконструкції будівлі буде залежати його безпека, довговічність, естетичний зовнішній вигляд і, звичайно ж, вартість.

  Компанія Мізол розробила і готова надати своїм клієнтам готові конструктивні рішення і матеріали по облаштуванню:

  • спортивних майданчиків зі штучним покриттям;
  • лінійного водовідведення HAURATON;
  • парковки і під'їзних доріжок;
  • гідроізоляції і дренажу;
  • покрівель;
  • вентиляції;
  • льодової арени;
  • гідроізоляції та утеплення підлоги;
  • звукоізоляції та інших;

  Проектуванням пропонованих нами рішень займалися кращі фахівці з великим досвідом роботи в будівництві. У всіх розроблених нами рішеннях використовуються тільки найсучасніші матеріали. Виробники таких матеріалів визнані лідерами будівельного ринку в багатьох країнах, матеріал пройшов випробування на міцність у багатьох проектах. Ми гарантуємо їх якість і довговічність.

  Центр будівельної експертизи