Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

FIXIT в Україні - стрічки для будівництва і ремонту

 • Виробник:FIXIT в Україні
 • Категорія:Покрівельні стрічки Fixit

FIXIT - стрічки, які використовують для склеювання і ремонту підпокрівельних плівок і супердифузійних мембран, для герметизації та гідроізоляції стиків і різних з'єднань будівельних конструкцій.

Галузь застосування:

 • паронепроникні склеювання пароізоляційних плівок між собою
 • герметизація гнучких повітропроводів, систем вентиляції і кондиціонування
 • склеювання мембран і ущільнення проникаючих елементів крізь гідроізоляцію
 • ремонт пошкоджених ділянок плівок і мембран.
 • Стрічки мають відмінну адгезію до мембран і до будь-яких типів поверхонь.

Переваги:

 • АЛ-1 і К-2 забезпечують паро-, повітронепроникне з'єднання паронепроникних бар'єрів між собою при вертикальному або горизонтальному перекритті листів плівок
 • М-1 і М-2 мають відмінну адгезію до мембрани і до будь-яких типів поверхонь
 • забезпечують повітропроникне з'єднання супердифузійних мембран між собою
 • У-1 забезпечує захист кроквяної системи від проникнення вологи в місцях проникнення цвяхів через гідрозахист при установці контррейки
 • Т-2 забезпечує дуже швидкий і безпроблемний монтаж паробарьера до профілю без механічного кріплення
 • К2Ш забезпечує герметизацію примикань
 • європейська якість.
Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Центр будівельної експертизи
FIXIT – професійні стрічки для будівництва та ремонту

Покрівля є одним із найважливіших компонентів будівлі, який забезпечує захист від атмосферних впливів та зберігає комфорт всередині приміщення.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Ремонт пошкодженої покрівлі з бітумної черепиці.

Однією з переваг покрівлі з бітумної черепиці є те, що вона досить легко ремонтується. Та тут важливо ретельно дослідити ступінь пошкодження покрівлі. Оскільки крім покрівельного матеріалу, може бути порушена гідроізоляція а також...

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗРАХУВАТИ водостічну систему?

Будинок без водостоку подібний автомобілю без бампера: беззахисний і незавершена. Так що не варто применшувати і важливість системи водовідведення з покрівлі будівлі.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Софіт - НАВІЩО ЦЕ ПОТРІБНО?

Довести кожне розпочату справу до ідеального стану - це завжди важливо. Особливо, якщо мова йде про будівництво вашого будинку, особливо - якщо мова йде про досконалість вашої даху. Софіти - відносно нове, але вже дуже популярне рішення для обшивки ......

Читати далі
Інструкції та керівництва
НАЙТЕПЛІШІ СХОДИ НА ГОРИЩЕ РОДИНИ POLAR TM OMAN (ПОЛЬЩА)

Ми всі живемо у ті часи, коли ціни на енергоносії з кожним роком ростуть і ця тенденція буде продовжуватися й надалі. Як же нам заощадити певні кошти на оплату енергоносіїв і  щоб у вашій оселі було тепло і комфортно? Нам потрібно думати та утеплювати сво

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Умови зберігання стрічки К-2 Здрастуйте, будь ласка, K-2 стрічка, в описі зазначено: Термін зберігання: 1 рік за 20 °С. Не зовсім зрозуміло, в заводській упаковці не можна зберігати більше 1 року за 20 °С?
Питання
Добрий день! Так, в упаковці за температури від +5°С до +25°С термін зберігання стрічки становить 1 рік.
Відповідь
Добрий вечір. Мені потрібно вкласти супердифузійну мембрану на ґрунт. Міняю підлогу в спальні через велику вогкість. На неї насиплю керамзит між лагами, потім знову мембрану і на верх фанеру і залакірую. Після зими перевірю вологість, розкрию і якщо все добре, то кину леноліум. Діти можуть воду пролити. Чим склеїти мембрану підкажіть, і чи потрібно. І яким боком на ґрунт її укладати-RoofOk PRO 145
Питання
Доброго дня! У Вашому випадку, щоб не було вогкості, необхідно використовувати інший матеріал. Наприклад шипоподібну геомебрану Ізоліт з проклеюванням її нахлестів у два ряди стрічкою К2. Ізоліт є водо- і паронепроникним. Цей матеріал не пропускатиме пари вологи з ґрунту і захистить конструкцію від капілярного підйому вологи з ґрунту. Супердифузійна мембрана в даній конструкції не може бути застосована, її слід застосовувати в конструкції "вентильоване підпілля", коли між ґрунтом і супердифузійною мембраною є вентильований зазор.
Відповідь
Чи підійде стрічка К-2 JUTA для гідроізоляції стиків і примикань мембрани Євробар'єр Q160? Привіт! Чи підійде стрічка К-2 JUTA (45 м) для гідроізоляції стиків і примикань для Juta Євробар'єр Q160?
Питання
Добрий день! Не підійде. У комплексі з супердифузійними мембранами Еробар'єр використовують тільки стрічки М1 (одностороння) або М2 (двостороння). У разі, якщо Вам необхідно виконати примикання до поверхні, до якої у стрічки недостатня адгезія, наприклад це може бути цегла, можна використовувати поліуретановий клей-герметик.
Відповідь
Чи можна укладати мембрану безпосередньо на руберойд? На з/б плиті даху неопалюваного гаража лежить руберойд, який почав протікати. Чи можу я покласти на руберойд гідробар'єр (євробар'єр), зверху встановити лаги, решетування і закрити профнастилом? Заздалегідь вдячний за пораду!
Питання
Добрий день! Все залежить від кута нахилу ската покрівлі. Гідробар'єр взагалі не підходить, оскільки в контакті з поверхнею він пропускає воду. Євробар'єр як підпокрівельний гідрозахист укладають від 17° з обов'язковим проклеюванням усіх нахлестів стрічкою типу М2 або М1. Старий руберойд у будь-якому разі має нерівності поверхні. Тому перед укладанням Євробар'єру поверхню необхідно зачистити і використовувати Євробар'єр з нижнім спанбондом підвищеної міцності, наприклад Євробар'єр Плюс. Також акцентуємо Вашу увагу, що профлист можна укладати тільки від 11°, допускається укладання від 5,5° тільки за обов'язкової герметизації всіх стиків. Навіть якщо Ваша покрівля є неутепленою, все одно необхідно буде влаштувати вентиляцію підпокрівельного простору для того, щоб дерев'яні лаги не згнили. Також, лаги не повинні перешкоджати стоку води/конденсату по підпокрівельній гідроізоляції. Ви можете виконати ремонт Вашої покрівлі також за допомогою ПВХ-мембрани, цей варіант особливо актуальний, якщо Ваша покрівля має ухил менше 11°. Для цього по руберойду необхідно буде виконати розділовий шар з геотекстилю типу Tipptex BS25 і потім, зверху, за допомогою механічної фіксації і подальшого зварювання феном для покрівельних мембран області нахлеста полотен мембрани, змонтувати ПВХ-мембрану типу Flagon SR.
Відповідь
Підкажіть будь ласка. Утеплюю металевий гараж усередині пінопластом 0.5.см.Чим потрібно накривати паробарером або гідробарером? З верху буду крутити осб плиту.???
Питання
Добрий день! Згідно з українськими нормативними документами в галузі будівництва та законами фізики, утеплювати найкраще і необхідно зовні, а не всередині приміщення. Якщо, все-таки, утеплення відбувається зсередини приміщення, то для уникнення утворення конденсату в товщі утеплювача слід ретельно виконати пароізоляційний шар між утеплювачем і внутрішнім облицюванням. Тобто у Вашому випадку необхідно використовувати Паробар'єр, з обов'язковим проклеюванням усіх напусків і примикань стрічкою К2 або Ал-1. Також краще мінімізувати кількість механічних кріплень через Паробар'єр і спробувати їх герметизувати, наприклад, у місцях передбачуваних кріплень наклеїти на паробар'єр латочки зі стрічки К2 і механічно кріпити напрямні для ОСБ вже через стрічку К2. Бутилкаучук у стрічці К2 обволікає саморіз і таким чином герметизує місце пробою пароізоляції.
Відповідь
якою стрічкою проклеювати стики в пароізоляції Juta R110? Чи можливе застосування стрічки Uniflex (біла) - залишилася від монтажу гідроізоляції.
Питання
Добрий день! Пароізоляцію проклеюють стрічками Fixit К-2 (бутилкаучукова, 2-х стороння), АЛ-1 (алюмінієве покриття, одностороння) і UNI (двостороння).
Відповідь
Здрастуйте, мені потрібна мембрана для влаштування підлоги по ґрунту, що ви порадите?
Питання
Добрий день! Якщо у Вас низький рівень ґрунтових вод, то достатньо буде застосувати відсічну гідроізоляцію з шиповидної геомембрани Ізоліт® з проклеюванням напусків бутилкаучуковою стрічкою К2 Ізол.
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Покрівля навісу з ПВХ-мембрани Якщо потрібно влаштувати мембранну покрівлю навісу без утеплення, як кріпити і який конструктив (підоснова)?
Питання
Добрий день! Якщо ми Вас правильно зрозуміли, і питання йде саме про застосування ПВХ-мембрани, то: 1. Мебрана монтується на суцільний настил з OSB завтовшки мінімум 12 мм 2. Між OSB і ПВХ-мембраною обов'язково необхідно влаштувати захисний шар із геотекстилю Tipptex BS25 3. Мембрану кріплять до OSB за допомогою покрівельного саморіза по дереву і притискної тарілки
Відповідь
Який термін служби плівки Juta "Антиконденсат"? Мембрана Juta "Антиконденсат" скільки років прослужить під металочерепицею в холодному горищі? * Вент. зазор між м/черепицею і мембраною: 5 см (брус 50х50). * Металочерепиця: Rukki йде гарантія від 30 років і більше. * Регіон: Київ і Київська обл. "Антиконденсат" переплюне за терміном служби м/черепицю?
Питання
Добрий день! Гарантія на плівку Антиконденсат становить 10 років. Тобто протягом 10 років після дати продажу виробник несе матеріальну відповідальність за те, що матеріал виконуватиме всі заявлені функції за умови його правильного монтажу. Прогнозований термін служби плівки - понад 30 років. На сьогодні вже є покрівлі, які стоять понад 20 років і плівка працює на всі 100%. До речі, кожну гарантію потрібно читати в деталях, наприклад, на згадану Вами металочерепицю, гарантія "на естетичні властивості" має термін від 10років, що поширюється на відшарування, тріщини або відокремлення покриття від поверхні продукції. А ось та гарантія, про яку Ви пишете, від 30 років - "гарантія на технічні властивості", поширюється на наскрізну корозію продукту. Логічне запитання про Rukki виходячи з терміну гарантії. А що, через 10 років Rukki відшарується, підуть тріщини або відокремлюватиметься покриття від поверхні продукції? Швидше за все ні. А що плівка Антиконденсат через 10 років різко перестане виконувати свої функції? Звичайно ж ні!
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Пов'язані проекти
Использование материала в конструктивных решениях Mizol
Центр будівельної експертизи