Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

ArmoPlit в Україні - цементно-стружкові плити

  • Виробник:ArmoPlit в Україні
  • Категорія:Листи ЦСП

Цементно-стружкові плити (ЦСП) - це універсальні монолітні плити завтовшки від 8 до 40 мм з гладкою, твердою поверхнею застосовуються в технології «сухого монтажу».

ArmoPlit відносяться до нового універсального поколінню будівельних матеріалів. Завдяки своїм високим технічним і якісним складовим плити мають широке коло застосування і здатні полегшити вирішення цілого ряду завдань, що виникають при будь-якому будівництві.

Плити виготовляються шляхом пресування отформованной технологічної суміші, що складається з стружки деревини хвойних порід, портландцементу, мінеральних речовин і води.

Переваги:

  • екологічна і гігієнічна безпека - не містять в своєму складі формальдегідні смоли, фенол, азбест та інші, отруйні, шкідливі і небезпечні речовини;
  • стійкість до гниття, не уражаються грибком і цвіллю, протистоять дії термітів, комах і гризунів;
  • стійкість до впливу бензину, масел, сечовини, розчинів кислот і лугів, розчинів дезінфікуючих засобів;
  • довговічність (гарантійний термін експлуатації в будівельних конструкціях не менше 50 років);
  • висока міцність і зносостійкість;
  • хороші звукоізоляційні і теплотехнічні властивості;
  • оброблюваність, подібна до деревиною при більш високій міцності;
  • вогнестійкість і пожежна безпека: група горючості: Г1 (слабогорючие), група займистості: В1 (важкозаймисті), група поширення полум'я: РП1 (не поширюють), група димоутворювальною здатністю: Д1 (малодимообразующая), група токсичності продуктів горіння: Т1 (малонебезпечні);
  • стійкість до атмосферних впливів: розбухання ЦСП по товщині за 24 години не більше 2%, водопоглинання за 24 години не більше 16%;
  • придатність для застосування як усередині, так і зовні житлових і господарських приміщень;
  • різноманіття поверхневої обробки: фарбування, штукатурка, обклеювання шпалерами, облицювання керамічними плитками, обшивка деревом, пластиком і т.д .;
  • придатність для використання у всіх кліматичних районах.

 

Цементно-стружкові плити ArmoPlit – це тверді вологостійкі плити для «сухої» обробки зовнішніх та внутрішніх стін, а також збірних опалубок тощо. Складається ЦСП із портланд цементу деревної стружки та ще кількох домішок. У ЦСП ArmoPlit об'єднані переваги цементу: негорючість, висока зносостійкість та твердість з перевагами деревинно-стружкових плит: стійкість до вібрації та навантажень на вигин. Донедавна зробити тонкі та пружні плити на основі цементу не виходило. Але питання вирішило додавання до суміші деревних волокон. Деревна стружка працює як арматура, а цемент дає міцність і масу. Цементно-стружкові плити ArmoPlit можна купити в товщині від 8 до 40 мм і застосовують для:

  • обшивки несучих конструкцій для перегородок та внутрішніх стін, також допускається зведення перегородок де несуче навантаження несе ЦСП;

  • облицювання фасаду як чорнового, так і фінішного (склади та виробничі приміщення);

  • чорновий настил для горищних перекриттів і підлог (тільки потрібні часті решетування або суцільна основа);

  • збірна стяжка для плоских дахів із утепленням;

  • опалубки знімної та незнімної – тут ЦСП практично не має конкурентів;

  • парканів та інших загороджувальних споруд;

  • арки, стели, рекламні споруди при в'їзді на територію торгових центрів, підприємств та житлових комплексів.

Якщо є потреба купити ЦСП, враховуйте, що це матеріал габаритний та важкий, а значить, доставка дуже дорога. Саме тому у нас відпрацьовано логістику і ми відвантажуємо товар із найближчого регіонального представництва. Ми маємо 26 складів у всіх областях України, на яких підтримується складський запас. У нас можна купити ЦСП з доставкою або домовиться про самовивіз із регіонального складу через місцевого дилера. Також серед наших партнерів є не лише торгуючі, а й будівельні організації, які можуть виконувати роботи під ключ.

ЩО ТАКЕ ЦСП ARMOPLIT ВЛАСТИВОСТІ, СКЛАД, ОСОБЛИВОСТІ 

Почнемо зі складу ЦСП ArmoPlit містить у собі:

  • деревна стружка (зміст 23-24%);

  • портландцемент (64-65%);

  • також входить вода і гідратаційні домішки на кшталт рідкого скла та сульфату алюмінію див. фото нижче.

 

З цієї суміші виходять плити сірого кольору. У нас можна купити цементно-стружкові плити товщиною від 8 до 24 мм (на замовлення до 40 мм) з габаритами 1,6 на 1,2 метра та 3,2 на 1,2 метра. До переваг ЦСП відносяться:

  1. Вологостійкість завдяки цементу. ЦСП не набухають у воді та майже не вбирають воду.

  2. Поверхня стійка до розвитку цвілі та грибків.

  3. Комахи та гризуни також не можуть пошкодити ЦСП плиту.

  4. Довговічність - розрахунковий термін експлуатації не менше 50 років.

  5. Негорючість (НГ) оскільки вміст потенційно паливної деревини мінімальний, і вона «захована» в негорючому цементі.

  6. 100% екологічна безпека. При виробництві ЦСП не використовують фенол та інші токсичні речовини, стружка склеюється за допомогою цементного сполучного.

  7. Непогані теплоізолюючі та звукоізолюючі властивості. Помітно краще, ніж у цементної стяжки чи цегляної кладки.

Плити ЦСП добре піддаються фарбуванню їх можна штукатурити та обклеювати плиткою та шпалерами. 

Але треба враховувати те, що плита має помітний коефіцієнт температурних розширень. І якщо купити ЦСП для зовнішнього монтажу, потрібно залишати компенсаційний шов. Інакше шар клею або штукатурки нанесений на поверхню ЦСП потріскується або почне кришиться. Навіть у разі внутрішніх робіт на стиках плит слід залишати компенсаційний шов та заповнювати його еластичною замазкою. Після чого стіни можна ґрунтувати та наносити фінішне оздоблення, наприклад, обклеювати ЦСП стіну шпалерами.

Тому дуже популярне облицювання фасаду цементно-стружковими плитами ArmoPlit у майже відритому вигляді (тільки з фарбуванням та шліфуванням при необхідності). 

На ілюстрації нижче найпопулярніші варіанти як організувати та закрити компенсаційний шов при монтажі ЦСП у зонах значних перепадів температур. 

Що стосується механічної обробки (обрізання, шліфування), ЦСП панелі піддаються добре, але потрібні диски з твердосплавними насадками, і свердла бажано брати по металу. Але потрібно бути уважним і після механічної обробки обов'язково ґрунтувати поверхню. Адже порушується зовнішній гладкий шар і відкриваються пори і вглиб цементно-стружкової плити може потрапити вода. А якщо така плита пройде кілька циклів замерзання розподілу, то це почне руйнуватися структура матеріалу.

Ціна цементно-стружкових плит помітно вище в порівнянні з деревними плитами на зразок ОСП, але специфіка застосування у них ширша завдяки негорючості, вологостійкості та довговічності. 

ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ ЦЕМЕНТНО-СТРУЖНІ ПЛИТИ ARMOPLIT ЧЕРЕЗ НАШУ КОМПАНІЮ

Ми є прямий імпортер і працюємо з заводом. А значить можемо запропонувати найкращі умови щодо термінів та обсягів поставок. Для будівельних та торгуючих організацій, які мають потребу у великих обсягах будівельних та теплоізоляційних матеріалів, у нас є спеціальні умови. Можна укласти дилерський договір та отримати спеціальні ціни не тільки на ЦСП ArmoPlit, але і на весь перелік будівельних матеріалів, якими займається компанія Мізол.

Якщо є питання щодо властивостей матеріалу, потрібна інструкція з монтажу та обробки, або хочете зробити замовлення, телефонуйте. Допоможемо оформити замовлення та узгодимо оптимальну для вас форму доставки та оплати. Також надамо всі документи щодо правил застосування та технічні дані щодо міцності на стиснення вигину, водопоглинання та інших характеристик важливих для проектування. Також якщо потрібна консультація інженерно-технічного відділу передамо ваші запитання, і ви отримаєте вичерпну відповідь.

Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Технічна документація ARMOPLIT
Скачать файл bukletarmoplit8p_a4preview.zip
Центр будівельної експертизи
ЯК ВИБРАТИ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ?

Ви вирішили будувати будинок? Вітаємо, ви на порозі нових унікальних відчуттів, коли зроблений перший крок в кімнату, яка виглядає саме так, як ви мріяли.

Читати далі
Думки експертів
Цементно-стружкові плити. Детально з перших вуст

У зв'язку із зростанням популярності цементно-стружкових плит (ЦСП) у всьому світі і появі цього матеріалу в Україні пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з директором з маркетингу СТОВ «ЦСП БЗС» Юрієм Ларіним. За його твердженням оздоблення фасадів будівель, м

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Як обрати матеріал для відновлення фасаду?

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗРАХУВАТИ водостічних систем?

Водостік повинен справлятися з головним завданням - відводити будь-яку кількість води з покрівлі. Розрахунок водостічної системи виконують, щоб визначити його оптимальну комплектацію і уникнути порушень в роботі.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Відеоінструкції з монтажу утеплювача ROCKWOOL ДЛЯ СТІН

Теплоізоляція ROCKWOOL призначена для застосування в будь-яких будівельних та інженерних конструкціях житлових, промислових, офісних та інших типах будинків. Цей матеріал використовують для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту.

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Наскільки ЦСП підходить для зовнішнього облицювання холодного навісу. Зовнішня сторона буде несучою для керамограніта.ю внутрішня планується фарбування акрилом. Які характеристики температурного і вологісного розширення на п.м. і яка адгезія поверхні до плиткового клею, чи немає відторгнення клейового шару, як у ОСБ?
Питання
Добрий день! ЦСП підходять як під зовнішнє облицювання плиткою, так і під фарбування. На відміну від ОСБ адгезія у ЦСП з клейовими складами значно краща. Під час облицювання робочих поверхонь цементно-стружкових плит керамічними плитками або декоративним каменем для їх кріплення і заповнення швів розширення необхідно використовувати еластичні мастики. Рекомендації щодо клейових складів - https://mizol.ua/media/banner_instructions/REKOMENDUEMIE-KLEEVIE-SOSTAVI.pdf Рекомендації щодо ґрунтів і фарб - https://mizol.ua/media/banner_instructions/REKOMENDUEMIE-GRUNTI-I-KRASKI.compressed.pdf Склади для закладення швів - https://mizol.ua/media/banner_instructions/REKOMENDUEMIE-GERMETIZIRUUSHCHIE-SOSTAVI.pdf Щодо температурного та вологісного розширення: - під час використання цементно-стружкових плит для облицювання стін, перегородок і стель, необхідно укласти їх зі швом, ширина якого становить 6-8 мм для зовнішнього використання. Це загальна рекомендація для всіх типорозмірів плит; - розбухання по товщині не більше 5% (після 20 циклів температурно-вологісних впливів) Більше інформації Ви можете знайти в нашій методичці - https://mizol.ua/media/banner_instructions/Metodichka-po-TSSP-A4--1-.compressed.pdf
Відповідь
Добрий вечір. У душовій промпідприємства перегородки виконані з вологостійкого гіпсокартону в одному випадку і з сендвіч-панелей в іншій душовій. Яку гідроізоляцію потрібно передбачити, щоб вона підходила і для бетонної поверхні, і для гіпсокартону, щоб завести її з поверхні підлоги на перегородку? Заздалегідь вдячна за відповідь.
Питання
Добрий день! Зазвичай для душових виконують облицювання з керамічної плитки і використовують цементно-полімерну гідроізоляцію, для переходу з горизонталі на вертикаль використовують спеціальні комплектуючі типу стрічок. У нас такої гідроізоляції в асортименті немає. Єдине, замість вологостійкого гіпсокартону рекомендуємо Вам використовувати цементно-стружкові плити. Облицювальну керамічну плитку можна клеїти за допомогою гідроізоляційного цементно-полімерного клейового складу відразу на ЦСП. У ЦСП набагато краща адгезія з клейовими складами на основі цементу, ніж у гіпсокартону, і також краща вологостійкість.
Відповідь
підкажіть, ЦСП горючий матеріал? яка група горючості?
Питання
Добрий день! ЦСП є матеріалом, що не підтримує горіння. Група горючості - Г1
Відповідь
Скажіть, будь ласка, чи можна на гідробар'єр одразу кріпити ОСБ плиту, а на неї бітумну черепицю? Чи після гідробар'єра обов'язково повинна бути обрешітка і контробрешітка?
Питання
Доброго дня! Обов'язково повинна бути обрешітка і контробрешітка
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є УФ стабілізатор у плівці гідробар'єр Д90, т.к. не можу знайти цю інформацію на вашому сайті.
Питання
Добрий день! Так, УФ стабілізатор обов’язково є в складі всіх матеріалів від Juta, в т.ч. і плівках Гидробарьер. Це видно по незначних втратах міцнісних характеристик після тесту на старіння.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Пов'язані проекти
Использование материала в конструктивных решениях Mizol
Центр будівельної експертизи