Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

KERRAFRONT в Україні - фасадні панелі

  • Виробник:KERRAFRONT в Україні
  • Категорія:Фасадні панеліVOX KERRAFRONT

KERRAFRONT - це сучасні фасадні облицювальні панелі, які не потребують ніякого догляду під час використання.

Облицювальні панелі KERRAFRONT захищають інтер'єр будівлі і не допускають втрату тепла. Вони забезпечують хорошу циркуляцію повітря, запобігаючи тим самим утворення цвілі і грибків. Велика площа покриття панелей KERRAFRONT, невелика маса і вбудовані замки гарантують простоту і високу швидкість монтажу.

Фасадні панелі KERRAFRONT володіють 100% водостійкістю, а їх обрізані краї не вимагають додаткового захисту. Завдяки використанню інноваційної технології KERRACORE, облицювальні панелі є неймовірно довговічними і стійкими до впливу мінливих погодних умов, які не вигоряють і не деформуються під впливом сонячного світла і температури.

Панелі складаються з двох шарів: зовнішній шар це твердий ПВХ, внутрішній шар - спінений ПВХ. Зовнішній шар відповідає за стійкість до УФ-випромінювання, відтворює реалістичну структуру дерева на панелі, має матову поверхню. Внутрішній шар - тричі спінений ПВХ, відповідає за рівномірну стійкість, стабільну геометрію панелей і ударостійкість.

Фасадні панелі KERRAFRONT не містять свинцю і олова, замінюють натуральне дерево в обробці фасаду - відповідно зберігають лісові ресурси, абсолютно не вимагають підкрашування і технічного догляду, на 100% піддаються вторинній переробці.

У лінійку KERRAFRONT входять 5 колекцій, які відрізняються кольором, формою, текстурою, і розміром панелі:

Wood Design - це унікальна колекція в кольорах натуральної деревини. Вона чудово відображає її теплий характер і глибину завдяки з'єднанню на поверхні декількох кольорів. Виконана у формі однопереломних панелей.

Classic - це базова лінійка з гамою з дев'яти кольорів (від світлих до темних). Приваблива деревна фактура і матова поверхня дозволяє отримувати фасади з чудовою естетикою, які прослужать багато років. Лінійка доступна для однопереломних і двопереломних панелей.

Modern Wood - мають матову обробку, тиснений візерунок структури деревини і пропонуються в 7 кольорах - від натуральних, теплих тонів до різноманітних відтінків сірого. Колекція Modern Wood пропонується в формі двопереломних панелей.

Trend - це колекція, натхненням для створення якої стала природа - камені і мінерали. Колекція пропонується в чотирьох кольорах, кожен з яких пропонується в двох варіантах: Stone - з натуральним малюнком каменя і Soft - з м'яким однотонним відтінком. Нова лінійка вписується в актуальні архітектурні тренди, орієнтовані на прості і економічні форми. Trend завдяки своїй новій формі дозволяє створити сучасну плоску поверхню фасаду.

Wood Effect – це колекція, в якій були використані візерунки деревини в широкій гамі кольорів, адаптованих як до традиційних будинків, так і до сучасних проектів. Колекція Wood Effect доступна для одинарних (FS-201) та четверних (FS-304) панелей.

Переваги:

  • структура деревини або каменя
  • вологостійкість
  • стійкість до УФ-випромінювання
  • не містить небезпечних для здоров’я людини речовин
  • ударостійкість
  • стійкий до шкідників
  • легко очищується
  • простота монтажу
  • ідеальне покриття для утеплення фасаду
  • легкість
  • гарантія 30 років
Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Інструкція KERRAFRONT
Скачать файл instruction145-20210429.zip
Сертифікати KERRAFRONT
Скачать файл sertificate145-20210429.zip
Гарантія KERRAFRONT
Скачать файл kerrafront.zip
Центр будівельної експертизи
БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO - ЕКСПЕРТ З ПОКРІВЕЛЬНИХ РІШЕНЬ

IKO є визнаним світовим лідером з виробництва бітумної черепиці. Крім того єдиним Європейським виробником, який може покладатися на "ноу-хау" і технічно прогресивні рішення, спеціально розроблені на заводах IKO в Канаді та США - батьківщині біту

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Софіти для даху: як вибрати n які переваги

Софіти - це панелі з ПВХ або металу, які встановлюються на кінці крокв для захисту підпокрівельного простору.

Читати далі
Думки експертів
Погляд європейців на культуру будівництва дахів в Україні. Спостереження і висновки

Партнери MIZOL з канадської компанії IKO відвідали Україну і проаналізували стан українських дахів. Мартін Матвей і Нік Коккеленберг поділилися з нами своїми враженнями і відзначили, що на даний момент серед покрівельного матеріалу домінує стара

Читати далі
Статті / Огляди
ДУМАЙ ЗАРАЗ, ЩОБ НЕ АДАПТУВАТИ НАВЕСНІ!

Кожен з нас мріє про те, щоб побудувати свій ідеальний будинок, в якому ви і ваша сім'я будуть відчувати себе захищено, тепло і затишно. Але на шляху досягнення своїх бажань ми неминуче стикаємося з труднощами. Що ж робити, якщо не встиг добудувати будино

Читати далі
Статті / Огляди
САЙДИНГ для обшивання стін - ЕСТЕТИКА І НАДІЙНІСТЬ ВАШОГО ДОМУ

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Ступінь горючості Керрафронт Підкажіть рівень горючості Керрафронта?
Питання
Добридень! Група горючості даного матеріалу - Г2 (тривалість самостійного горіння не більше 30 сек).
Відповідь
Добрий день. Збираємося утеплювати фасад приватного будинку зі шлакоблоку. Стіни мають рельєфність до 60 мм, відхилення по двох кутах від вертикалі до 100 мм. Тому відмовилися від обклеювання пінопластом, хочемо зашити листами OSB 3 через балку 50х50, при цьому утеплити мінеральною ватою. Підкажіть: 1. чи Можна використовувати рулонну вату, прикріпивши її степлером точково до бруса, не клеячи на стіну? 2. У якому порядку кріпити гідро-ізоляцію, вату і листи до стіни? 3. Чи потрібен зазор між стіною і ватою?
Питання
Добрий день. Ви маєте рацію в тому, що з подібною нерівністю поверхні стіни не можна проводити приклеювання утеплювача. Також варто зауважити, що листи OSB, як і QSB, не можуть бути фасадним облицюванням за будь-якої їхньої обробки. У Вашому випадку буде оптимальним влаштування навісного вентильованого фасаду. 1) Рулонні позиції мінераловатного утеплювача мають недостатню щільність, і під час монтажу в горизонтальне положення вата може під своєю вагою стискатися. Тому краще використовувати мінераловатний утеплювач щільністю понад 25 кг/м3. Наприклад Rockwool Rockmin. Вата монтується в розпір між напрямними профілями, степлером її кріпити не треба. 2) Шлакоблок, паробар'єр, мінераловатний утеплювач, встановлений врозпір між напрямними профілями, ОСВ, вітробар'єр (гідро- і вітрозахист), контробрешетка, зовнішнє облицювання. 3) Не потрібен Також, Ви можете закрити свій фасад сайдингом, тоді конструкція пошарово виглядатиме так: шлакоблок, мінераловатний утеплювач, встановлений врозпір між напрямними профілями, вітробар'єр, контррешітка, сайдинг. Посилання на інструкцію з монтажу. Також, оперативну, безкоштовну консультацію Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії - 050 566 78 78 78 Дякуємо за запитання!
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є УФ стабілізатор у плівці гідробар'єр Д90, т.к. не можу знайти цю інформацію на вашому сайті.
Питання
Добрий день! Так, УФ стабілізатор обов’язково є в складі всіх матеріалів від Juta, в т.ч. і плівках Гидробарьер. Це видно по незначних втратах міцнісних характеристик після тесту на старіння.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Покрівля навісу з ПВХ-мембрани Якщо потрібно влаштувати мембранну покрівлю навісу без утеплення, як кріпити і який конструктив (підоснова)?
Питання
Добрий день! Якщо ми Вас правильно зрозуміли, і питання йде саме про застосування ПВХ-мембрани, то: 1. Мебрана монтується на суцільний настил з OSB завтовшки мінімум 12 мм 2. Між OSB і ПВХ-мембраною обов'язково необхідно влаштувати захисний шар із геотекстилю Tipptex BS25 3. Мембрану кріплять до OSB за допомогою покрівельного саморіза по дереву і притискної тарілки
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи