Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Переваги співпраці з компанією Мизол:

MIZOL запрошує до партнерства і пропонує взаємовигідні партнерські відносини для тих, хто хоче розпочати свою успішну справу в команді з професіоналами.
Співпраця з компанією Мизол гарантує вам:

Знайомство з сучасними будівельними матеріалами від кращих світових виробників. На наших складах проходить регулярне оновлення асортименту. Завдяки цьому наш партнер зможе формувати такі пропозиції, які зможуть задовольнити запити навіть найвимогливіших замовників;
Участь в кращих технічних колабораціях з лідерами будівельного ринку;
Консультаційну підтримку. 
В рамках програми партнерства ми готові поділитися нашими знаннями з вами, щоб ви могли застосовувати наші технології і знання у своїй діяльності;
Привабливість для споживача. Наша фірма проводить ефективну маркетингову стратегію і інформує кінцевого споживача про нові товари і рішеннях;  Підтримку вашого бізнесу від кращого постачальника будматеріалів в Україні. Ми зацікавлені в вашому процвітанні і готові підтримати вас навіть у найскладніші часи.
Постачальник будматеріалів в Україні MIZOL є успішним дистриб'ютором матеріалів, які використовуються для будівель усіх видів в Україні вже понад 22 років. За цей час нами було прийнято участь в реалізації проектів різного масштабу.
Наші інженерні розробки і конструктиви були втілені в життя при будівництві НСК «Олімпійський», різних житлових комплексів і бізнес центрів. Протягом усієї своєї діяльності ми стикалися з різними ситуаціями в роботі і накопичили чималий досвід в будівництві. Цим досвідом ми ділимося з нашими партнерами на регулярних зустрічах в форматі масштабної платформи EUROIZOL HUB. 
Робота з нами це також участь в різноманітних програмах з розвитку, навчальних тренінгах та корпоративних зустрічах. При потребі наші консультанти проведуть навчальні семінари та майстер-класи.

Якщо ви належите до тих людей, які не бояться брати на себе відповідальність і вміють приймати зважені рішення, тоді ми будемо раді бачити вас серед наших дилерів!
 

Партнери
Партнери
ПРОДАЮТЬ КРАЩІ СУЧАСНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
ПРОДАЮТЬ КРАЩІ СУЧАСНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
Компанія MIZOL пропонує тільки найкращі будівельні матеріали з усього світу. Асортимент Компанії постійно оновлюється і побудований на принципах збалансованості, інноваційності та ексклюзивності - це дозволяє Партнерам в короткі терміни сформувати конкурентоспроможну пропозицію і найкращим чином задовольнити потреби кінцевих покупців
ПРЕДОСТАВЛЯЮТ ЛУЧШИЕ ТЕХНИЧЕСКИЕ РЕШЕНИЯ И КОНСУЛЬТАТИВНУЮ ПОДДЕРЖКУ
ПРЕДОСТАВЛЯЮТ ЛУЧШИЕ ТЕХНИЧЕСКИЕ РЕШЕНИЯ И КОНСУЛЬТАТИВНУЮ ПОДДЕРЖКУ
Компания MIZOL предоставляет оперативные консультации по применению строительных материалов. Наш технический отдел всегда готов помочь в решении любых вопросов, связанных с использованием строительных материалов, а также провести технический семинар
ПРИВЛЕКАТЕЛЬНЫ ДЛЯ ПОТРЕБИТЕЛЯ
ПРИВЛЕКАТЕЛЬНЫ ДЛЯ ПОТРЕБИТЕЛЯ
Компания MIZOL обеспечивает комплексную маркетинговую поддержку продаж, что позволяет Партнерам легко и быстро продавать. Это и качественные рекламно-информационные материалы, и стенды, которые демонстрируют материал, и поддержка в интернете, и совместная реклама, и информирование рынка, а также конечного покупателя об особенностях материалов и их выгодах, и многое другое
УСПЕШНЫЕ И ПРОГРЕССИВНЫЕ
УСПЕШНЫЕ И ПРОГРЕССИВНЫЕ
Компания MIZOL обучает Партнеров современным технологиям ведения бизнеса, передает им опыт и знания, накопленные на протяжении 24 лет работы Группы ЕВРОИЗОЛ. В частности, мы рассказываем о мировых и отечественных трендах на рынке строительных материалов, а также о мотивах конечного покупателя. Это помогает Партнерам быть успешными и прогрессивными.
УВЕРЕНЫ В БУДУЩЕМ
УВЕРЕНЫ В БУДУЩЕМ
Даже в самые сложные времена компания MIZOL поддерживала своих Клиентов: мы не только выполняли взятые на себя обязательства, но и помогали Партнерам развивать свой бизнес. На данный момент сила синергии Группы компаний ЕВРОИЗОЛ, репутация Компании и 24-летний опыт работы на рынке – это гарантия стабильных и взаимовыгодных отношений между MIZOL и нашими Партнерами.
Центр будівельної експертизи