Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

ІЗОЛІТ - шипоподібному мембрана

 • Виробник:ІЗОЛІТ
 • Категорія:Шиповані геомембрани

Ізоліт® - полімерний водонепроникний геосинтетичний бар'єр. Являє собою водонепроникну рулонну геомембрану з опуклими секціями у вигляді усіченого конуса діаметром 18 мм і висотою 8 мм, виготовлену з поліетилену високої щільності.

Ізоліт® виробляє компанія Interplast Kunststoffe GmbH (Німеччина) за методом екструзії, внаслідок чого досягається однорідність і рівномірність властивостей матеріалу в поздовжньому і поперечному напрямку.

Ізоліт® володіє високими механічними та експлуатаційними характеристиками, що підтверджується 20-річною гарантією. Геомембрана володіє високими характеристиками міцності, хімічної та біологічної стійкістю.

Переваги:

 • високі характеристики
 • хімічна стійкість
 • біологічна стійкість
 • стійкість до УФ-випромінювання
 • поверхню під укладання не вимагає спеціальної підготовки
 • легкий і швидкий монтаж.

Області застосування:

 • захист основної гідроізоляції від механічних пошкоджень
 • пристінний і пластовий дренажі в комбінації з фільтром з нетканого термічно скріпленого геотекстилю Typar SF
 • зниження гідростатичного тиску на конструкцію в поєднанні з нетканим термічно скріпленим геотекстилем Typar SF
 • захист підвальних приміщень від проникнення радіоактивного газу радону
 • додаткова гідроізоляція
 • вентиляція стін підземних і напівпідземних частин будівель і споруд.

Аксесуари:

 • кріпильні планки
 • дюбелі
 • герметизуючі капелюшки
 • двосторонні клеять стрічки.
Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Сертифікати ИЗОЛИТ
Скачать файл izolitsertefikate.rar
Інструкція ИЗОЛИТ
Скачать файл instruction102-20210429.zip
Центр будівельної експертизи
Скатної покрівлі: ЩО ТАКЕ «КРОВЕЛЬНИЙ ПИРІГ»?

Будь-який будинок має мати правильно спроектовану і міцну дах, так як вона найбільше схильна до атмосферних впливів. Протягом всього періоду експлуатації на неї впливають атмосферні опади, сильні пориви вітру та інтенсивне сонячне випромінюючи

Читати далі
Інструкції та керівництва
НАЙТЕПЛІШІ СХОДИ НА ГОРИЩЕ РОДИНИ POLAR TM OMAN (ПОЛЬЩА)

Ми всі живемо у ті часи, коли ціни на енергоносії з кожним роком ростуть і ця тенденція буде продовжуватися й надалі. Як же нам заощадити певні кошти на оплату енергоносіїв і  щоб у вашій оселі було тепло і комфортно? Нам потрібно думати та утеплювати сво

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗРАХУВАТИ водостічних систем?

Водостік повинен справлятися з головним завданням - відводити будь-яку кількість води з покрівлі. Розрахунок водостічної системи виконують, щоб визначити його оптимальну комплектацію і уникнути порушень в роботі.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Як утеплити дах

Утеплення даху – це не тільки економія на опаленні, але і можливість отримати додаткову кімнату, якщо зробити з горища мансарду.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ фасаду БУДИНКУ

Фасад будинку - це візитна картка його господаря, це та родзинка, яка перетворює звичайне будова в цікавий будинок.

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Добрий вечір. Мені потрібно вкласти супердифузійну мембрану на ґрунт. Міняю підлогу в спальні через велику вогкість. На неї насиплю керамзит між лагами, потім знову мембрану і на верх фанеру і залакірую. Після зими перевірю вологість, розкрию і якщо все добре, то кину леноліум. Діти можуть воду пролити. Чим склеїти мембрану підкажіть, і чи потрібно. І яким боком на ґрунт її укладати-RoofOk PRO 145
Питання
Доброго дня! У Вашому випадку, щоб не було вогкості, необхідно використовувати інший матеріал. Наприклад шипоподібну геомебрану Ізоліт з проклеюванням її нахлестів у два ряди стрічкою К2. Ізоліт є водо- і паронепроникним. Цей матеріал не пропускатиме пари вологи з ґрунту і захистить конструкцію від капілярного підйому вологи з ґрунту. Супердифузійна мембрана в даній конструкції не може бути застосована, її слід застосовувати в конструкції "вентильоване підпілля", коли між ґрунтом і супердифузійною мембраною є вентильований зазор.
Відповідь
УФ стійкість шипоподібної геомембрани ІЗОЛІТ Здрастуйте! Чи є обмеження за часом перебування геомембрани Ізоліт на відкритому повітрі? Чи боїться вона УФ випромінювання?
Питання
Добрий день! Згідно з технічною документацією - ця шиповидна геомембрана стійка до УФ-випромінювання. Але тим не менш, вона призначена і використовується в конструкціях, під час експлуатації яких, геомембрана закрита. Тобто не проводилося її тестування як для матеріалу, який весь свій термін служби перебуває під сонцем.
Відповідь
Добрий день! скажіть, чи можу я накрити дерев'яний склад не руберойдом, а Геомембраною (шипоподібною зокрема)? спасибі
Питання
Добрий день! Шипоподібна геомембрана не є гідроізоляцією для покрівлі як основна гідроізоляція, оскільки не відповідає вимогам згідно з ДБН В.2.6-220:2017. В якості гідроізоляції для плоскої покрівлі можете так само розглянути ПВХ або ТПО мембрани Flagon.
Відповідь
НЕОБХІДНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНА ПЛІВКА ЯКУ НЕОБХІДНО ВИКОРИСТАТИ НА ВУЛИЦІ НА ПЕРІОД ВІДСУТНОСТІ ОБМОСТКИ. ЩО ПОРАДИТЕ? ДОБРОГО ДНЯ. НЕОБХІДНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНА ПЛІВКА ЯКУ НЕОБХІДНО ВИКОРИСТАТИ НА ВУЛИЦІ НА ПЕРІОД ВІДСУТНОСТІ ОБМОСТКИ. ЩО ПОРАДИТЕ?
Питання
Доброго дня! Для відведення води від фундаменту будівлі рекомендується використовувати геомембрану ІЗОЛІТ Cottage. Вона не тільки відводитиме воду, а також, завдяки, своїм високим міцнісним  характеристикам виконуватиме роль розділяючого шару між грунтом і несучим шаром, що виключає просадку відмостки
Відповідь
Доброго дня, шиповидна геомембрана шириною 1,5 м, яка максимальна товщина, я хочу використовувати як вимощення, зверху насипати щебінь, яку порадите?
Питання
Добрий день! Товщини шиповидної геомембрани 0.4-0.9 мм, висота шипа 8, 10 і 20 мм. З метою використання геомембрани ІЗОЛІТ для м'якого вимощення буде достатньо товщини 0.4 тобто ІЗОЛІТ
Відповідь
Здрастуйте, мені потрібна мембрана для влаштування підлоги по ґрунту, що ви порадите?
Питання
Добрий день! Якщо у Вас низький рівень ґрунтових вод, то достатньо буде застосувати відсічну гідроізоляцію з шиповидної геомембрани Ізоліт® з проклеюванням напусків бутилкаучуковою стрічкою К2 Ізол.
Відповідь
Доброго дня! Як кріпиться мембрана Ідоліт на вертикальну стінку-цоколь
Питання
Добрий день! Шипоподібна геомембрана ІЗОЛІТ кріпиться на вертикальній поверхні за допомогою Z-подібної притискної планки або цвяхами завдовжки 35 мм із герметизувальними капелюшками.
Відповідь
Добрий день. Чи можна використовувати мембрану ізоліт для гідроізоляції підвалу?
Питання
Добрий день! Шипоподібна геомембрана Ізоліт є водонепроникним матеріалом, але водночас вона не є напірною гідроізоляцією, це означає, що є ймовірність того, що в місці напуску мембрани (навіть якщо проклеювати, зварювати, або інакше герметизувати місце напуску) під впливом напору води буде текти. Тобто, якщо розрахунковий рівень підняття ґрунтових вод вищий, ніж підошва фундаменту, або ймовірне скупчення води під напором біля стін підвалу, застосовувати Ізоліт як гідроізоляцію не можна. Використовувати шипоподібну геомембрану Ізоліт як відсікаючу гідроізоляцію (капіляропереривну) - можна. Дякуємо за запитання!
Відповідь
Яка товщина мембрани?
Питання
У нас в асортименті присутні супердифузійні мембрани Євробар'ертм, Вітробар'ертм, шипоподібна мембрана Ізоліттм, ПВХ і ТПО мембрани Flagonтм. До того ж, у кожній з категорій ще присутній свій модельний ряд з різною товщиною. Уточніть, будь ласка, товщина якої саме мембрани Вас цікавить? Для більш оперативної консультації можете зв'язатися з нами за телефоном 050 566 78 78 78 Дякуємо за запитання!
Відповідь
Вітаю! Чи можна використовувати "Ізоліт" - шипоподібну мембрану як один із шарів дренажу під футбольне поле? І яка ціна. Дякую.
Питання
У певних конструкціях футбольних полів є необхідність використання шиповидної геомембрани Ізоліт. Опишіть будь ласка більш докладно як виглядає конструкція футбольного поля, що цікавить Вас. Для оперативності вирішення питання пропонуємо Вам зв'язатися з нами за телефоном 050 566 78 78 або залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з Вами.
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Пов'язані проекти
Использование материала в конструктивных решениях Mizol
Центр будівельної експертизи