Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

ІЗОЛІТ - шипоподібному мембрана

 • Виробник:ІЗОЛІТ
 • Категорія:Шиповані геомембрани

Ізоліт® - полімерний водонепроникний геосинтетичний бар'єр. Являє собою водонепроникну рулонну геомембрану з опуклими секціями у вигляді усіченого конуса діаметром 18 мм і висотою 8 мм, виготовлену з поліетилену високої щільності.

Ізоліт® виробляє компанія Interplast Kunststoffe GmbH (Німеччина) за методом екструзії, внаслідок чого досягається однорідність і рівномірність властивостей матеріалу в поздовжньому і поперечному напрямку.

Ізоліт® володіє високими механічними та експлуатаційними характеристиками, що підтверджується 20-річною гарантією. Геомембрана володіє високими характеристиками міцності, хімічної та біологічної стійкістю.

Переваги:

 • високі характеристики
 • хімічна стійкість
 • біологічна стійкість
 • стійкість до УФ-випромінювання
 • поверхню під укладання не вимагає спеціальної підготовки
 • легкий і швидкий монтаж.

Області застосування:

 • захист основної гідроізоляції від механічних пошкоджень
 • пристінний і пластовий дренажі в комбінації з фільтром з нетканого термічно скріпленого геотекстилю Typar SF
 • зниження гідростатичного тиску на конструкцію в поєднанні з нетканим термічно скріпленим геотекстилем Typar SF
 • захист підвальних приміщень від проникнення радіоактивного газу радону
 • додаткова гідроізоляція
 • вентиляція стін підземних і напівпідземних частин будівель і споруд.

Аксесуари:

 • кріпильні планки
 • дюбелі
 • герметизуючі капелюшки
 • двосторонні клеять стрічки.
Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Сертифікати ИЗОЛИТ
Скачать файл izolitsertefikate.rar
Інструкція ИЗОЛИТ
Скачать файл instruction102-20210429.zip
Центр будівельної експертизи
Скатної покрівлі: ЩО ТАКЕ «КРОВЕЛЬНИЙ ПИРІГ»?

Будь-який будинок має мати правильно спроектовану і міцну дах, так як вона найбільше схильна до атмосферних впливів. Протягом всього періоду експлуатації на неї впливають атмосферні опади, сильні пориви вітру та інтенсивне сонячне випромінюючи

Читати далі
Проекти та рішення
Тканий і не тканий геотекстиль

Не так давно в будівельній індустрії з'явився новий матеріал геотекстиль, який відразу ж підкорив фахівців своїми унікальними технічними характеристиками.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Ремонт пошкодженої покрівлі з бітумної черепиці.

Однією з переваг покрівлі з бітумної черепиці є те, що вона досить легко ремонтується. Та тут важливо ретельно дослідити ступінь пошкодження покрівлі. Оскільки крім покрівельного матеріалу, може бути порушена гідроізоляція а також...

Читати далі
Статті / Огляди
ДУМАЙ ЗАРАЗ, ЩОБ НЕ АДАПТУВАТИ НАВЕСНІ!

Кожен з нас мріє про те, щоб побудувати свій ідеальний будинок, в якому ви і ваша сім'я будуть відчувати себе захищено, тепло і затишно. Але на шляху досягнення своїх бажань ми неминуче стикаємося з труднощами. Що ж робити, якщо не встиг добудувати будино

Читати далі
Центр будівельної експертизи
СКАТНИЙ ДАХ: ЯКЕ фінішного покриття ВИБРАТИ

Будь-який приватний будинок схожий на живий організм: з одним органом не все гаразд - і загальний стан вже порушено, а на стадії будівництва це помітно як ніколи.

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Добрий вечір. Мені потрібно вкласти супердифузійну мембрану на ґрунт. Міняю підлогу в спальні через велику вогкість. На неї насиплю керамзит між лагами, потім знову мембрану і на верх фанеру і залакірую. Після зими перевірю вологість, розкрию і якщо все добре, то кину леноліум. Діти можуть воду пролити. Чим склеїти мембрану підкажіть, і чи потрібно. І яким боком на ґрунт її укладати-RoofOk PRO 145
Питання
Доброго дня! У Вашому випадку, щоб не було вогкості, необхідно використовувати інший матеріал. Наприклад шипоподібну геомебрану Ізоліт з проклеюванням її нахлестів у два ряди стрічкою К2. Ізоліт є водо- і паронепроникним. Цей матеріал не пропускатиме пари вологи з ґрунту і захистить конструкцію від капілярного підйому вологи з ґрунту. Супердифузійна мембрана в даній конструкції не може бути застосована, її слід застосовувати в конструкції "вентильоване підпілля", коли між ґрунтом і супердифузійною мембраною є вентильований зазор.
Відповідь
УФ стійкість шипоподібної геомембрани ІЗОЛІТ Здрастуйте! Чи є обмеження за часом перебування геомембрани Ізоліт на відкритому повітрі? Чи боїться вона УФ випромінювання?
Питання
Добрий день! Згідно з технічною документацією - ця шиповидна геомембрана стійка до УФ-випромінювання. Але тим не менш, вона призначена і використовується в конструкціях, під час експлуатації яких, геомембрана закрита. Тобто не проводилося її тестування як для матеріалу, який весь свій термін служби перебуває під сонцем.
Відповідь
Добрий день! скажіть, чи можу я накрити дерев'яний склад не руберойдом, а Геомембраною (шипоподібною зокрема)? спасибі
Питання
Добрий день! Шипоподібна геомембрана не є гідроізоляцією для покрівлі як основна гідроізоляція, оскільки не відповідає вимогам згідно з ДБН В.2.6-220:2017. В якості гідроізоляції для плоскої покрівлі можете так само розглянути ПВХ або ТПО мембрани Flagon.
Відповідь
НЕОБХІДНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНА ПЛІВКА ЯКУ НЕОБХІДНО ВИКОРИСТАТИ НА ВУЛИЦІ НА ПЕРІОД ВІДСУТНОСТІ ОБМОСТКИ. ЩО ПОРАДИТЕ? ДОБРОГО ДНЯ. НЕОБХІДНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНА ПЛІВКА ЯКУ НЕОБХІДНО ВИКОРИСТАТИ НА ВУЛИЦІ НА ПЕРІОД ВІДСУТНОСТІ ОБМОСТКИ. ЩО ПОРАДИТЕ?
Питання
Доброго дня! Для відведення води від фундаменту будівлі рекомендується використовувати геомембрану ІЗОЛІТ Cottage. Вона не тільки відводитиме воду, а також, завдяки, своїм високим міцнісним  характеристикам виконуватиме роль розділяючого шару між грунтом і несучим шаром, що виключає просадку відмостки
Відповідь
Доброго дня, шиповидна геомембрана шириною 1,5 м, яка максимальна товщина, я хочу використовувати як вимощення, зверху насипати щебінь, яку порадите?
Питання
Добрий день! Товщини шиповидної геомембрани 0.4-0.9 мм, висота шипа 8, 10 і 20 мм. З метою використання геомембрани ІЗОЛІТ для м'якого вимощення буде достатньо товщини 0.4 тобто ІЗОЛІТ
Відповідь
Здрастуйте, мені потрібна мембрана для влаштування підлоги по ґрунту, що ви порадите?
Питання
Добрий день! Якщо у Вас низький рівень ґрунтових вод, то достатньо буде застосувати відсічну гідроізоляцію з шиповидної геомембрани Ізоліт® з проклеюванням напусків бутилкаучуковою стрічкою К2 Ізол.
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Покрівля навісу з ПВХ-мембрани Якщо потрібно влаштувати мембранну покрівлю навісу без утеплення, як кріпити і який конструктив (підоснова)?
Питання
Добрий день! Якщо ми Вас правильно зрозуміли, і питання йде саме про застосування ПВХ-мембрани, то: 1. Мебрана монтується на суцільний настил з OSB завтовшки мінімум 12 мм 2. Між OSB і ПВХ-мембраною обов'язково необхідно влаштувати захисний шар із геотекстилю Tipptex BS25 3. Мембрану кріплять до OSB за допомогою покрівельного саморіза по дереву і притискної тарілки
Відповідь
Який термін служби плівки Juta "Антиконденсат"? Мембрана Juta "Антиконденсат" скільки років прослужить під металочерепицею в холодному горищі? * Вент. зазор між м/черепицею і мембраною: 5 см (брус 50х50). * Металочерепиця: Rukki йде гарантія від 30 років і більше. * Регіон: Київ і Київська обл. "Антиконденсат" переплюне за терміном служби м/черепицю?
Питання
Добрий день! Гарантія на плівку Антиконденсат становить 10 років. Тобто протягом 10 років після дати продажу виробник несе матеріальну відповідальність за те, що матеріал виконуватиме всі заявлені функції за умови його правильного монтажу. Прогнозований термін служби плівки - понад 30 років. На сьогодні вже є покрівлі, які стоять понад 20 років і плівка працює на всі 100%. До речі, кожну гарантію потрібно читати в деталях, наприклад, на згадану Вами металочерепицю, гарантія "на естетичні властивості" має термін від 10років, що поширюється на відшарування, тріщини або відокремлення покриття від поверхні продукції. А ось та гарантія, про яку Ви пишете, від 30 років - "гарантія на технічні властивості", поширюється на наскрізну корозію продукту. Логічне запитання про Rukki виходячи з терміну гарантії. А що, через 10 років Rukki відшарується, підуть тріщини або відокремлюватиметься покриття від поверхні продукції? Швидше за все ні. А що плівка Антиконденсат через 10 років різко перестане виконувати свої функції? Звичайно ж ні!
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Пов'язані проекти
Использование материала в конструктивных решениях Mizol
Центр будівельної експертизи