Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

ВІТРОБАРЬЕР - супердифузійна вітрогідрозахистна мембрана

  • Виробник:ВІТРОБАРЬЕР
  • Категорія:Покрівельні плівки і мембрани

Вітробар'єр ™ - фасадні мембрани для вітро- і гідроізоляції. Гідро- і Вітроізоляційна мембрана виробництва JUTA (Чехія).

Призначена для захисту теплоізоляції в системах навісних вентильованих фасадів в приватному, комерційному та промисловому будівництві.

Мембрана Вітробар'єр ™ за своїми властивостями і характеристиками відповідає рекомендаціям ДБН В.2.6-31: 2006 «Теплова ізоляція будівель» для застосування в якості вітрогідрозахистна шару в системах навісних вентильованих фасадів.

Вітробар'єр ™ сприяє кращому утепленню стін. При наявності мембрани температура на внутрішній поверхні стінової конструкції на 2˚С вище, ніж для конструкції без мембрани.

Переваги:

  • укладають прямо на утеплювач, запобігаючи його вивітрювання і вихолоджування
  • немає зворотного повернення пари в утеплювач
  • високий показник водонепроникності забезпечує надійну гідрозахист утеплювача.
Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Сертифікати ВІТРОБАРЬЕР
Скачать файл sertifikatejuta.rar
Технічна документація ВІТРОБАРЬЕР
Скачать файл ce-vetrobarier--en-.zip
Центр будівельної експертизи
Вентильований фасад та захист функціональності теплоізоляції

В даний час однією з будівельних тенденцій є зведення навісних стін з вентильованим фасадом.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК обшити будинок сайдингом?

На території країн колишнього СНД традиція обшивати стіни «вагонкою», виготовленої з деревини, існує на протязі століть.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Мембрани та плівки JUTA - як закриття даху, а також пошкоджених ділянок житлових та промислових будівель.

Шановні партнери, компанія Euroizol продовжує працювати для задоволенням потреб клієнтів в будівельних матеріалах. Наразі існує широкий попит в матеріалах, які б забезпечили можливість тимчасового закриття пошкоджених ділянок будівель.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Підпокрівельні плівки - ДАНИНА МОДІ ЧИ ПРАВИЛА БУДІВНИЦТВА?

Найефективнішою і одночасно простою формою покриття є скатна (її ще називають «похила») форма даху. Така форма застосовувалася ще з часів будівництва перших житлових будівель, тому що вона забезпечувала найбільш ефективне відведення води з до

Читати далі
Центр будівельної експертизи
САЙДИНГ АБО ШТУКАТУРКА? «БИТВА» ЗА ФАСАД

У будівництві Вашого будинку настав час обробки фасаду. Виникає питання, якому з існуючих основних видів обробки віддати перевагу? Оскільки фасад покликаний виконувати як естетичні функції, так і захисні (гідроізоляція, теплоізоляція, шумо.....

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Чим виконати гідрозахист утеплювача в конструкції фасаду? Який гідробар'єр краще використовувати для фасаду під металопрофіль або сайдинг?
Питання
Добрий день! Конструкція фасаду з облицюванням сайдингом або металопрофілем - є вентильованим фасадом. Зовнішній шар утеплювача використовують тільки з негорючих матеріалів, тобто це завжди мінеральна вата. Мінеральну вату необхідно захищати від потрапляння в її товщу потоків зовнішнього повітря з вентзазору, щоб вона працювала як утеплювач на всю свою товщину, захищати від вологи, і водночас цей захисний шар має не заважати парам вологи виходити з вологи, тобто бути паропроникним. Тому, плівка Гідробар'єр не підходить для влаштування фасаду. Підходить супердифузійна мембрана Вітробар'єр
Відповідь
Яку мембрану використовувати на ганку? Підкажіть будь ласка, яку мембрану використовувати на ганку між дерев'яною вагонкою і мінеральною ватою, далі йде горище.
Питання
Добрий день! На жаль, нам не до кінця зрозумілий Ваш опис конструкції. Швидше за все йдеться про вентильований фасад. Якщо так - Вам підійде супердифузійна мембрана Вітробар'єр. Якщо у Вас залишилися питання - зв'яжіться з нами за тел. 050 566 78 78.
Відповідь
Добрий день підкажіть чи може Ветробар'єр бути застосована покрівлю в місце Євробар'єр
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими нормами як підпокрівельну гідроізоляцію не можна використовувати супердифузійні мембрани, якщо їхнє значення опору проникненню води має клас вище, ніж W1. Це значення для супердифузійної мембрани Вітробар'єр становить W2, що означає, що Вітробар'єр як підпокрівельну гідроізоляцію використовувати не можна. Усі Євробар'єри мають опір проникненню води W1, тобто Євробар'єри можна використовувати як підпокрівельну гідроізоляцію.
Відповідь
якою стрічкою проклеювати стики в пароізоляції Juta R110? Чи можливе застосування стрічки Uniflex (біла) - залишилася від монтажу гідроізоляції.
Питання
Добрий день! Пароізоляцію проклеюють стрічками Fixit К-2 (бутилкаучукова, 2-х стороння), АЛ-1 (алюмінієве покриття, одностороння) і UNI (двостороння).
Відповідь
Який клас горючості у Вітробар'єра Юта?
Питання
Добрий день! Згідно з п.5.3 ДСТУ Б В.2 В.2 .7-19-95 (ГОСТ 30244-94) зразки супердифузійної мембрани "Вітробар'єр" (для вентильованих фасадів) виробництва "Juta" (Чехія) середньою товщиною 0.7 мм, які було закріплено силікатним клеєм на негорючій основі (азбестоцементний лист завтовшки 10 мм), належать до групи горючості Г1 (за пожежно-технічною класифікацією 2.3 ДБН В1.1.-7-2002 - матеріал низької горючості).
Відповідь
Чи є у вас чорного кольору мембрана для фасадів? Її видно крізь щілини і зелена дуже помітна, потрібна чорна.
Питання
Добрий день! Вітробар'єр WB (з асортименту ТОР мембран) і Вітробар'єр SD 90 Wall Black (з економ асортименту) мають чорний колір.
Відповідь
Підкажіть чи може Євробар'єр бути застосований на фасад замість вітробар'єру?
Питання
Добрий день. Так, ЄВРОБАР'ЄР виконує аналогічні функції ВІТРОБАР'ЄРА (вітро- і гідроізоляція), основні відмінності це кількість шарів і підвищені механічні характеристики. ЄВРОБАР'ЄР замінювати ВІТРОБАР'ЄРОМ - забороняється.
Відповідь
який гарантійний термін використання паро-гідро- та євробар'єрів?
Питання
Добрий день! Гарантійний термін використання - це період, протягом якого товар виконує заявлені функції та виробник НЕСЕ відповідальність, у т.ч. матеріальну за товар, за умови правильного монтажу. На плівки та мембрани виробник JUTA встановлює гарантійний термін 10 років. На даний момент, є об'єкти, які стоять понад 20 років і гідро-, пароізоляція працює на 100%.
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Пов'язані проекти
Использование материала в конструктивных решениях Mizol
Центр будівельної експертизи