Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Number One - ПРИВАБЛИВІСТЬ І КОМФОРТ

  • Виробник:Number One
  • Країна:Словаччина

ІКО Global – найбільший виробник покрівельних матеріалів у світі із 70 річним досвідом. 

Прагнучі задовольнити широкий попит на бітумну покрівлю, ІКО пропонує матеріали для будь якого бюджету. Втіленням такого прагнення стало розширення асортиментубюджетною лінійкою одношарової бітумної черепиці ТМ Number One.  Лінійка включає в  себе  три класичних форм: шестигранна сота Hex, прямокутний 3 ТАВ і елегантний Biber. Бітумна черепиця Number One це новітні технології і висока якість за доступною ціною. Що робить дану пропозицію №1 для людей які прагнуть отримати якість за доступною ціною.    

Для забезпечення потреб Європейського ринку, ІКО Global було побудовано новий заводу у м. Сєніца що у Словаччині. Розміщення підприємства було обрано не випадково, оскільки Словаччина вигідно розміщенна з токи зору доступності до всіх Європейських країн а також до найбільших морських портів. Що значно полегшило експорт, який сьогодні здійснюється у більше ніж 60 країн світу. До того ж, Словаччина – це країна з високим рівнем технологічного розвитку, що дуже важливо, оскільки виробництво бітумної черепиці є високотехнологічним процесом. На підприємстві м. Сеніца дотримуються таких же  високих стандартів якості, які діють на підприємствах Канади та США. Це означає, що на всіх заводах ІКО Північної Америки і Європі , бітумна черепиця виготовляється за однією технологією. А оскільки компанія веде свою історію з Канади, то дану технологію справедливо можна назвати канадською. А бітумну черепицю  відповідно – made by Canadian technologies.

  

Бітумну черепицю №1 переваги:

 

  • Новітня технологія виробництва забезпечує рівномірність просочування скловолоконної основи оксидованим бітумом, а також однорідність нанесення базальтової крихти по всій площині гонта. Таким чином поверхня бітумної черепиці виходить рівною, без виступаючих країв посипки. А це не тільки естетичний вигляд а ще й стійкість крихти до осипання. 
  • Гарантія надійної гідроізоляції даху за рахунок швидкого і ефективного склеювання гонтів в єдиний шар. Це  забезпечується високою щільністю клею на замках з’єднання гонтів.
  • Збереження кольору і естетичного вигляду вашої покрівлі на десятиліття. За рахунок фарбування базальтової крихти методом «варифікації» здійснюється профарбовування каменю на всю глибину і як результат -висока стійкість до вигорання на сонці.
  • Чесна гарантія від виробника. Гарантія на бітумну черепицю зберігається у ІКО, тому ми можете бути впевненні у виконанні умов даної гарантії впродовж всього періоду її дії.
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Центр будівельної експертизи
БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO - ЕКСПЕРТ З ПОКРІВЕЛЬНИХ РІШЕНЬ

IKO є визнаним світовим лідером з виробництва бітумної черепиці. Крім того єдиним Європейським виробником, який може покладатися на "ноу-хау" і технічно прогресивні рішення, спеціально розроблені на заводах IKO в Канаді та США - батьківщині біту

Читати далі
Думки експертів
Погляд європейців на культуру будівництва дахів в Україні. Спостереження і висновки

Партнери MIZOL з канадської компанії IKO відвідали Україну і проаналізували стан українських дахів. Мартін Матвей і Нік Коккеленберг поділилися з нами своїми враженнями і відзначили, що на даний момент серед покрівельного матеріалу домінує стара

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Яку бітумну черепицю вибрати

Бітумна черепиця – це один із найпопулярніших покрівельних матеріалів для скатних дахів нашого часу.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Ремонт пошкодженої покрівлі з бітумної черепиці.

Однією з переваг покрівлі з бітумної черепиці є те, що вона досить легко ремонтується. Та тут важливо ретельно дослідити ступінь пошкодження покрівлі. Оскільки крім покрівельного матеріалу, може бути порушена гідроізоляція а також...

Читати далі
Центр будівельної експертизи
СКАТНИЙ ДАХ: ЯКЕ фінішного покриття ВИБРАТИ

Будь-який приватний будинок схожий на живий організм: з одним органом не все гаразд - і загальний стан вже порушено, а на стадії будівництва це помітно як ніколи.

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Яка перевага бітумної черепиці над ондуліном?
Питання
Добрий день! Щоб відповісти на ваше запитання, ми розглянемо ці матеріали з 3-х боків: виробництва і технічних характеристик, монтажу та експлуатації, гарантії та зовнішнього вигляду. Виробництво: Бітумна черепиця являє собою "пиріг" зі скловолокна, з двох боків залитого бітумом і вкритого із зовнішнього боку базальтовим гранулятом, а з внутрішнього - кварцовим піском, клейовою бітумною смугою і захисною плівкою, що запобігає склеюванню листів між собою. Нижче представлена схематично структура листа черепиці. Лист черепиці має розміри 1 х 0,3 м. Єврошифер (в т.ч. ТМ "Ондулін") являє собою хвилястий лист, що складається з целюлози, одержуваної з деревини або паперової вторинної сировини, просоченої бітумом з додаванням мінеральних речовин і під високим тиском спресованої в листи. У верхньому шарі листи ондуліна вкриваються спеціальною смолою і фарбувальними речовинами. Розміри листів ондуліна: 2 х 0,95 м З погляду технічних характеристик обидва матеріали є гідроізоляційними для покрівлі, обидва стійкі до лугів і корозії, безшумні під час дощу та екологічні. При цьому фарбування базальтового грануляту в масі забезпечує бітумній черепиці збереження кольору на весь період її служби (до 50-ти років), а щільне прилягання грануляту до шару бітуму унеможливлює його відпадання і оголення листа. Фарба ж, нанесена на будь-яку поверхню, як відомо, піддається зсиханню і відлущуванню. І, крім того, з часом вона змінює свій колір під впливом УФ, стаючи менш.
Відповідь
Добрий день! Який відсоток осипання верхнього шару бітумної черепиці IKO Biltmore і IKO Number One?
Питання
Доброго дня. Норма осипання грануляту з поверхні шинглів Number One і Biltmore регламентується Європейським стандартом EN 544. На сьогодні цей показник становить 2,5 грама на один метр поверхні матеріалу. Власне, як і для решти виробників. На практиці, осипання грануляту з бітумної черепиці Biltmore становить не більше 1 грама.
Відповідь
Добрий день , мене цікавить плівка мульчуюча 1.4/1000 25 мкр - є в наявності ???
Питання
Добрий день! Ми працюємо через наших менеджерів. Актуальну ціну і наявність Ви можете уточнити у них. Для цього залишіть, будь ласка, Ваш контактний номер телефону. Дякую.
Відповідь
Скажіть, будь ласка, чи можна на гідробар'єр одразу кріпити ОСБ плиту, а на неї бітумну черепицю? Чи після гідробар'єра обов'язково повинна бути обрешітка і контробрешітка?
Питання
Доброго дня! Обов'язково повинна бути обрешітка і контробрешітка
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є УФ стабілізатор у плівці гідробар'єр Д90, т.к. не можу знайти цю інформацію на вашому сайті.
Питання
Добрий день! Так, УФ стабілізатор обов’язково є в складі всіх матеріалів від Juta, в т.ч. і плівках Гидробарьер. Це видно по незначних втратах міцнісних характеристик після тесту на старіння.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи