Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

ПАРОБАРЬЕР в Україні - пароізоляційна підпокрівельна плівка

 • Виробник:ПАРОБАРЬЕР в Україні
 • Категорія:Покрівельні плівки і мембрани

Пароізоляційні плівки і мембрани виробництва JUTA (Чехія).

Призначені для захисту теплоізоляції від впливу водяної пари з внутрішнього боку приміщення в конструкціях скатних дахів, плоских дахів, стін і перегородок. Паробар'єр ™ об'єднує 5 професійних матеріалів, за допомогою яких можна вирішувати індивідуальні завдання при проектуванні пароізоляції в приміщеннях з різними режимами вологості в приватному, комерційному та промисловому будівництві.

Плівка встановлюється на внутрішню сторону теплоізоляції і захищає її в міжповерхових перекриттях, стінах і стелях від впливу водяної пари.

Переваги:

 • знижує втрати тепла при конвекції
 • знижує надлишкову вологість в теплоізоляції в літній період і на етапі будівництва
 • рекомендують для застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю
 • запобігає вхід водяної пари зсередини приміщення в конструкцію
 • оберігає конструкцію даху від втрат тепла і негерметичність
 • застосовують, як пароізоляційний шар при утепленні стін, стель і дахів.

Паробар'єр - це герметичний прошарок між теплим вологим приміщенням та під покрівельним пирогом з утеплювачем та покрівельними конструкціями.

Витрати на опалення зростають з кожним роком і утеплення горища, або хоча б горищного перекриття, вже просто потреба. Адже утеплений дах дозволяє знизити тепловтрати на 15-20%. І ще на етапі проектування потрібно передбачити не лише утеплення, а й пароізоляцію. Прагнення заощадити будь-що призводить до плачевних наслідків, вже в перший опалювальний сезон мінеральний утеплювач може втратити властивості. Станеться це через конденсацію вологи прямо на волокнах утеплювача. Усунути цю проблему можна, але дуже затратно і за часом і грошима. Адже потрібно розкривати обробку, виймати утеплювач (у деяких випадках доведеться купити новий). Потім сушити вату, укладати і закривати правильним паробар'єром. І все через прикрі помилки відсутності пароізоляції даху, або помилки її монтажу.  Оскільки багато хто до цих пір має неясне уявлення про те, що таке паробар'єр, і навіщо потрібна пароізоляція. Про те, що вона являє собою, з чого робиться і як функціонує ви дізнаєтеся дочитавши цю сторінку до кінця.

Що таке пароізоляція для даху і навіщо вона потрібна

Тим, хто добре знає, що таке пароізоляція для даху та як вибрати паробар'єр має сенс пропустити цей розділ і одразу перейти до розділу з характеристиками пароізоляційних плівок від бренду JUTA. Але можливо теж дізнаєтесь про щось цікаве.  

Почнемо з того, що як би не був хороший утеплювач мінераловатний, який ви купили і скільки б не коштував, він повинен бути сухим, інакше ефективність падає до нуля. Тому що утеплювачем служить сухе нерухоме повітря між волокнами. А зі зростанням різниці температур усередині та зовні приміщення з вологого повітря випадає конденсат. І випадає він ближче до межі температурних середовищ, тобто в товщі утеплювача і на прилеглих покрівельних конструкціях. На шляху цього потоку і має бути пароізоляція. Крапельки води на волокнах витісняють повітря, а якщо температура нижче нуля, то між волокнами з'явиться іній.

Втрата теплоізоляційних властивостей та вологість – це ще й ризик розвитку цвілі та процесів гниття у дерев'яних конструкціях. Металеве кріплення кроквяної системи почне іржавіти.

На самій мінеральній ваті теж можуть розвиватися грибки та цвіль які зруйнують її лише за кілька років. Тоді як суха, захищена паробар'єром, мінеральна вата може прослужити більше 50 років без втрати властивостей. 

Завдання пароізоляції захистити волокнистий утеплювач від проникнення теплого та вологого повітря зсередини приміщення. Щоб не переплачувати за опалення та надто часті ремонти, рекомендуємо купити паробар'єр “Юта” для створення надійної пароізоляції для даху. Тому що купити навіть найдорожчий паробар'єр дешевше, ніж переробляти утеплення.

Важливо! Звичайна теплична поліетиленова плівка погано підходить на роль пароізоляції. Як мінімум монолітний поліетилен поступається у міцності посиленому поліпропіленовою сіткою паробар'єру. Та й за іншими параметрами на зразок довговічності та герметичності забезпечити очікуваний результат може лише спеціалізований матеріал. Наприклад паробраєр JUTA. 

Особливості монтажу паробар'єру для даху

Паробар'єр JUTA настилається як найвнутрішній компонент "шарованого пирога" як перешкода для кімнатного повітря. Кріпиться паробар'єр до кроквяної системи або спеціального каркасу цвяхами або скобами степлера. Для досягнення герметичності стики полотен склеюються між собою бутилкаучуковою стрічкою К2. А місця входу кріплення, пропускання димохідних та вентиляційних труб, а також випадкових пошкоджень ретельно заклеюються високоякісним металізованим скотчем.

Монтаж пароізоляції, як і весь процес утеплення, процес складний і відповідальний, тому рекомендуємо доручити це професіоналам. Будівельників та монтажників дуже багато у Києві та інших містах України, але не всі однаково компетентні. Багато дилерів нашої компанії проходили навчання з використання матеріалів JUTA займаються виконанням повного спектра будівельних робіт. Отже, у нас можна не тільки купити пароізоляцію, але й знайти організацію, яка виконати всю роботу під ключ.

Чому вигідно купити паробар'єр JUTA - переваги та особливості

По-перше, чеські товари ще з часів Радянського Союзу славляться своєю високою якістю, і за минулі роки становище не змінилося. З іншого боку паробар'єр JUTA не поступається якістю німецьким плівкам, але ціна все ж таки нижча. Крім того, виробник надає достатній для вирішення різноманітних завдань асортимент пароізоляційних плівок. За призначенням та технічними характеристиками паробар'єри “Юта” поділяються на чотири групи:

 1. Найбільш популярні марки Паробар'єр H90 і H110 відрізняються щільністю 90 і 110 г/м2 і складаються з трьох шарів: армуючої сітки з поліпропілену та двох шарів поліетилену. Паробар'єри цієї серії широко використовуються в житлових будинках для покрівлі та горищних перекриттів.
 2. Паробар'єр VAP, що володіє частковою паропроникністю, незамінний в нерегулярно відвідуваних дачних будиночках, котеджах, готельних номерах. В періоди простою волога, що накопичилася після інтенсивної експлуатації, поступово випаровується, а не конденсується на охолоджувальних поверхнях через відключення з метою економії опалення. 
 3. Для несильно навантажуваних вологими та температурними перепадами нежитлових будівель, складів, ангарів допустимо застосування пароізоляції H96СІ. Вона має більшу міцність на розрив, але поступається за показником паропроникності.
 4. У складних умовах лазень, саун, деяких промислових цехів не обійтись без чотиришарового Паробар'єру R110. Щільна структура зовсім не пропускає водяну пару, а покриття з алюмінію відображає інфрачервоні промені назад. Таким чином пароізоляція знижує до мінімуму витік переносимого випромінювання теплової енергії, що не усувається традиційними утеплювачами.

Чому вигідно купити пароізоляцію через нашу компанію

Завдяки прямому імпорту ми підтримуємо складський запас і ціни на тому рівні, коли якість вища за вартість. 26 складів у найбільших містах з філією, а також розвинена дилерська мережа дають можливість купити пароізоляційну плівку з доставкою як у Києві, так і по всій Україні. Представники будівельних та торгуючих організацій можуть стати нашими дилерами та отримувати спеціальні умови на паробар'єр та інший перелік будматеріалів своїм клієнтам. Щоб замовити пароізоляцію оптом та в роздріб або домовитися про взаємовигідну співпрацю, телефонуйте за вказаним на сторінці номером. Надіславши повідомлення в чат ви отримаєте безкоштовну консультацію в режимі онлайн – пишіть!

Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Інструкція ПАРОБАР'ЄР
Скачать файл instruction124-20210428.zip
Сертифікати ПАРОБАРЬЕР
Скачать файл sertifikatejuta.rar
Технічна документація ПАРОБАРЬЕР
Скачать файл parobore.zip
Думки експертів
Погляд європейців на культуру будівництва дахів в Україні. Спостереження і висновки

Партнери MIZOL з канадської компанії IKO відвідали Україну і проаналізували стан українських дахів. Мартін Матвей і Нік Коккеленберг поділилися з нами своїми враженнями і відзначили, що на даний момент серед покрівельного матеріалу домінує стара

Читати далі
Опитування 3х3
Мембрани або плівки: хто кого?

Більшість професіоналів ринку однакові на думці, що мембрани - це більш досконалий і технологічний продукт порівняно з плівками. Однак плівки залишаються затребуваними в застосуванні на дахах простих конструкцій і в разі необхідності економно

Читати далі
Опитування 3х3
Теплоізоляція - обгрунтоване зростання продажів і свідомий покупець

Раціоналізація і економія проникли в усі напрямки діяльності держави і сфери життя людей. Як розумно підійти до цього процесу ми розібрали на прикладі ринку матеріалів теплоізоляції. Ми задали 3 питання 3-м експертам, щоб зрозуміти правильний.......

Читати далі
Інструкції та керівництва
Монтаж ПВХ-мембрани FLAGON

Починати монтаж дренажної воронки ПВХ - мембрани потрібно з вирізання певного шматка матеріалу, враховуючи діаметр труби. Під час фіксації немає необхідності в тому, щоб використовувати всілякі клейові склади. Поверхня підігрівають до певної т

Читати далі
Питання/ Відповіді
Чи можна починати кріпити сайдинг без стартової?

Чи можна починати кріпити сайдинг без стартової?

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Чи можна починати кріпити сайдинг без стартової?
Питання
Доброго дня! У разі кріплення сайдингу без стартової планки – нижня частина сайдингу буде не закріплена, і із-за сильного вітру може бути відірвана. Більше інформації щодо монтажу дивіться в інструкції.
Відповідь
Горло ринви 130, чи правильно я розумію: він мав би підійти для прийому води з плоских покрівель? Він кріпиться безпосередньо на стіну?
Питання
Добридень! Так, воду з переливної лійки можна скидати в горло ринви 130. Горло ринви кріпитися безпосередньо до стіни, горло ринви має готові отвори для кріплення.
Відповідь
Чи можна укладати мембрану безпосередньо на руберойд? На ж / б плиті даху неопалюваного гаража лежить руберойд, який почав протікати. Чи можу я покласти на руберойд гидробарьер (Євробарьер), зверху встановити лаги, обрешітку і закрити профнастилом
Питання
Добридень! Все залежить від кута нахилу ската покрівлі. Гідробар'єр взагалі не підходить, так як в контакті з поверхнею він пропускає воду. Євробар'єр в якості підпокрівельної гідрозахисту укладають від 17 ° з обов'язковою проклейкою всіх нахлестов стр
Відповідь
Добрий день! Чим мансардні вікна відрізняються від фасадних і чи можна на покрівлі встановлювати фасадні вікна?
Питання
Добридень! Відрізняються тим, що мансардні вікна призначені, сконструйовані і виготовлені саме під дію гідроізоляційних, снігових і вітрових навантажень, які присутні на покрівлі. На фасаді дані навантаження в рази менше, снігова ж взагалі
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Пов'язані проекти
Использование материала в конструктивных решениях Mizol
Мізол - постачальник будівельних матеріалів та інженерних будівельних послуг

Будівельно інженерні послуги

Компанії і приватні інвестори, які приймають рішення щодо будівництва або ремонту офісної будівлі, часто стикаються з великою кількістю труднощів. Ці труднощі пов'язані з необхідністю шукати відповіді на безліч питань щодо робіт з перепланування, внутрішнього оздоблення офісу або будинку і т.д. Організація таких процесів вимагає досить значних витрат часу і фінансових ресурсів. Якщо ви не володієте професійними знаннями, то легко можете допустити помилки.

Помилки в розрахунках можуть призвести до затягування термінів здачі проекту, збільшення витратної частини бюджету і зниження якості. Виходячи з поставленого перед нами завдання, компанія Мізол розробить для вас чіткий план управління будівельними, оздоблювальними та ремонтними роботами. Ми готові надати свої послуги щодо участі в розробці ефективних планів за такими етапами:

  На кожному етапі ми проводимо детальне дослідження і складаємо ретельно розрахований і продуманий план з урахуванням всіх інтересів і потреб замовника.

  Постачальник будівельних матеріалів в Україні номер один

  Компанія Мізол працює на ринку України з 1994 року і є одним з провідних постачальників різноманітних оздоблювальних і будівельних матеріалів. Крім надання будівельно-інженерних послуг ми також забезпечуємо наших замовників якісними комплектуючими та витратними матеріалами від провідних світових виробників. Нашими партнерами є понад шістдесят компаній-виробників, відомих у всьому світі. Все, що може знадобитися вам в ході ремонту та будівництва, ви зможете знайти у відповідних розділах на нашому сайті: сучасний покрівельний матеріал, комплектуючі для якісної гідроізоляції і водовідвідних систем, і багато іншого.

  Матеріали, які реалізує наша компанія, використовуються в будівництві приватних будинків і котеджів, офісних будівель, логістичних центрів і олімпійських стадіонів. Кваліфікований персонал нашого магазину допоможе вам зорієнтуватися в розмаїтті назв і категорій, розповість про всі переваги того чи іншого матеріалу.

  Наші ціни - одні з найдемократичніших цін на будівельному ринку України і Києва зокрема. Наш більш ніж двадцятирічний досвід роботи в будівництві і репутація відповідального виконавця гарантує замовнику якісне і своєчасне виконання замовлення.

  Переваги покупки будівельних матеріалів у компанії Мізол

  У мережі інтернет ви може знайти велику кількість компаній, які є постачальником будівельних матеріалів в Україні. Чому варто звернутися до нас:

  • наші ціни одні з найгуманніших і демократичних на галузевому ринку України;
  • наші ціни одні з найгуманніших і демократичних на галузевому ринку України;
  • ми цінуємо наших клієнтів і зацікавлені в довгостроковому співробітництві, тому ми надаємо клієнтам дуже вигідні умови співпраці;
  • наша компанія надає будівельно інженерні послуги більше 20 років, що робить нас надійним партнером;
  • ми отримуємо тільки позитивні відгуки від наших клієнтів;
  • наша компанія реалізує самий якісний і надійний продукт від провідних виробників будматеріалів;
  • широкий асортимент товарів дозволяє нашим клієнтам підібрати саме те, що потрібно конкретно для їх проекту. Асортимент постійно поповнюється новинками;
  • регулярне поповнення складу виключає можливість відсутності товару або затримки в доставці. У нас ви завжди знайдете потрібний вам товар за хорошою ціною;
  • якщо у вас немає можливості самим забрати вашу покупку, ми організуємо для вас доставку за вказаною адресою у зручний для вас час.

  Мізол надає комплекс послуг з управління будівництвом

  Компанія Мізол надає будівельно-інженерні послуги як великим компаніям так і приватним замовникам. У наших силах і нашої компетенції:

  1. скласти попередній календарний план реалізації проекту;
  2. вирішити питання щодо внесення в проекти змін, які стосуються впровадження новітніх, більш прогресивних процесів;
  3. внести до плану зміни, які приведуть до зниження вартості без втрати якості;
  4. поліпшити техніко-економічні показники об'єкта будівництва;
  5. проконтролювати якість використовуваних матеріалів, обладнання та конструкцій;
  6. взяти участь в тендері на виконання будівельних робіт та управлінні монтажними, оздоблювальними та ремонтними роботами;
  7. надати замовнику готові конструктивні рішення по гідроізоляції, покрівельного покриву, теплоізоляції, водовідведення і т.д.;
  8. Проконтролювати якість виконуваних будівельно-монтажних робіт.

  Наші фахівці підготують і оформлять всю необхідну технічну документацію. Отримати безкоштовну консультацію про наші послуги і матеріалах ви можете зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті нашої компанії.

  Вигідне співробітництво з компанією MIZOL

  Наша компанія пропонує взаємовигідні партнерські відносини. Якщо ви належите до тих людей, які не бояться брати на себе відповідальність і вміють приймати зважені рішення, тоді ми будемо раді бачити вас серед наших дилерів! У чому ваша вигода від співпраці з компанією Мізол:

  1. Співпраця з нами - це впевненість у завтрашньому дні. Розвивати свою справу не просто, на початку шляху може виникати багато труднощів. Ми готові допомогти і надати підтримку нашим партнерам навіть у найскладніші часи.
  2. Протягом двадцяти з гаком років ми стикалися з різними ситуаціями в бізнесі і накопичили чималий досвід в будівництві. Ми готові поділитися нашим досвідом з вами, щоб ви могли застосовувати наші технології і знання у своїй діяльності;
  3. Комплексна маркетингова підтримка, всебічне інформування споживача про матеріали, їх правильному і раціональному використанні. Це те, що лежить в основах успішних продажів, і цим інструментом ми готові поділитися з вами;
  4. Ми регулярно оновлюємо наш асортимент і збільшуємо частку сучасних продуктів та інноваційних рішень. Ми вважаємо, що майбутнє належить сучасним технологіям, які дозволяють економити природні ресурси;
  5. Наша мета - присутність в кожному регіоні України для того, щоб наші клієнти могли отримати необхідні консультації та придбати цікаві для них матеріали в будь-який момент.

  Будемо раді співпраці!

  Проекти, реалізовані нами

  Постачальник будівельних матеріалів в Україні Мізол з початку 90-х і по сьогодні бере участь в реалізації проектів різного масштабу і спрямованості. За більш ніж 20-річну історію існування ми брали участь в будівництві і реконструкції об'єктів в різних регіонах України. Ми пишаємося результатами своєї роботи, серед яких:

  • приватні будинки і котеджні селища в різних областях України;
  • автозаправні станції, громадські установи (школи, гуртожитки, ринки, термінал D аеропорту Бориспіль);
  • житлові комплекси, такі як: ЖК «Білий Парус» (Одеса), РК Riviera Riverside (Київ), РК «Садова гірка» (Харків), ЖК «Новопечерські Липки» (Київ), РК «Дует» (Дніпро), і багато інші;
  • відомі спортивні комплекси: НСК «Олімпійський», Льодова Арена, тренувальна база ФК Металіст, Стадіон «Арена Львів»;
  • бізнес-центри: Silver Breeze (Київ), ECO Tower (Запоріжжя), «Престиж» (Одеса), гіпермаркети Ашан;
  • промислові будівлі: Нафтобаза «ЛУКОЙЛ», складські приміщення Нової Пошти.

  І це далеко не повний перелік об'єктів, в будівництві або реконструкції яких ми брали участь. Перерахувати їх всі досить складно, однак, наведені вище приклади свідчать про те, що нам довіряють найкращі.

  Де купити якісні будівельні матеріали

  Будівельна галузь посилено розвивається і нові технології будівництва стрімко входять в наше життя. Вони надають споживачам нові можливості для створення якісно нових і візуально естетичних споруд. На зміну старих матеріалів приходять нові, які мають кращі якості і обходяться в кінцевому підсумку дешевше. Так, на зміну старій, ще радянського зразка черепиці приходить бітумна, яка краща за своїми властивостями, зручніша в укладанні і прослужить довше.

  Спеціалісти нашого магазину багато років досліджують ринок будівельних матеріалів і в числі перших дізнаються про новинки та їх властивості. У наших проектах ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, щоб вони прослужили довго і з максимальною ефективністю виконували своє призначення.

  Постачальник будівельних матеріалів в Україні MIZOL пропонує своїм клієнтам найякісніші будівельні матеріали від найкращих виробників. Наші склади з продукцією розташовані в різних регіонах України, що робить товар доступним для покупця у всіх містах і селах країни. На карті, яка є на нашому сайті ви зможете знайти склад, який знаходиться ближче до вас і оформивши замовлення, забрати його самостійно. І завжди можна оформити доставку, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті.

  Наші торговельні марки і категорії товарів

  У каталозі нашої компанії - постачальника будівельних матеріалів в Україні понад 50 торгових марок якісного і сучасного будівельного матеріалу. Серед них:

  1. PROFIL - водостічні системи з ПВХ від польського виробника. Призначена для організованого відведення дощової і талої води з дахів будівель і споруд будь архітектурного планування.
  2. RAIKO PREMIUM - це ідеальні водостічні системи для всіх видів покрівель. Водостік спроектований з урахуванням глибокого аналізу недоліків і переваг металевих водостоків.
  3. Антиконденсат - Спеціально розроблена для застосування в підпокрівельної гідроізоляції плівка виробництва JUTA (Чехія). Використовується в холодних горищах під металочерепицею.
  4. Гідробар'єр - Класична подкровельная гідроізоляція від JUTA (Чехія).
  5. Паробар'єр - Мембрани та пароізоляційні плівки і виробництва JUTA (Чехія).
  6. Євробар'єр - Супердифузійні підпокрівельні мембрани для гідро- і ветроизоляции. Використовуються для похилих дахах простих і складних конструкцій.
  7. Вітробар'єр - фасадні вітроізоляційних та гідроізоляційні мембрани JUTA (Чехія).
  8. FIXIT - стрічки, які призначені для того, щоб склеювати і ремонтувати підпокрівельні плівки і супердифузійні мембрани.
  9. Інші товари.

  Якщо ви вже ознайомилися з асортиментом продукції, яка продається в магазині Мізол і хочете отримати консультацію щодо застосування товару, телефонуйте нам, наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання!

  Застосування конструктивних рішень і матеріалів

  У наш час при будівництві нових будівель все частіше використовуються інноваційні матеріали. При підборі матеріалів забудовник керується не тільки функціональними властивостями матеріалів, а й їх економічністю. Від того, яке рішення буде застосовано в будівництві або реконструкції будівлі буде залежати його безпека, довговічність, естетичний зовнішній вигляд і, звичайно ж, вартість.

  Компанія Мізол розробила і готова надати своїм клієнтам готові конструктивні рішення і матеріали по облаштуванню:

  • спортивних майданчиків зі штучним покриттям;
  • лінійного водовідведення HAURATON;
  • парковки і під'їзних доріжок;
  • гідроізоляції і дренажу;
  • покрівель;
  • вентиляції;
  • льодової арени;
  • гідроізоляції та утеплення підлоги;
  • звукоізоляції та інших;

  Проектуванням пропонованих нами рішень займалися кращі фахівці з великим досвідом роботи в будівництві. У всіх розроблених нами рішеннях використовуються тільки найсучасніші матеріали. Виробники таких матеріалів визнані лідерами будівельного ринку в багатьох країнах, матеріал пройшов випробування на міцність у багатьох проектах. Ми гарантуємо їх якість і довговічність.

  Центр будівельної експертизи