ПН ВТ СР ЧТ ПТ | СБ | НД |
9:00 - 18:00 | Вихiднi |
порожній
Монтаж пароізоляції відноситься до внутрішніх будівельних робіт, тому його можливо проводити і взимку. Саме з тієї причини, зараз стануть в нагоді знання про те, як правильно вибрати та змонтувати пароізоляцію покрівлі.
Навіщо ж потрібна пароізоляція даху?
Повітря в житлових будинках насичене вологою. Яка утворюється під час приготування їжі, прання, використання душу. Тепле вологе повітря у вигляді пари підіймається вгору, проходить через стельове перекриття і проникає в утеплювач. При охолодженні пара конденсується і пориста структура утеплювача насичується вологою.
При намоканні 1% утеплювача, його теплопровідність збільшується на 32%, а вже при намоканні на 5% - до 50%. Підвищення теплопровідності утеплювача - це зниження його теплоізоляційних властивостей. Крім того, у холодну пору року, цикли замерзання і розтавання води призводять до руйнування структури утеплювача і з часом він повністю втрачає свої теплоізоляційні властивості. До того надлишкова волога призводить до утворення плісняви, що вже загрожує дерев’яним конструкціям даху.
Приміщення можуть бути з різним ступенем вологості, тому для кожного з них важливо правильно підібрати матеріал.
Види матеріалів для пароізоляції.
Поліпропіленові пароізоляційні плівки.
|
Найпоширеніший матеріал для застосування у житлових приміщеннях з помірною вологістю. Має тришарову структуру і призначена для утворення захисного шару із внутрішньої сторони теплоізоляції , а також у випадках внутрішнього утеплення стін. |
Плівки з відбиваючим шаром.
|
Поліпропіленова плівка з фольгованим покриттям забезпечить кращий захист в приміщеннях з підвищеною вологістю, сприятиме збереженню тепла. Металізована поверхня буде відбивати теплові промені, змушуючи його акумулюватися в середині приміщення. Такі види ізоляцію даху і стін поширені при будівництві лазень, житлових горищ і мансард. Також рекомендовано до застосування при монтажі теплого полу.
|
Дифузійні мембрани.
Мембрана призначена для застосування в будинках із перемінною вологістю (дачі/котеджі), в якості регульованої пароізоляції при будівництві енергозберігаючих будинків. Забезпечує висихання конструкції скатного даху, знижує надлишкову вологість у теплоізоляції в літній період і на етапі будівництва, сприяє створенню комфортного мікроклімату всередині приміщення, близькому за характеристиками до будинку, зробленому з колод.
|
Більше детально про асортимент можете дізнатися за посиланням: https://mizol.ua/ua/parobaryer
Монтаж пароізоляції.
Монтаж пароізоляції здійснюють після монтажу теплоізоляції. Пароізоляцію монтують в контакт з внутрішньою стороною утеплювача. Краї листів пароізоляції фіксують цвяхами з пласкою шляпкою, кожний наступний лист укладають з напуском не менше 10 см і обов’язково проклеюють спеціальною стрічкою. Після завершення прокладання пароізоляції, по крокві формують контробрешітку. Вона виконує дві функції: додатково фіксує листи і формує повітряний прошарок між пароізоляцією і обробкою. Далі на контробрешітку кріпиться стельове оздоблення.
Особливості монтажу.
- Плівки натягуються без провисання
- Укладання проводиться з напуском на стіни
- Всі місця примикань обов’язково герметизуються стрічками
- Всі місця проникнення через пароізоляцію (димоходи, електричні проводи та інше) обов’язково герметизуються.
Стрічки для застосування при монтажі пароізоляції.
Детальніше з особливостями монтажу Ви можете ознайомитись за посиланням: https://juta-ukraine.com.ua/montazh/.
Менеджери компанії EUROIZOL допоможуть в професійному підборі і підрахунку комплексу матеріалів.