Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Typar в Україні - термічно скріплений геотекстиль

 • Виробник:Typar в Україні
 • Країна:Люксембург
 • Категорія:Геотекстиль термічно скріплений Typar

Typar SF - це тонкий, термічно скріплений, водопроникних нетканий геотекстиль. Зроблено за унікальною технологією, запатентованою концерном DuPont (Люксембург) з 100% -них поліпропіленових нескінченних волокон. Завдяки цьому Typar® SF має високий початковим модулем пружності (жорсткість), оптимальним подовженням (не більше 55%) і високою однорідністю. Така комбінація властивостей дозволяє матеріалу ефективно виконувати свої функції при високих експлуатаційних навантаженнях на об'єктах промислового і цивільного будівництва.

Переваги:

 • висока початкова жорсткість матеріалу дозволяє відразу сприймати навантаження при малих відносних деформаціях
 • завдяки високій абсорбції енергії і оптимальному подовженню матеріал стійкий до механічних пошкоджень
 • оптимальний розмір пір і їх хаотичний розподіл по поверхні запобігає замулювання матеріалу
 • изотропность - матеріал володіє однаковими механічними характеристиками незалежно від напрямку прикладання навантаження
 • висока біологічна і хімічна стійкість
 • простота монтажу
 • зменшення витрат матеріалу за рахунок великої ширини полотен.

Функції:

 • поділ - запобігає перемішування разнофракціонних матеріалів.
 • Геотекстиль Typar SF розділяє грунти різних фракцій, запобігаючи їх Суфозія (взаємне проникнення). Наприклад, якщо шар щебеню відсипається поверх супіски або суглинку.
 • Розділивши їх шаром геотекстилю, ми отримаємо значну вигоду в тому, що щебінь не буде просаджувати в суглинок, що запобіжить осідання конструкції. Крім того, так як відсутній втрата щебеню в грунті, скорочується витрата інертних матеріалів і зменшується колієутворення.
 • зміцнення і стабілізація - на геотекстиль передається напруга розтягування від верхніх шарів грунту, а також зовнішніх навантажень.
 • Це покращує умови роботи підстилаючих грунтів підстави, через зменшення вертикального навантаження за рахунок її перерозподілу на велику площу геотекстильні матеріалом.
 • фільтрація - утримує грунтові або інші частинки, які піддаються впливу гідродинамічних сил.
 • дренаж - збирає і організовано відводить атмосферні опади грунтових вод і / або інші рідини.
 • захист - запобігає або обмежує механічні пошкодження захищається матеріалу.

Геотекстиль Typar SF має високу стійкість до проколів і продавлювання. Завдяки цьому, геосинтетика Typar SF забезпечує захист гідроізоляційних геомембран від пошкодження і додатково зміцнює конструкцію, так як сприймає розтягуючі зусилля.

Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Сертифікати TYPAR SF
Скачать файл sertificate101-20210429.zip
Технічне керівництво Typar SF
Скачать файл tehnicheskoerukovodstvotypar®sf.zip
Проекти та рішення
Тканий і не тканий геотекстиль

Не так давно в будівельній індустрії з'явився новий матеріал геотекстиль, який відразу ж підкорив фахівців своїми унікальними технічними характеристиками.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Тканий і нетканий ГЕОТЕКСТИЛЬ

Не так давно в будівельній індустрії з'явився новий матеріал геотекстиль, який відразу ж підкорив фахівців своїми унікальними технічними характеристиками.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
КОМПЛЕКСНИЙ ВОДОВІДВЕДЕННЯ - ТАК ЦЕ СКЛАДНО?

Завдяки застою вологи, в щілинах будівельних матеріалів, з яких виконані фундамент, вимощення, бордюри доріжок, а також в бетонному, асфальтовому покритті двору, створюється ідеальне середовище для проростання коренів рослин, трави.

Читати далі
Питання/ Відповіді
Як часто потрібно проводити ревізію і очищення водостічної системи?

Привіт, підкажіть будь ласка, як часто потрібно проводити ревізію і очищення водостічної системи? І як правильно чистити водостік?

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Яку бітумну черепицю вибрати

Бітумна черепиця – це один із найпопулярніших покрівельних матеріалів для скатних дахів нашого часу.

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Який мінімальний відпуск ГЕОТЕКСТИЛЮ TYPAR SF-32 ви здійснюєте? Чи можу я придбати у вас 3 м погонних даного геотекстилю?
Питання
Добрий день! Так, можете. Мінімальне замовлення від 1 погонного метра.
Відповідь
Доброго дня. Цікавить тканинний геотекстиль, який укладатиметься на терасу 9 на 3,5 м. Кут нахилу 7 см на 3,5 м. На наявну поверхню євроруберойд верхній шар, під садовий паркет. Що можете порадити?
Питання
Добрий день. На жаль, не до кінця зрозуміле питання. Подивіться нашу типову конструкцію з терасною дошкою і якщо у Вас залишаться питання наберіть - 050 566 78 78.
Відповідь
Здрастуйте! Мені необхідно порівняння Вашого геотекстилю з геотекстилем цього виробника dortex.ua/ Чим Ваш кращий? застосування - під нижній шар щебеню для дренажного поля.
Питання
Добрий день! Typar® SF - це тонкий термічно скріплений, водопроникний нетканий геотекстиль, виготовлений з безперервних 100% поліпропіленових волокон. Ці геотекстилі некоректно порівнювати, оскільки під час влаштування геотекстилю під нижній шар щебеню для дренажного поля важливими механічними характеристиками, окрім розміру пір і водопроникності, є: міцність на розрив, грейферна міцність, статичне продавлювання СВR, а в цьому технічному аркуші їх не вказано. Більш детальну інформацію про Typar® SF Ви можете знайти за посиланням.
Відповідь
Фундменту типу УШП який геотекстиль рекомендуєте? Доброго дня, в конструкцію фундменту по типу УШП який геотекстиль рекомендуєте?
Питання
Доброго дня! З метою розділення і зміцнення основи різнофракційних шарів і підвищення міцності конструкції загалом рекомендуємо використовувати термічно скріплений геотекстиль Typar SF 56. Геотекстиль Typar SF є ідеальним матеріалом для роздільного і зміцнювального шару в різних конструкціях завдяки своїй міцності, довговічності, механічним і гідравлічним характеристикам.
Відповідь
Цікавить розділення ґрунту і ЩПС С5 - підібрали Геотекстиль TipptexBS (B). І армування асфальтобетону. Хаотичні тріщини "черепашка". Зверху хочемо прокласти вирівнювальний 3 см і верхній 5 см. Що підібрати в цьому випадку?
Питання
Добрий день! Для поділу ЩПС С5 як альтернативу TipptexBS так само можете розглянути варіант з Typar SF, обидва варіанти підходять. Для армування, а також позбавлення від тріщин рекомендуємо застосувати склосітку Asphaltex Glass додатково просочену бітумною емульсією.
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Покрівля навісу з ПВХ-мембрани Якщо потрібно влаштувати мембранну покрівлю навісу без утеплення, як кріпити і який конструктив (підоснова)?
Питання
Добрий день! Якщо ми Вас правильно зрозуміли, і питання йде саме про застосування ПВХ-мембрани, то: 1. Мебрана монтується на суцільний настил з OSB завтовшки мінімум 12 мм 2. Між OSB і ПВХ-мембраною обов'язково необхідно влаштувати захисний шар із геотекстилю Tipptex BS25 3. Мембрану кріплять до OSB за допомогою покрівельного саморіза по дереву і притискної тарілки
Відповідь
Який термін служби плівки Juta "Антиконденсат"? Мембрана Juta "Антиконденсат" скільки років прослужить під металочерепицею в холодному горищі? * Вент. зазор між м/черепицею і мембраною: 5 см (брус 50х50). * Металочерепиця: Rukki йде гарантія від 30 років і більше. * Регіон: Київ і Київська обл. "Антиконденсат" переплюне за терміном служби м/черепицю?
Питання
Добрий день! Гарантія на плівку Антиконденсат становить 10 років. Тобто протягом 10 років після дати продажу виробник несе матеріальну відповідальність за те, що матеріал виконуватиме всі заявлені функції за умови його правильного монтажу. Прогнозований термін служби плівки - понад 30 років. На сьогодні вже є покрівлі, які стоять понад 20 років і плівка працює на всі 100%. До речі, кожну гарантію потрібно читати в деталях, наприклад, на згадану Вами металочерепицю, гарантія "на естетичні властивості" має термін від 10років, що поширюється на відшарування, тріщини або відокремлення покриття від поверхні продукції. А ось та гарантія, про яку Ви пишете, від 30 років - "гарантія на технічні властивості", поширюється на наскрізну корозію продукту. Логічне запитання про Rukki виходячи з терміну гарантії. А що, через 10 років Rukki відшарується, підуть тріщини або відокремлюватиметься покриття від поверхні продукції? Швидше за все ні. А що плівка Антиконденсат через 10 років різко перестане виконувати свої функції? Звичайно ж ні!
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Пов'язані проекти
Использование материала в конструктивных решениях Mizol
Центр будівельної експертизи