Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

FLAGON в Україні - полімерні ТПО-мембрани

  • Виробник:FLAGON в Україні
  • Категорія:ТПО мембрани

Полімерні ТПО-мембрани Flagon - це гідроізоляційний матеріал, вироблений з термопластичних поліолефінів зі спеціальними добавками, стабілізаторами і антиоксидантами, які сприяють збільшенню терміну служби мембрани і підвищують її стійкість до ультрафіолету.

ТПО-мембрани є останнім поколінням полімерних мембран, мають маркування CE і сертифікат ETA. Їх виробляє італійська компанія Flag S.p.A. (Soprema Group) відповідно до вимог європейського стандарту EN 13956. Flagon застосовують для гідроізоляції всіх типів плоских і скатних покрівель.

Переваги:

  • термін служби - понад 50 років
  • можливість монтажу в зимову пору року (морозостійкість до - 40 ° С)
  • не містять летких пластифікаторів
  • сумісність з полістирольними утеплювачами і бітумно-містять матеріалами
  • висока міцність на прокол, розрив і розтягнення
  • стійкість до впливів навколишнього середовища
  • якість відповідає вимогам EN 13956
  • доступна забарвлення з будь-якого кольору RAL
  • група горючості Г-2
  • висока ремонтопридатність
  • мембрана застрахована в міжнародній страхової компанії FM Global.

Комплектуючі та аксесуари:

  • внутрішні і зовнішні кути
  • ламінований ТПО-метал
  • притискна планка
  • захисні елементи (захист від гравію і листя)
  • аератори і ковпачки до них
  • коміри для труб
  • дренажні воронки
  • клеї для вертикального і горизонтального приклеювання
  • рідкий ТПО
  • кабелю для розподілу навантаження
  • очисники для мембрани
  • кріпильні елементи (притискні тарілки, саморізи, дюбелі).
Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Сертифікати FLAGON ТПО
Скачать файл sertificate131-20210429.zip
Центр будівельної експертизи
ЯК Забрати вогкості З підвалу?

Бувають випадки, коли джерело підвищеної вологості очевидний. Але іноді, визначити звідки в підвалі вогкість буває зовсім не просто, і зробити це може тільки фахівець за допомогою спеціального обладнання.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
КОМПЛЕКСНИЙ ВОДОВІДВЕДЕННЯ. СИСТЕМНИЙ ПІДХІД

Відведення води з покрівлі - дуже важливий процес, як при будівництві, так і реконструкції будинку. Мало відвести воду з даху на землю! Чому?

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Що робити, коли тече мансардне вікно. Всі особливості мансардних вікон

Мансардне вікно - це красиво, це можливість влаштувати житлову мансарду під дахом. Але це сущий кошмар, коли воно почне текти.

Читати далі
Думки експертів
Погляд європейців на культуру будівництва дахів в Україні. Спостереження і висновки

Партнери MIZOL з канадської компанії IKO відвідали Україну і проаналізували стан українських дахів. Мартін Матвей і Нік Коккеленберг поділилися з нами своїми враженнями і відзначили, що на даний момент серед покрівельного матеріалу домінує стара

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Яку бітумну черепицю вибрати

Бітумна черепиця – це один із найпопулярніших покрівельних матеріалів для скатних дахів нашого часу.

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Чи можна укладати мембрану безпосередньо на руберойд? На з/б плиті даху неопалюваного гаража лежить руберойд, який почав протікати. Чи можу я покласти на руберойд гідробар'єр (євробар'єр), зверху встановити лаги, решетування і закрити профнастилом? Заздалегідь вдячний за пораду!
Питання
Добрий день! Все залежить від кута нахилу ската покрівлі. Гідробар'єр взагалі не підходить, оскільки в контакті з поверхнею він пропускає воду. Євробар'єр як підпокрівельний гідрозахист укладають від 17° з обов'язковим проклеюванням усіх нахлестів стрічкою типу М2 або М1. Старий руберойд у будь-якому разі має нерівності поверхні. Тому перед укладанням Євробар'єру поверхню необхідно зачистити і використовувати Євробар'єр з нижнім спанбондом підвищеної міцності, наприклад Євробар'єр Плюс. Також акцентуємо Вашу увагу, що профлист можна укладати тільки від 11°, допускається укладання від 5,5° тільки за обов'язкової герметизації всіх стиків. Навіть якщо Ваша покрівля є неутепленою, все одно необхідно буде влаштувати вентиляцію підпокрівельного простору для того, щоб дерев'яні лаги не згнили. Також, лаги не повинні перешкоджати стоку води/конденсату по підпокрівельній гідроізоляції. Ви можете виконати ремонт Вашої покрівлі також за допомогою ПВХ-мембрани, цей варіант особливо актуальний, якщо Ваша покрівля має ухил менше 11°. Для цього по руберойду необхідно буде виконати розділовий шар з геотекстилю типу Tipptex BS25 і потім, зверху, за допомогою механічної фіксації і подальшого зварювання феном для покрівельних мембран області нахлеста полотен мембрани, змонтувати ПВХ-мембрану типу Flagon SR.
Відповідь
Чи можна укладати мембрану безпосередньо на утеплювач з мінеральної плити для плоскої покрівлі
Питання
Добрий день! Так, гідроізоляційні ПВХ або ТПО мембрани укладаються безпосередньо на мінераловатний утеплювач.
Відповідь
Доброго дня, чи можна укладати ТПО мембрану на суцільний настил з дощок? Якщо так, то яке армування мембрани краще підійде: склополотно або поліетиленова сітка? Чи потрібно під мембрану укладати геотекстиль?
Питання
Так, укладати ТПО-мембрану на суцільний настил з дощок можна, але водночас, в обов'язковому порядку, необхідно використовувати між ТПО-мембраною і дощатим настилом захисний шар з геотекстилю щільністю не менше 300 г/м2, наприклад, можна використовувати геотекститІл Тірртех BS25. Тип армування ТПО-мембрани обирають виходячи зі способу кріплення мембрани. Для механічного типу кріплення - поліестерове армування, для баластного - армування зі скловолокна.
Відповідь
Чи має ТПО-мембрана Flagon ep/pr 1,5 властивості захисту від проростання коренів?
Питання
Добрий день! ТПО мембрана Flagon EP/PR може слугувати захистом від проростання коренів, але це не є прямим призначенням цього матеріалу.
Відповідь
Добрий день! скажіть, чи можу я накрити дерев'яний склад не руберойдом, а Геомембраною (шипоподібною зокрема)? спасибі
Питання
Добрий день! Шипоподібна геомембрана не є гідроізоляцією для покрівлі як основна гідроізоляція, оскільки не відповідає вимогам згідно з ДБН В.2.6-220:2017. В якості гідроізоляції для плоскої покрівлі можете так само розглянути ПВХ або ТПО мембрани Flagon.
Відповідь
Реконструкція тераси Яку мембрану або гідробар'єр порекомендуєте для відкритої мансарди? Зараз вона вкрита плиткою і в деяких місцях плитка піднялася і вода просочується в кімнату і коридор. І чим поверх мембрани накрити цю площу?
Питання
День добрый! Вам может подойти ПВХ-мембрана Flagon SR, если производить финишное покрытие из террасной доски, или Flagon SV, если снимать существующую плитку, или укладывать новую. Лучше снять существующую плитку к слою гидроизоляции и дать возможность конструкции просохнуть, иначе нужно ставить принудительную вентиляцию в толщу конструкции.
Відповідь
Який матеріал найкраще підійде для ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ПЛОСКОГО ДАХУ?
Питання
З метою гідроізоляції покрівельного покриття рекомендуємо розглянути варіант ПВХ- або ТПО- мембрани Flagon з УФ-стабілізацією для механічного кріплення. Термін служби від 30 років; висока міцність на прокол, розрив і розтягнення; зберігає еластичність за низьких температур; група горючості Г-1.
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Покрівля навісу з ПВХ-мембрани Якщо потрібно влаштувати мембранну покрівлю навісу без утеплення, як кріпити і який конструктив (підоснова)?
Питання
Добрий день! Якщо ми Вас правильно зрозуміли, і питання йде саме про застосування ПВХ-мембрани, то: 1. Мебрана монтується на суцільний настил з OSB завтовшки мінімум 12 мм 2. Між OSB і ПВХ-мембраною обов'язково необхідно влаштувати захисний шар із геотекстилю Tipptex BS25 3. Мембрану кріплять до OSB за допомогою покрівельного саморіза по дереву і притискної тарілки
Відповідь
Який термін служби плівки Juta "Антиконденсат"? Мембрана Juta "Антиконденсат" скільки років прослужить під металочерепицею в холодному горищі? * Вент. зазор між м/черепицею і мембраною: 5 см (брус 50х50). * Металочерепиця: Rukki йде гарантія від 30 років і більше. * Регіон: Київ і Київська обл. "Антиконденсат" переплюне за терміном служби м/черепицю?
Питання
Добрий день! Гарантія на плівку Антиконденсат становить 10 років. Тобто протягом 10 років після дати продажу виробник несе матеріальну відповідальність за те, що матеріал виконуватиме всі заявлені функції за умови його правильного монтажу. Прогнозований термін служби плівки - понад 30 років. На сьогодні вже є покрівлі, які стоять понад 20 років і плівка працює на всі 100%. До речі, кожну гарантію потрібно читати в деталях, наприклад, на згадану Вами металочерепицю, гарантія "на естетичні властивості" має термін від 10років, що поширюється на відшарування, тріщини або відокремлення покриття від поверхні продукції. А ось та гарантія, про яку Ви пишете, від 30 років - "гарантія на технічні властивості", поширюється на наскрізну корозію продукту. Логічне запитання про Rukki виходячи з терміну гарантії. А що, через 10 років Rukki відшарується, підуть тріщини або відокремлюватиметься покриття від поверхні продукції? Швидше за все ні. А що плівка Антиконденсат через 10 років різко перестане виконувати свої функції? Звичайно ж ні!
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Пов'язані проекти
Использование материала в конструктивных решениях Mizol
Центр будівельної експертизи