Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Центр будівельної експертизи
December 16, 2020

Plastter ST - це універсальна будівельна стрічка зроблена з модифікованого бітумного складу і міцної алюмінієвої стрічки, призначена для герметизації та гідроізоляції всіх можливих примикань, щілин, тріщин, зазорів.
Стрічка проводитися на потужностях польського заводу, який займається розробкою, вдосконаленням та виробництвом бітумних стрічок вже більше 20 років і підтверджує своє незмінне високу якість. Лінійка бітумних стрічок Plastter ST була модифікована виробником на замовлення групи компаній EUROIZOL спеціально для мінливого українського клімату.

Бітумні стрічки Plastter ST представлені в двох найпопулярніших кольорах коричневий і алюмінієвий, шириною 10 і 15 см. Намотка рулону довжиною 10 метрів.

ДЕ СЛІД ВИКОРИСТОВУВАТИ Бітумні СТРІЧКИ
Даний матеріал називають універсальним бо стрічки мають відмінну адгезію (зчепленням з поверхнею матеріалів) до найпоширеніших будівельних матеріалів: метал, пластик, деревина, скло, бітум, цемент, бетон, азбоцементні листи, мармур, кераміка, цементно-стружкові плити. До того ж бітумну стрічку можна сміливо використовувати як в всередині приміщення, так і в місцях, які безпосередньо знаходяться під впливом атмосферних явищ.

Plastter ST часто використовують не тільки в якості ремонтної стрічки, але і в якості початкової гідроізоляції різних стиків на покрівлі: навколо димоходів, розжолобків і інших рельєфів покрівлі. Так само досвідчені будівельники відзначають що не буде зайвим проклеювати шви між двома листами профнастилу, особливо важливо це зробити якщо скат покрівлі має невеликий ухил.

Бітумними стрічками так само можна усувати протікання у водостічній системі, стічних трубах, герметизувати вікна і балкони. А в внутрішній обробці: усунення протікання в ваннах, трубах, ущільнення примикань навколо горищних сходів та інше.

ЯК ОЦІНИТИ ЯКІСТЬ БУДІВЕЛЬНОЇ СТРІЧКИ?
Що б як слід розібратися в якості тієї чи іншої будівельної стрічки, необхідно розділити матеріал на дві основні складові: клейовий склад і основа, на яку він нанесений.

Рецептура для бітуму в стрічці Plastter ST була підібрана спеціально для клімату України. Складові компоненти додавалися з метою поліпшення основних характеристик стрічки, а саме:

адгезія - додані високо клейкі полімери, таким чином вийшло збільшити показник зчеплення з поверхнею до 5,8 N / мм2 для металевих поверхонь і 4,9 N / мм2 для бетону / цементу;
стійкість до екстремальних температур - додані температурні стабілізатори, точка розм'якшення становить + 90 ° C, але якщо стрічка не утримує на собі вагу будь-яких елементів і немає сили на зміщення, то після охолодження вона повністю збереже всі свої властивості і продовжить надійно герметизувати примикання. Мінімальна температура, яку спокійно витримує матеріал без утворення тріщин, втрати адгезії і міцності властивостей -40 ° C.
водопоглинання - для поліпшення цього показника використовувався синтетичний каучуг, тести показали, що матеріал вбирає не більше ніж 0,08% від всієї що надходить вологи, чого більш ніж достатньо що б нівелювати шанс потрапляння опадів і талої води в покрівельний пиріг.


АЛЮМІНІЄВА ОСНОВА
Бітумний склад це не єдиний важлива складова стрічки, велику роль так само грає алюмінієва основа.

Алюміній - це найвдаліший варіант для будівельних стрічок, порівняно високі характеристики, технологічність, висока корозійна стійкість, сукупність цих властивостей робить матеріал ідеальним для основи гідроізоляційних матеріалів.

У бітумної стрічці Plastter ST використовується УФ стабілізований алюміній, який легко гнеться що дозволяє максимально щільно обійти навіть дуже незначні рельєфи поверхні навколо примикань.

При використанні стрічок для покрівель обов'язково необхідно врахувати такий показник як міцність на розрив. Нехтування цим показника веде до того що в ході природного процесу - лінійного розширення, яким володіють абсолютно всі матеріали в світі, включаючи ті матеріали, які використовуються в покрівлі, стрічку може розірвати через великі перепади температур, що неминуче призведе до втрати гідроізоляційних властивостей. Будівельні стрічки Plastter ST витримують близько 18 N / мм2, а цього достатньо що б витримати зміни габаритів матеріалів покрівлі, навіть якщо протягом години температура повітря і матеріалів змінитися на 40 градусів, чого в природі - не буває.

ОСНОВИ МОНТАЖУ бітумна стрічка

Монтаж будівельних стрічок - це дуже швидкий і легкий процес:

знежирити поверхню, на яку буде наноситися стрічка (для цього рекомендуємо використовувати вайтспіріт або інший його аналог), якщо поверхня пориста її необхідно заздалегідь прогрунтувати;
відклеїти силіконову плівку, яка захищає клейовий склад від склеювання в період зберігання;
при необхідності стикування двох стрічок, необхідно робити нахлест в 5-10 см.
не квапливо і поступово проклеїти стрічку. Для більш надійного прилягання рекомендують використовувати притискної валик.

Стрічка починає діяти негайно і захистить вашу покрівлю від попадання вологи на довгі роки.

Технічні характеристики Plastter ST

Свойства

Единица измерения

Plastter ST

Стандарт

Толщина SBS-состава

мм

1,45

UNI 8102

Толщина защитной пленки

мм

0,063

UNI 8102

Общая толщина

мм

1,5

UNI 8102

Вес

кг/м2

1,5

UNI 8102

Стойкость к У.Ф. излучению

 

хорошая

 

Прочность при растяжении прод./поп.

N

65/77

ASTM D 412

Прочность на разрыв

N/мм2

18

UNI 8102

Прочность на прокол

N

71

ASTM E1 54

Удлинение

%

11

ASTM D 412

Удлинение состава

%

2000

ASTM D 412

Точка размягчения

°C

+95

ASTM D 3676

Низкотемпературная эластичность

°C

>-40

DIN 52123

Адгезия к стали

N/мм2

5,8

ASTM D 1000

Адгезия к бетону

N/мм2

4,9

 

Диапазон рабочих температур

°C

-40/+80

 

 

Для отримання додаткової інформації зверніться до вашого менеджера або технічного відділу EUROIZOL.

Раніше Ви дивилися
Центр будівельної експертизи
05 Feb, 2024
Уявіть ситуацію, коли ви замовили і вклали якісну й дорогу бітумну черепицю на дах, а через пару років дах почав протікати.
Центр будівельної експертизи
25 Jan, 2021
Водостік повинен справлятися з головним завданням - відводити будь-яку кількість води з покрівлі. Розрахунок водостічної системи виконують, щоб визначити його оптимальну комплектацію і уникнути порушень в роботі.
01 Jan, 1970
Чи була ця стаття корисною?
Залиште свій коментар до цієї статті
Написати відгук
Рейтинг
Поділитися публікацією
Необхідна консультація менеджера?
Задайте своє питання нашим експертам, Ви обов'язково отримаєте на нього відповідь!
Будьте у курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи