Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Або як ми провели тиждень у сонячній Туреччині на узбережжі Середземного моря.

У 2019 році Група Компаній EUROIZOL ухвалює рішення – об'єднати всі Партнерські програми та заходи в одну масштабну програму EUROIZOL HUB.

Якщо згадати історію, то перші кроки зі створення спільноти Партнерів Групи Компаній EUROIZOL розпочалися ще у 2004 році зі щорічних поїздок на італійські гірськолижні курорти Лівінье, Сан-Мартіно та Кавальєзо. У поїздці брали участь Партнери EUROIZOL, які показали найкращі продажі мансардних вікон ROTO.

EUROIZOL у рамках розвитку спільноти своїх Партнерів організував для них низку знакових заходів:

  • 2013: Бізнес-конференція у рамках виставки InterBuildExpo 2013. Спікер: Ігор Манн – маркетолог #1 на території СНД. Автор книг "Маркетинг на 100%" та "Маркетингова машина" - абсолютних бестселерів у сегменті "книги з маркетингу".
  • 2015: поїздка з партнерами на Шрі Ланку, спільно з ТМ ASKO.
  • 2016: Бізнес-конференція в рамках виставки InterBuildExpo 2016. Спікер: Михайло Вінницький, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи з докторським «PhD» ступенем Кембриджського університету.
  • 2017 рік: святкові івенти, присвячені 18-річчю ТМ PROFIL в Україні. Проведено у містах Київ, Львів та Одеса.
  • 2018 рік: Бізнес-конференція в рамках виставки InterBuildExpo 2018. Спікери: Андрій Длігач – стратегічний та маркетинговий консультант №1 в Україні та Ігор Гут – один із найвагоміших в Україні фахівців з розвитку бізнесу.
  • 2017-2018 року: групова поїздка до міст Краків та Живець, спільно з ТМ OMAN.
  • 2018 рік: групова поїздка до Венеції, спільно з ТМ Fitt.
  • 2018: групові поїздки до Праги, спільно з ТМ PROFIL та ТМ ROTO.
  • 2013-2019 року: групові поїздки в містах Мюнхен і Люблін на виробництво та навчальний кампус, спільно з ТМ Roto.

І ще десятки не менш цікавих та продуктивних заходів.

І ось, у 2019-му році Група Компаній EUROIZOL об'єднує усі спільні з Партнерами заходи та поїздки до єдиної спільноти та єдиної платформи – EUROIZOL HUB.
Основна мета EUROIZOL HUB – організувати єдиний простір, створити сприятливу та творчу атмосферу, де EUROIZOL та Партнери разом заробляють, пізнають та навчаються, а також після всього цього – відпочивають.

Найбільш масштабний захід EUROIZOL HUB відбувся у травні 2019-го року – поїздка до Туреччини, регіону Кемер на середземне море до п'ятизіркового готелю “Mirage Park Resort” (ultra all inclusive).

Разом із EUROIZOL гостями цього заходу стали:

- 67 представників компаній-переможців Партнерської програми 2018 "Ви купуєте, ми платимо";
- 13 представників компаній-переможців Програми "The Best Regional Seller of ROTO 2018".

Програма поїздки передбачала не лише морський відпочинок та найсмачнішу їжу без обмежень, а й низку освітніх та спортивних заходів.
Першого дня всі гості віддалися повному релаксу, відпочинку та знайомству з готелем та його сервісами. До речі, релакс сприяв відмінному SPA-центру зі всім спектром послуг.

Знайомство всіх учасників відбулося на другий день під час заходу Welcome drink EUROIZOL HUB. З вітальною промовою виступив генеральний директор EUROIZOL Олексій Єлагін, який розкрив гостям всю суть EUROIZOL HUB та повідомив про програму майбутнього заходу. Також з вітальними та подячними промовами на адресу переможців програм “Ви купуєте, ми платимо 2018” та “The Best Regional Seller of ROTO 2018” виступили керівник продажів Ірина Радзиковська та бренд-менеджер ТМ ROTO Олександр Кахновський.

Далі було найголовніше – це невимушені розмови, гарячі дискусії, робочі домовленості між успішними та професійними операторами будівельного ринку України. І звичайно ж найсмачніші та освіжаючі коктейлі, приготовлені барменами готелю.

Отак ми всі й познайомилися ближче, і створили свою творчу атмосферу на весь час перебування у Туреччині.
Щоб гості могли показати свій професіоналізм не лише у сфері будівництва, були організовані спортивні змагання з футболу та пляжного волейболу.
Після чого відбулася урочиста церемонія нагородження переможців турнірів.

Не забули організатори заходу про утворення своїх Партнерів.

Так директор з маркетингу EUROIZOL Глухів Віталій провів мікро-семінар "E-commerce та тренди".

Віталій представив учасникам семінару сім актуальних на сьогодні трендів, які допоможуть їм у розвитку ефективних інтернет продажів та просуванні своєї продукції в інтернеті.

А саме: що ключовими інструментами в інтернет-просуванні брендів використовують найуспішніші маркетологи світу, новинки в галузі SMM комунікацій, яким інформаційним джерелам довіряють європейські споживачі, а також ключові тренди в галузі контент- та відео-маркетингу.

І як бонус був презентований восьмий тренд, який відноситься до маркетингових стратегій та планування в цілому – Agile marketing.

Наступного дня фінансовий директор EUROIZOL Симовонюк Анатолій провів другий мікро-семінар на тему “Фінансовий менеджмент”, на якому презентував як має змінюватися фінансова функція у сучасному світі, як пов'язати Digital та Big data з фінансами підприємства, як фінанси з облікової функції мають стати помічником. для продажу та маркетингу. А також розповів, чому фінанси це насамперед взаємодії, а вже потім облік і гроші.

 

 

А також, крім усього вищеописаного, було багато приголомшливого, ідеально прозорого, середземного моря, відкритих басейнів з атракціонами, веселих барів з холодними напоями та різноманітних тематичних екскурсій.

Тобто. це був всебічно приємний і незабутній морський відпочинок.

EUROIZOL HUB продовжуватиме і надалі організовувати для партнерів, вигідні з погляду бізнесу, освіти та відпочинку, різноманітні заходи та програми.

Наприклад, цього року вже запущено програми “Ви купуєте, ми платимо 2019” та “The best regional seller of ROTO 2019”.

А найкращих продавців горищних сходів ТМ OMAN очікують поїздки до Польщі та Чехії у вересні 2019-го року.

І це ще далеко не все...

До зустрічі на майбутніх заходах!

EUROIZOL HUB,
Заробляємо, пізнаємо та відпочиваємо разом!

Поділитися публікацією
Необхідна консультація менеджера?
Колл-центр
+38 (044) 290-88-12
Задайте своє питання нашим експертам, Ви обов'язково отримаєте на нього відповідь!
Будьте у курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи