Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Ми будемо вдячні, якщо Ви поділитесь з нами своїми враеннями щодо використання нашої продукції. Будь ласка заповніть всі необхідні поля та натисніть кнопку “Надіслати”. Наші менеджери неодбмінно зконтактують з Вами.

Купували гідробар'єр та бітумку. Сподобалася чіткість та швидкість обслуговування. Все було в наявності. Того ж дня заїхали та забрали прямо зі складу. Ще й вантажники допомогли завантажити все у машину. Сервіс відмінний. Рекомендую цю компанію!
Евген Чистяков
Евген Чистяков
Директор, ООО Агро-Інвест
Залишила замовлення. Передзвонили чітко у бажаний час (+). Передзвонив оператор колцентру, разом з ним обрали дилера за моїм розташуванням, і мене одразу з'єднали з дилером. Дилер прийняв моє замовлення. Вікна отримали у точний час, все ціле ! ( 5 вікон Рото )
Довжик Олена Павловна
Довжик Олена Павловна
Керівник відділу продажів "OMNIS"
Покупкою задоволений, зібрали підлогу будинку у цього продавця, все доставили вчасно, всім залишився задоволений, консультація на найвищому рівні. Монтажники трохи підкачали, не забувайте перевіряти роботи!
Віталій Кугат
Віталій Кугат
Власник магазину "Нова Хата"
Дуже ввічливе ставлення у "Мізолі": чемно роз'яснили, що працюють через дистриб'юторів і дали необхідні контакти в моєму місті. Замовляли бітумну черепицю і вікна мансардні.
Галина Морозова
Галина Морозова
Бухгалтер, ТОВ "Струмок"
Купували мансардне вікно, оператор передзвонила швидко, грамотно проконсультувала. Товар був надісланий вже в вечорі, на наступний день отримали. Встановили, залишилися дуже задоволені якістю.
Любська Надія Мирославівна
Любська Надія Мирославівна
Менеджер по внешнему маркетингу, компания MYS
Співпрацюемо вже біше пів року, завжди вічливо та професійно консультують. Якість товарів це наш сумісний пріорітет з Mizol. Клієнті завжди впевнені в нас. Дякую.
Мирон Донський
Мирон Донський
Кер. Відділ закупівлі "СаміБуд"
Центр будівельної експертизи