Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Гак ринви 210 Raiko 125/90 графіт

  • Модель:33556
  • Виробник: Raiko
  • Наявність:Під замовлення
  • Модель товару:1105193
  • Колір:Графітовий

Ціна:
79.38 грн/шт
Мін. кількість
Замовити зараз Замовити в 1 клік
Переваги
Необхідний для фіксації ринв. Виготовлений з цільного металу товщиною 4 мм. Тримачі забезпечують підвищену стійкість до великих навантажень: здатні витримати ривок більш ніж 100 кг. Монтаж тримачів можна здійснювати на відстані 90 см (при умові наявності елементів снігозахисту).
Модель товару: 1105193
Колір: Графітовий
Вага, кг: 0.43
Висота, м: 0.285
Гарантія, рік: 30
Довжина, м: 0.125
Елементи водостоку: Кріплення
Матеріал водостоку: Метал SSAB
Області застосування: Благоустрій скатної покрівлі
Одиниця вимірювання, шт: шт
Сфера застосування: Кровли
Термін експлуатації, рік: 50
Тип cистеми: 125/90
Тип покриття: PRELAQ RWS
Торгова марка: Raiko
Функції: Необхідний для фіксації ринв
Ширина, м: 0.025
Відгуки
Написати відгук
Рейтинг
Який матеріал вибрати?
Який матеріал вибрати?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Як правильно змонтувати?
Як правильно змонтувати?
Які умови експлуатації?
Які умови експлуатації?
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Горло желоба 130, чи правильно я розумію: він мав би підійти для прийому води з плоских крівель? Він кріпиться безпосередньо на стіну?
Питання
Добрий день! Так, воду з переливної лійки можна скидати в горло ринви 130. Горло ринви кріпитися безпосередньо до стіни, горло ринви має готові отвори для кріплення.
Відповідь
Добрий день, чим відрізняється водостік Фітт від Профіл? і той і той європейський виробник, і той і той ПВХ і коричневий. Як вибрати? потрібна водостічна система, дах складається з 2-х скатів габарити 1-го ската довжина 32,6 м, ширина 9,72 м Відстань від кінця даху до стіни - 0,42 м. Висота будівлі - 23м. Який краще вибрати?
Питання
Добрий день! Основні відмінності Профіл і Фітт: - Різний колір, Профіл 8017 (світліший) Фітт 8019 (темніший). - Фітт - менші типорозміри системи, але у Вашому випадку підійде і Фітт і Профіл (кількість зливоприймачів буде однакова - 3 шт/скат). - Фітт має клейові заглушки жолоба, але при цьому вони універсальні (одночасно ліва і права). - Тримачі труби Профіл монтуються кожні 2 м (за висоти будівлі понад 10 м - 1,5 метра); Фітт - 1 м.
Відповідь
Здрастуйте, підкажіть будь ласка, як часто потрібно проводити ревізію та очищення водостічної системи? І як правильно чистити водостік?
Питання
Ревізія та очищення водостічної системи проводитися з частотою залежно від місцевості, де знаходиться покрівля (в лісах або інших місцях з підвищеною рослинністю ревізію проводити потрібно частіше). Згідно з ДСТУ -Н Б В.2.6.6-214:2016 ревізію покрівлі (зокрема, і водостічних систем) слід проводити не рідше ніж 2 рази на рік, перед початком зимового сезону і після його закінчення.
Відповідь
Доброго дня! Яким чином приєднати трубу до стіни за допомогою вашого тримача труби з дюбелем, що вбивається. Що ще не вистачає?
Питання
Добрий день! У комплект тримача труби, що вбивається, входить: шуруп-шпилька діаметром 8 мм (довжиною 150, 225 мм), дюбель розпірний 12х80 мм, кріплення і тримач труби. Нижче фото в зібраному вигляді.
Відповідь
Добрий день! Скажіть, будь ласка, який розмір має з'єднувач жолоба? І чи потрібно в ньому залишати зазор між жолобами, для лінійного розширення. Якщо так, то яке?
Питання
Добрий день! Залежно від водостічної системи розміри з'єднувача ринви і зазор для термічного розширення відрізняються, наприклад ширина з'єднувача PROFIL - 120 мм (зазор мін. 60 мм), FITT - 89 мм (зазор мін. 30 мм), RAIKO - 52 мм (зазор мін. 5 мм).
Відповідь
Чи потрібно клеїти заглушку жолоба до жолоба і чим порадите клеїти?
Питання
Добрий день! Якщо питання стосується металевої водостічної системи RAIKO, то щоб на кінцях ринви встановити заглушки, потрібно попередньо нанести на їхні дугоподібні заглиблення невелику кількість покрівельного герметика. Потім вставити заглушку і притиснути її переднє вухо на загині жолоба, а заднє вухо загнути за жолобом. Для водостічної системи Fitt так само потрібно використовувати покрівельний герметик. Рекомендований герметик - Tenalux 112M або клей Tenabond. У разі водостічної системи з ПВХ Profil - герметик не потрібен, оскільки на заглушках є ущільнювальні прокладки.
Відповідь
Добрий день. Яка мінімально можлива висота жолоба? Мені необхідний водостік на веранду в будинок. Але враховуючи, що від верхнього краю дверей до даху, де можна закріпитися, відстань мінімальна, уточнюю про мінімально можливу висоту ринви.
Питання
Добрий день! Можете розглянути варіант з водостічною системою ПВХ Profil 90/75 з висотою ринви 80 мм або металевою Raiko 125/90 з висотою ринви 66 мм.
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Покрівля навісу з ПВХ-мембрани Якщо потрібно влаштувати мембранну покрівлю навісу без утеплення, як кріпити і який конструктив (підоснова)?
Питання
Добрий день! Якщо ми Вас правильно зрозуміли, і питання йде саме про застосування ПВХ-мембрани, то: 1. Мебрана монтується на суцільний настил з OSB завтовшки мінімум 12 мм 2. Між OSB і ПВХ-мембраною обов'язково необхідно влаштувати захисний шар із геотекстилю Tipptex BS25 3. Мембрану кріплять до OSB за допомогою покрівельного саморіза по дереву і притискної тарілки
Відповідь
Який термін служби плівки Juta "Антиконденсат"? Мембрана Juta "Антиконденсат" скільки років прослужить під металочерепицею в холодному горищі? * Вент. зазор між м/черепицею і мембраною: 5 см (брус 50х50). * Металочерепиця: Rukki йде гарантія від 30 років і більше. * Регіон: Київ і Київська обл. "Антиконденсат" переплюне за терміном служби м/черепицю?
Питання
Добрий день! Гарантія на плівку Антиконденсат становить 10 років. Тобто протягом 10 років після дати продажу виробник несе матеріальну відповідальність за те, що матеріал виконуватиме всі заявлені функції за умови його правильного монтажу. Прогнозований термін служби плівки - понад 30 років. На сьогодні вже є покрівлі, які стоять понад 20 років і плівка працює на всі 100%. До речі, кожну гарантію потрібно читати в деталях, наприклад, на згадану Вами металочерепицю, гарантія "на естетичні властивості" має термін від 10років, що поширюється на відшарування, тріщини або відокремлення покриття від поверхні продукції. А ось та гарантія, про яку Ви пишете, від 30 років - "гарантія на технічні властивості", поширюється на наскрізну корозію продукту. Логічне запитання про Rukki виходячи з терміну гарантії. А що, через 10 років Rukki відшарується, підуть тріщини або відокремлюватиметься покриття від поверхні продукції? Швидше за все ні. А що плівка Антиконденсат через 10 років різко перестане виконувати свої функції? Звичайно ж ні!
Відповідь
Центр будівельної експертизи
Як підібрати водостісну трубу

Водостічна труба - це важлива деталь водостоку, завдання якої полягає у відведенні опадів з даху будівлі. Крім основної функції, така труба виконує також ряд додаткових. Дана деталь оберігає стіни від появи вогкості, тим самим продовжуює експлуатаційний т

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗРАХУВАТИ водостічних систем?

Водостік повинен справлятися з головним завданням - відводити будь-яку кількість води з покрівлі. Розрахунок водостічної системи виконують, щоб визначити його оптимальну комплектацію і уникнути порушень в роботі.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗРАХУВАТИ водостічну систему?

Будинок без водостоку подібний автомобілю без бампера: беззахисний і незавершена. Так що не варто применшувати і важливість системи водовідведення з покрівлі будівлі.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК ЕКОНОМНО УБЕРЕГТИ ВІДСОТКА В ХОЛОДНА ЧАС РОКУ?

У холодну пору року, при регулярному перепаді температур, власники приватних будинків стикаються з проблемою пошкодження водостічної системи і її протікання.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO - ЕКСПЕРТ З ПОКРІВЕЛЬНИХ РІШЕНЬ

IKO є визнаним світовим лідером з виробництва бітумної черепиці. Крім того єдиним Європейським виробником, який може покладатися на "ноу-хау" і технічно прогресивні рішення, спеціально розроблені на заводах IKO в Канаді та США - батьківщині біту

Читати далі
Вам знадобляться такі товари
Центр будівельної експертизи