Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Публічна оферта інтернет-магазину www.mizol.ua про продаж Товару

Ця Угода є публічним договором (офертою) відповідно до статті 633, 641 Цивільного кодексу України і статті 11 Закону України «Про електронну комерцію», що адресована необмеженому колу осіб, які бажають придбати товари в інтернет-магазині www.mizol.ua (далі – інтернет-магазин). Оферта встановлює правила й порядок продажу товарів через інтернет-магазин, а також регулює відносини між покупцем і продавцем при продажу товарів через інтернет-магазин та надання в зв'язку з таким продажем послуг.
Покупцеві, який бажає придбати товар в інтернет-магазині, необхідно уважно ознайомитися з умовами, що містяться в цій оферті, і в разі згоди – прийняти умови нижчевикладеної Угоди.
            

Основні поняття

Сайт – сукупність інформаційних ресурсів, розміщених в Інтернеті за адресою www.mizol.ua
Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, розміщений у мережі Інтернет за адресою www.mizol.ua, де представлені Товари, запропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцеві.
Покупець – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови цієї Угоди, що має намір замовити чи придбати або замовник, який купує Товар.
Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «МІЗОЛ», код ЄДРПОУ 33895476, місцезнаходження: Україна, місто Львів, вул. Городоцька, 174 (для усіх регіонів України, окрім Києва та Київської області) або Товариство з обмеженою відповідальністю «Покрівельні рішення», код ЄДРПОУ 32769312, місцезнаходження:  Україна, 01021, місто Київ, Кловський узвіз,13 (для Києва та Київської області). Продавець вказується в документах на передачу товару Покупцеві.

Товар – товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

 

1. Загальні положення

1.1. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Покупець погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними в цій Угоді. У разі незгоди Покупець не повинен здійснювати замовлення Товарів через Інтернет-магазин.
1.2. Угода набирає чинності (вважається укладеною) з моменту отримання Продавцем оформленого Покупцем Замовлення.
1.3. Продавець має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови даної оферти. Дані зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії на сайті.

 

2. Інформація про Товар, ціна Товару

2.1. Фотографії представлених на сайті Товарів можуть дещо відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар описи/ характеристики надаються для ознайомлення. Інтернет-магазин не гарантує точності і повноти матеріалів про Товари, що представлені на Сайті, вказуються основні характеристики Товару. Повну інформацію про Товар Покупець може отримати, звернувшись до менеджерів-консультантів за телефонами, на електронну пошту на Сайті  або за допомогою чату на Сайті.
Продавець може в будь-який момент без попереднього сповіщення вносити зміни в описи або фотографії товарів. Інтернет-магазин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання Сайту.
2.2. Ціна товару, що представлений на Сайті, вказана в гривнях з урахуванням ПДВ., для товарів, що продаються під замовлення, ціна надається на запит Покупця.
2.3. Покупець погоджується з тим, що ціна на Товар буде актуальними на момент здійснення замовлення і може змінюватись, якщо покупка не була остаточно оформлена в день замовлення.
2.4. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
2.5. Продавець має право надавати знижки на Товари, проводити акції, встановлювати спеціальні ціни на товари. Види знижок, порядок і умови їх нарахування вказуються на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
2.6. У разі неправильного зазначення ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

3. Оформлення замовлення

3.1. Покупець самостійно оформляє Замовлення шляхом вибору товару і підтвердженням вибору натисненням кнопки «Замовити» або за телефонами на Сайті. Після оформлення замовлення з Покупцем по зазначеним при оформленні замовлення контактам зв’язується менеджер/консультант (мобільний телефон) для уточнення/підтвердження Замовлення.
3.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця останній вправі анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця дзвінком або повідомленням на мобільний номер.
3.3. Продавець залишає за собою право змінити термін передачі замовлення з наступним повідомленням Покупця.
3.4. Покупець несе ризик несприятливих наслідків за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
3.5. Продавець має право відмовитися від передачі Замовлення Покупцю в разі, якщо дані, зазначені Покупцем під час оформлення Замовлення, є неповними або викликають підозру щодо їх достовірності.
3.6.Покупець має право скасувати Замовлення - за телефонами на Сайті.

4. Доставка та оплата товару 

4.1. Доставка Товару здійснюється шляхом самовивозу Товару зі складу Продавця – точек видачі замовлень із запропонованих на Сайті. Орієнтовний термін і час доставки узгоджуються Покупцем з консультантом інтернет-магазину при підтвердженні замовлення.
4.2. Разом до Замовлення Покупцю передаються передбачені чинним законодавством документи.
4.3. Право власності на Товар переходить до Покупця в момент передачі Товару після оплати повної вартості Товару. Обов'язок Продавця передати Товар Покупцю вважається виконаним в момент вручення Товару Покупцеві.
4.4. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця в момент передачі йому Товару і проставляння Покупцем в документах, що підтверджують його передачу.
4.5. При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити цілісність упаковки, кількість і якість Товару. У разі пошкодження Товару, відсутності товару або виявленні браку, Покупець повинен оформити акт- претензію до отримання товару. Претензії щодо пошкоджень/браку /кількості Товару після його отримання Продавцем не приймаються.
4.6. Покупець може оплатити замовлення готівкою, банківською карткою, шляхом безготівкового розрахунку.

 

5. Повернення товару та грошових коштів

5.1. Повернення Товару належної якості.
Покупець має право повернути товар належної якості, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на повернення товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі. Повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд (не має механічних пошкоджень, слідів монтажу, експлуатації тощо), споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій QR-код, що дає змогу покупцю здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти.

Повернення (перевезення) Товару належної якості здійснюється за рахунок Покупця.

Відповідно до Постанови КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів » від 19.03.1994 р №172 до товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) відносяться, зокрема: білизна натільна, білизна постільна, зубні щітки, апарати для гоління, товари для немовлят (пелюшки,  соски,  пляшечки для годування тощо).
5.2. Повернення Товару неналежної якості.
Товар неналежної якості – це товар, який містить недоліки. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, незначна відмінність кольору або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

Повернення (перевезення) Товару неналежної якості здійснюється за рахунок Продавця.
Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, Покупець має вимагати заміни на товар належної якості або вимагати розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми. Вимоги (заяву) про повернення грошової суми, сплаченої за товар неналежної якості, підлягають задоволенню протягом 7 робочих днів з дня пред'явлення відповідної вимоги. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару.

 

6. Конфіденційність, використання персональних даних і передача їх третім особам

6.1. При акцепті оферти Покупець надає свою згоду на збір і обробку його персональних даних відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297- VI «Про захист персональних даних». Персональні дані Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
6.2. Мета обробки персональних даних, які надає Покупець під час Реєстрації або розміщення Замовлення через Сайт,  - використання для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про замовлення, відправки телекомунікаційними засобами зв'язку (по електронній пошті, за допомогою мобільного зв'язку) рекламних пропозицій, інформації про акції, спеціальні пропозиції або будь-яку іншу інформацію про діяльність Продавця або його партнерів, в інших комерційних цілях.
6.3. Власником персональних даних є Продавець.
6.4. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних Покупців.
6.5. Покупець дає право Продавцю здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: включати персональні дані до бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати безстрокове зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (за необхідності). Продавець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані третій стороні (крім передачі даних комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, в тому числі операторам мобільного зв'язку, службам поштового зв'язку або кур'єрської доставки, контакт-центрам, рекламним агентствам, а також на запит компетентних органів державної влади у встановлених законом порядку).

7. Інші умови

7.1. Продавець не несе ніякої відповідальності за коментарі та думки Покупців/Користувачів інтернет-магазину, що залишені на Сайті. Продавець не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати, що виникли у зв’язку із Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

7.2. Продавець  в т.ч. не несе відповідальності за:
- затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили або у випадках неполадок в телекомунікаційних, комп’ютерних, електричних та інших пов’язаних системах. 

- дії банків, платіжних систем і за затримки, пов’язані з їх роботою.

 7.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він може звернутися до Продавця, відправивши повідомлення через чат, зателефонувавши за телефонами на Сайті  або надіславши листа електронною поштою на адресу вказану на сайті. Усі суперечки, що виникають, сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення згоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства.

Центр будівельної експертизи