Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Центр будівельної експертизи
December 13, 2021

Часто під кінець будівництва залишається мало грошей, а ще не готова водостічна система і не підшиті карнизи. Потрібно заощадити, але при цьому купити водостік, який не потече і не вигорить через декілька років. У цій статті ми познайомимо вас з ПВХ водостоком Регенау (REGENAU) і системою для підшивки карнизів айДахо. Обидва матеріали з економ категорії, при цьому надійність і розрахунковий термін служби перевищує 15 років.

Навіщо потрібен водостік і карнизна підшивка і що буде,якщо відкласти встановлення на коли-небудь потім

На перший погляд цілком виважене рішення, адже що може трапитися за рік або два, але все не так безпечно:

  1. Вода стікатиме з карнизу, а вітер буде зносити її на стіни. Це дуже шкідливо для штукатурки, особливо восени, коли температура вночі опускається нижче нуля. Мокра штукатурка замерзає, лід розширює мікротріщини і поступово руйнує шар штукатурки. Термін служби штукатурки помітно скоротиться навіть якщо в перший рік дефекти будуть непомітні.
  2. Дощова вода буде попадати на вимощення і затікатиме під фундамент. А вимощення в перший рік будівництва взагалі  не завжди є. Грунт, який накопичить занадто багато води втрачає несучу здатність і є реальний ризик осідання фундаменту. А якщо перезволожений грунт замерзне, то почне розширюватися і тиснути на фундамент. Тріщина в фундаменті, а потім і в стіні теж мало кого потішить. Усунути таке дуже дорого і складно.
  3. Якщо не буде карнизної підшивки, то почнуть темніти та руйнуватися кінці крокв і покрівельних балок. Звичайно за декілька років нічого критичного не станеться, але це стане початком незворотних процесів руйнування деревини.

Під карниз без обшивки будуть проникати птахи і комахи (оси і шершні), а це не найприємніші сусіди.

 

Раніше Ви дивилися
Центр будівельної експертизи
25 May, 2021
IKO є визнаним світовим лідером з виробництва бітумної черепиці. Крім того єдиним Європейським виробником, який може покладатися на "ноу-хау" і технічно прогресивні рішення, спеціально розроблені на заводах IKO в Канаді та США - батьківщині біту
Чи була ця стаття корисною?
Залиште свій коментар до цієї статті
Написати відгук
Рейтинг
Поділитися публікацією
Необхідна консультація менеджера?
Колл-центр
+38 (044) 290-88-12
Задайте своє питання нашим експертам, Ви обов'язково отримаєте на нього відповідь!
Будьте у курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи