Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Центр будівельної експертизи
September 01, 2022

Якщо  Ви плануєте розпочати будівництво будинку своєї мрії і Ваш вибір зупинився на м'якій покрівлі тоді постане питання вибору бітумної черепиці. Вибираючи бітумну черепицю, саме зараз, з настанням осені, потрібно враховувати що вже відбувається поступове зниження температури. Тобто монтаж покрівлі буде виконуватись за низьких температур. І кращим рішенням в такому випадку буде черепиця з АПП модифікованого бітуму. Оскільки вона зберігає еластичність саме за низьких температур, що дозволяє її монтаж в холодну пору року.

АПП модифікований бітум отримують шляхом  додавання  до звичайного бітуму АПП модифікатора (атактичного поліпропілену). При цьому покрівельний матеріал з АПП модифікованого бітуму набуває таких характеристик як:

 • температура плавлення до 140 °С.
 • високу стійкість  до впливу УФ випромінювання
 • еластичність за низьких температур
 • відмінну адгезію з кам’яною посипкою

 Саме ці властивості АПП модифікованої черепиці дозволяють здійснювати її монтаж в широкому діапазоні температур (від -5°С до +30 °С).  А дах з такої черепиці буде надійним і служитиме довго.

Компанія ІКО Sales International може запропонувати широкий асортимент бітумної черепиці з АПП модифікованого бітуму.

ArmourShield® PLUS - одна з найпопулярніших покрівельних черепиць IKO шестикутної форми. Завдяки своїй самоклеючій характеристиці її можна використовувати в усьому світі, від холодної снігової зими в Канаді до спекотного літа в Єгипті. ArmourShield® PLUS пройшла випробування в аеродинамічній трубі, які довели що покрівля з такої черепиці може протистояти сильному вітру зі швидкістю до 220 км/год.

Переваги ArmourShield® PLUS:

 • Самоклеюча черепиця
 • Може застосовуватись на крутих скатах
 • Чудовий захист від ураганів та льоду
 • Виняткова стійкість до сильних вітрів
 • Економніша на покрівлі з невеликим ухилом (до 15 градусів)

Повна гарантія на ArmourShield® PLUS складає 20 років, в тому числі 10 років Платинова гарантія.

 

Серія АПП модифікованої бітумної черепиці PLUS включає 3 лінійки:  Armourglass® PLUS, Victorian® PLUS, Diamant® PLUS. Якість лінійки PLUS було неодноразово підтверджено в Технічному університеті Мюнхена (TÜM). Міцність бітумної черепиці серії PLUS на 65% перевершує вимоги нормативу Європейського стандарту EN 544.

АПП модифікована черепиця Armourglass PLUS – черепиця у формі прямокутника.

АПП модифікована черепиця Victorian® PLUS черепиця закругленої форми.

 

АПП модифікована черепиця Diamant® PLUS черепиця трикутної форми.

Повна гарантія на бітумну черепицю серії PLUS складає 20 років, в тому числі 10 років Платинова гарантія.

 

Monarch® - АПП модифікована черепиця класу преміум.  Завдяки використанню самої товстої вставки зі склополотна і додаванню до ± 1500 г на м² модифікованого бітуму AПП, ця черепиця має чи не найвищі показники міцності серед черепиць даного класу 1000N / 50 мм та 600N / 50 мм (при поздовжньому та поперечному зусиллі на розрив).  Monarch® повторює форму класичної сланцевої черепиці і виглядає так само багато і аристократично.  Лінійка представлена у двох формах – прямокутній Monarch®  та трикутній Monarch® Diamant.

 

 

 

Monarch® 

 

      

 

Monarch® Diamant

Переваги черепиці  Monarch®класу преміум:

 • Висока міцність
 • Еластичність за низьких температур
 • Додатковий захист від УФ випромінювання
 • Більш стійка до екстремальних погодних умов
 • Максимальна довговічність за рахунок АПП бітуму

Дах з черепиці Monarch® – надійний вибір для будь-якого будівельного проекту, тому повна гарантія на таку покрівлю складає 25 років, 10 яких це Платинова гарантія.

Черепиця IKO відповідає ETA (Європейська технічна норма). Крім того, вся бітумна черепиця ІКО успішно пройшла протипожежні випробування (зовнішній пожежний захист та реакція на вогонь) незалежним бельгійським інститутом та має атестат BRoofT1, це означає, що м'яка покрівля IKO є вогнетривкою. Вона не спалахує і перешкоджає подальшому поширенню вогню.

Офіційним та ексклюзивним представником ІКО на території України є компанія EUROIZOL. Компанія EUROIZOL має більше ніж 30 річний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів України і допоможе своїм клієнтам знайти рішення в самих складних питаннях у галузі будівництва.

Чи була ця стаття корисною?
Залиште свій коментар до цієї статті
Написати відгук
Рейтинг
Поділитися публікацією
Необхідна консультація менеджера?
Колл-центр
+38 (044) 290-88-12
Задайте своє питання нашим експертам, Ви обов'язково отримаєте на нього відповідь!
Будьте у курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи