Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Сходи на горище Oman Long Extra (130x70) H335

  • Модель:48085
  • Виробник: OMAN
  • Наявність:Під замовлення
  • Модель товару:1105226

Дерев'яні 4-х секційні сходи на горище з термоізоляційною кришкою 46 мм.

Ціна:
11 692.80 грн/шт
Мін. кількість
Замовити зараз Замовити в 1 клік
Переваги
4-х секційні дерев'яні сходи з утепленою термоізоляційною кришкою товщиною 46 мм, в комплекті насадки з ПВХ
Модель товару: 1105226
Висота, см: 330
Переваги: 4-х секційні дерев'яні сходи з утепленою кришкою 46 мм товщиною, в комплекті поручень та насадки з ПВХ
Розмір короба, м: 130x70
Серія: Long Extra
Термоізоляція кришки короба, так/ні: Так
Тип складання: 4-х секційна
Товарна категорія: Сходи на горище
Товщина кришки короба, мм: 46
Торгова марка: Oman
Матеріал: Дерево
Група товарів: Сходи на горище
Відгуки
Написати відгук
Рейтинг
Який матеріал вибрати?
Який матеріал вибрати?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Як правильно змонтувати?
Як правильно змонтувати?
Які умови експлуатації?
Які умови експлуатації?
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Чи можна закривати сходи Оман з боку горища або хоча б їх збирати, поки ти на даху, щоб вони внизу не заважали? Добрий день. Чи можна закривати сходи Оман з боку горища або хоча б їх збирати, поки ти на даху, щоб вони внизу не заважали?
Питання
Доброго дня! Можна закрити сходи OMAN з боку горища, але бажано, щоб хтось був унизу і допоміг це зробити.
Відповідь
Що робити якщо в мене висота стелі 2,60 м, а сходи Oman Flex Termo Metal Box 2,90. Чи підійдуть вони?
Питання
Добрий день! У ножичних сходах, одна секція дорівнює 20 см довжини. Можна демонтувати одну частину секцію для зменшення відстані, так само на завісах можна регулювати висоту по 3 см.
Відповідь
Цікавлять огорожа покрівлі, люки для плоскої покрівлі, сходи до них. Є у вас така продукція?
Питання
Добрий день! Що стосується огорожі покрівлі, в асортименті є снігозатримувальні решітки та снігостопи для скатних покрівель, з люків для плоских покрівель - зенітні ліхтарі Lamilux з можливістю виходу на покрівлю, сходи для виходу на горище OMAN і ROTO.
Відповідь
Купити OMAN LONG FLEX TERMO 130(120)*70 см у Сумах можна?
Питання
Добрий день! Можна. Дізнатися контакти точок продажів Ви можете за телефоном 044-290-88-12
Відповідь
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, розмір по висоті в складеному стані сходів ОМАН Mini Termo 60х90?
Питання
Добрий день! Висота в складеному стані сходів ОМАN Mini Termo 60х90 дорівнює 480 мм. Дякуємо за запитання!
Відповідь
При монтажі сходів OMAN отвір робити точно за розміром короба? Якщо в мене отвір 120*70, стануть Ваші сходи з тим самим розміром чи мені потрібно брати менші 110*60?
Питання
Добрий день! Під час монтажу сходів OMAN отвір робиться трохи більшим, ніж короб сходів. Наприклад, якщо потрібно встановити короб 120*70, то потрібен отвір на 5 мм більший з кожного боку - 120*80, або зчесати дерево з конструкції для встановлення короба 120*70.
Відповідь
Скажіть, чи підійде додаткова секція до сходів, якщо я хочу купити OMAN SOLID TERMO, адже сходи з металу, а секція дерево?
Питання
Добрий день! Якщо Ви розглядаєте варіант з подовженням сходів у вигляді 4-ї секції, то таких рішень немає (мають бути додаткові кріплення). У разі поломки однієї із секцій, то заміну цієї секції придбати можна.
Відповідь
Добрий день. У чому різниця Long Extra і Long Termo S/PS? Чому у них різниця в ціні 50 євро?
Питання
Добрий день! Основна різниця між Long Extra і Long Termo S/PS у товщині утеплення кришки сходів і відповідно в опорі теплопередачі конструкції.
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є УФ стабілізатор у плівці гідробар'єр Д90, т.к. не можу знайти цю інформацію на вашому сайті.
Питання
Добрий день! Так, УФ стабілізатор обов’язково є в складі всіх матеріалів від Juta, в т.ч. і плівках Гидробарьер. Це видно по незначних втратах міцнісних характеристик після тесту на старіння.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Покрівля навісу з ПВХ-мембрани Якщо потрібно влаштувати мембранну покрівлю навісу без утеплення, як кріпити і який конструктив (підоснова)?
Питання
Добрий день! Якщо ми Вас правильно зрозуміли, і питання йде саме про застосування ПВХ-мембрани, то: 1. Мебрана монтується на суцільний настил з OSB завтовшки мінімум 12 мм 2. Між OSB і ПВХ-мембраною обов'язково необхідно влаштувати захисний шар із геотекстилю Tipptex BS25 3. Мембрану кріплять до OSB за допомогою покрівельного саморіза по дереву і притискної тарілки
Відповідь
Інструкції та керівництва
НАЙТЕПЛІШІ СХОДИ НА ГОРИЩЕ РОДИНИ POLAR TM OMAN (ПОЛЬЩА)

Ми всі живемо у ті часи, коли ціни на енергоносії з кожним роком ростуть і ця тенденція буде продовжуватися й надалі. Як же нам заощадити певні кошти на оплату енергоносіїв і  щоб у вашій оселі було тепло і комфортно? Нам потрібно думати та утеплювати сво

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Сходи на горище - БЕЗПЕЧНИЙ ШЛЯХ НАВЕРХ

Відповідно, доступ до горища повинен бути завжди вільний і максимально зручним. Як це можна зробити зараз? Саме про вирішення цього питання і піде мова в нашій статті.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO - ЕКСПЕРТ З ПОКРІВЕЛЬНИХ РІШЕНЬ

IKO є визнаним світовим лідером з виробництва бітумної черепиці. Крім того єдиним Європейським виробником, який може покладатися на "ноу-хау" і технічно прогресивні рішення, спеціально розроблені на заводах IKO в Канаді та США - батьківщині біту

Читати далі
Центр будівельної експертизи
УТЕПЛЕННЯ СТАРОГО БУДИНКУ: З ЧОГО ПОЧАТИ І ЧИМ ЗАКІНЧИТИ?

Получая в наследство участок за городом, мы сталкиваемся с вопросом его дальнейшего использования. Конечно, есть несколько вариантов и один из них, самый простой физически и финансово, – это продажа, но ситуация на рынке недвижимости не позволяет сделать

Читати далі
Центр будівельної експертизи
VOX MAX-3 – фасадна панель, що вразить своєю міцністю

Читати далі
Раніше, Ви переглядали
Вам знадобляться такі товари
Центр будівельної експертизи