Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

ArmAll GeoCell - геосоти (об'ємні георешітки)

  • Виробник:ArmAll GeoCell

Геосоти ArmAll® GeoCell – це об'ємні поліетиленові георешітки, що виробляються методом ультразвукового скріплення полімерних стрічок у шаховому порядку.

Матеріал є об'ємною комірчастою конструкцією, висотою від 5мм до 20 мм, і застосовується для зміцнення укосів і основ.

Осередки об'ємних георешіток заповнюються сипучими матеріалами у вигляді щебеню, піску, ґрунту тощо.

Області застосування:

  • армування насипів та майданчиків;
  • армування слабких основ та дорожніх одягів автомобільних та залізниць;
  • будову основи під укладання бруківки, тротуарної плитки;
  • сейсмостійкі підпірні стіни;
  • протиерозійний захист укосів, насипів, схилів;
  • протипаводкові греблі;
  • зміцнення прибережних зон (водоеми, озера, канали тощо);
  • ландшафтні озеленювальні роботи (зелені паркування, газони, спортивні майданчики).
Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Думки експертів
Цементно-стружкові плити. Детально з перших вуст

У зв'язку із зростанням популярності цементно-стружкових плит (ЦСП) у всьому світі і появі цього матеріалу в Україні пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з директором з маркетингу СТОВ «ЦСП БЗС» Юрієм Ларіним. За його твердженням оздоблення фасадів будівель, м

Читати далі
Центр будівельної експертизи
КОМПЛЕКСНИЙ ВОДОВІДВЕДЕННЯ - ТАК ЦЕ СКЛАДНО?

Завдяки застою вологи, в щілинах будівельних матеріалів, з яких виконані фундамент, вимощення, бордюри доріжок, а також в бетонному, асфальтовому покритті двору, створюється ідеальне середовище для проростання коренів рослин, трави.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ фасаду БУДИНКУ

Фасад будинку - це візитна картка його господаря, це та родзинка, яка перетворює звичайне будова в цікавий будинок.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO - ЕКСПЕРТ З ПОКРІВЕЛЬНИХ РІШЕНЬ

IKO є визнаним світовим лідером з виробництва бітумної черепиці. Крім того єдиним Європейським виробником, який може покладатися на "ноу-хау" і технічно прогресивні рішення, спеціально розроблені на заводах IKO в Канаді та США - батьківщині біту

Читати далі
Центр будівельної експертизи
FIXIT – професійні стрічки для будівництва та ремонту

Покрівля є одним із найважливіших компонентів будівлі, який забезпечує захист від атмосферних впливів та зберігає комфорт всередині приміщення.

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Покрівля навісу з ПВХ-мембрани Якщо потрібно влаштувати мембранну покрівлю навісу без утеплення, як кріпити і який конструктив (підоснова)?
Питання
Добрий день! Якщо ми Вас правильно зрозуміли, і питання йде саме про застосування ПВХ-мембрани, то: 1. Мебрана монтується на суцільний настил з OSB завтовшки мінімум 12 мм 2. Між OSB і ПВХ-мембраною обов'язково необхідно влаштувати захисний шар із геотекстилю Tipptex BS25 3. Мембрану кріплять до OSB за допомогою покрівельного саморіза по дереву і притискної тарілки
Відповідь
Який термін служби плівки Juta "Антиконденсат"? Мембрана Juta "Антиконденсат" скільки років прослужить під металочерепицею в холодному горищі? * Вент. зазор між м/черепицею і мембраною: 5 см (брус 50х50). * Металочерепиця: Rukki йде гарантія від 30 років і більше. * Регіон: Київ і Київська обл. "Антиконденсат" переплюне за терміном служби м/черепицю?
Питання
Добрий день! Гарантія на плівку Антиконденсат становить 10 років. Тобто протягом 10 років після дати продажу виробник несе матеріальну відповідальність за те, що матеріал виконуватиме всі заявлені функції за умови його правильного монтажу. Прогнозований термін служби плівки - понад 30 років. На сьогодні вже є покрівлі, які стоять понад 20 років і плівка працює на всі 100%. До речі, кожну гарантію потрібно читати в деталях, наприклад, на згадану Вами металочерепицю, гарантія "на естетичні властивості" має термін від 10років, що поширюється на відшарування, тріщини або відокремлення покриття від поверхні продукції. А ось та гарантія, про яку Ви пишете, від 30 років - "гарантія на технічні властивості", поширюється на наскрізну корозію продукту. Логічне запитання про Rukki виходячи з терміну гарантії. А що, через 10 років Rukki відшарується, підуть тріщини або відокремлюватиметься покриття від поверхні продукції? Швидше за все ні. А що плівка Антиконденсат через 10 років різко перестане виконувати свої функції? Звичайно ж ні!
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи