Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Центр будівельної експертизи
January 25, 2021

Види плівок:

1. Пароізоляційні пленкі- плівка Паробар'єр ™ (виробництво Juta, Чехія) призначена для захисту нижнього шару утеплювача від парів

Защитная пленка Паробарьер 
2. Гідроізоляційні пленкі- плівка Гідробар'єр ™ (виробництво Juta, Чехія) призначена для захисту верхнього шару утеплювача від вологи. Гідробар'єр ™ застосовується з будь-яким покрівельним матеріалом.
Подкровельная пленка Гидробарьер 

3. Матеріали теплоізоляційні - плівка Антиконденсат ™ (виробництво Juta, Чехія) володіти такими властивостями як - достатня УФ стабільність і низька паропроникність. Антиконденсат ™ застосовується для покрівель, де покрівельним матеріалом служить метал.

Види мембран:

1. Супердифузійна мембрана Євробар'єр ™ призначена для гідро- і вітрозахисту підпокрівельного простору в складних утеплених / неутеплених скатних покрівлях.

Супердиффузионная  подкровельная мембрана Евробарьер 
2. Супердифузійна мембрана Вітробар'єр ™ призначена для захисту шару утеплювача від впливу вітру і вологи. Вітробар'єром ™ застосовується у всіх конструкціях вентильованих фасадів.
Супердиффузионная мембрана Ветробарьер для защиты фасада 

Вибір між плівкою і мембраною залежить від використовуваного покрівельного матеріалу.

Монтаж підпокрівельних плівок Гідробар'єр ™.

Высота провиса пленки Гибробарьер

Етапи монтажу:

1.Пленка Гідробар'єр ™ застосовується горизонтально від окантовки до коника з вертикальним і горизонтальним напуском не менше 10 см в залежності від ухилу даху.

2. Плівка кріпиться на площині лаг, крокв або інших елементів покрівлі скобами механічного зшивача або оцинкованими цвяхами з плоскою головкою.

Порада: Відстань між несучими плівку кроквами не повинно перевищувати 1,2 м. Висота провиса плівки повинна бути не більше 2 см (див. Рис. 1).

3. Після того як плівка закріплена на несучої конструкції покрівлі потрібно посилити кріплення. Це робиться шляхом установки контррейок по кроквах.

Порада: Краще всього використовувати просочений матеріал (але не раніше ніж 24 години після просочення) перетином 3 х 5 см, який укладається так, щоб була забезпечена повноцінна вентиляція парів через плівку з внутрішніх приміщень (див. Рис. 1).

Правильная сторона укладки пленки

4. Рулон з плівкою намотується таким чином, щоб її легко можна було розкачати по даху (див. Рис. 2а, 2б). Порада: Не можна плутати бік укладання плівки. Напис і яскрава сторона кольорової смужки на краю полотна рулону означає ту поверхню, яка повинна бути звернена до покрівельного покриття.

Порада: Не допускається укладання плівки безпосередньо на опалубку або інші настили. Виключено зіткнення з теплоізоляцією.

5. Між плівкою і теплоізоляцією слід забезпечити зазор 2-4 см (в залежності від нахилом покрівлі), а також виконати кріплення кромок плівки по коника і низу покрівлі відповідно до вимог циркуляції проміжного шару.

 

Раскатка рулона с пленкой

Порада: В області коника повинен бути забезпечений зазор не менше 5 см для вентиляції (див. Рис. 3, 6, 7). Кромка плівки повинна досягати окантовки, а нижня кромка повинна з'єднувати з жолобом покрівлі із застосуванням крапельника. Плівку можна застосовувати на покрівлі з ухилом від 17 °. При ухилі менш 22 ° нахлести плівки необхідно з'єднати стрічками АЛ-1.

 

 

Вентиляционный зазорПример монтажаЗазор в области конька

Монтаж пароізоляційних плівок Паробар'єр ™.

Пример монтажа пленки Паробарьер на внутренней стороне теплоизоляции

Етапи монтажу:

1. Плівка Паробар'єр ™ закріплюється як вертикально, так і горизонтально на внутрішній стороні теплоізоляції до несучих дерев'яних елементів скобами механічного зшивача, оцинкованими цвяхами з плоскою головкою або сполучної стрічкою. Всі отвори, що виникли при закріпленні плівки, рекомендується закрити сполучної стрічкою АЛ-1.

Порада: Паробар'єр може укладатися будь-якою стороною.

2. При установці підшивок, гіпсокартону або декоративного матеріалу рекомендується прокладати дерев'яні рейки або інші профілі, щоб отвори від кріплення утворювалися б в цих матеріалах, а не в паронепроникні бар'єри.

Дефекты наклонных крыш

 

Порада: Слід правильно організувати порядок шарів або передбачити розділові шари, т.к при монтажу паронепроникного бар'єру в плоских дахах не виключена можливість ушкодження плівки матеріалом, прилеглим до неї зверху чи знизу.

 

 

Монтаж Супердифузійна мембрана Євробар'єр ™.

Пример монтажа мембраны Евробарьер 

Етапи монтажу:

1. Підпокрівельна мембрана Євробар'єр ™ закріплюється безпосередньо на теплоізоляцію, площині крокв, лаг або інших будівельних елементів покрівлі. У разі монтажу мембрани прямо на теплоізоляцію Євробар'єр ™ стикається з нею своєю нижньою світлою стороною.

2. Плівку Євробар'єр ™ необхідно застосовувати горизонтально, від окантовки до коника з горизонтальним і вертикальним нахлестом не менше 10 см в залежності від ухилу даху.

3. Кріплення на кроквах здійснюється скобами механічного зшивача або оцинкованими цвяхами з плоскою головкою, додатково застосовуються контррейки на відстані не більше 1,2 м одна від одної.

Порада: При монтажі темна сторона мембрани повинна бути звернена назовні (наверх).

Монтаж ветрогідроізоляціонних мембрана Вітробар'єр ™.

Супердифузійну мембрану вітробар'єром ™ застосовують при зовнішньому утепленні вертикальних стін об'єктів (рис. 13).

 

Пример монтажа мембраны Ветробарьер

Етапи монтажу:

1.Мембрана кріпиться впритул до плит теплоізоляції тарілчастими дюбелями з розрахунку 4 шт. на 1 м2

Порада: Монтаж мембрани ведеться відповідно до використовуваної монтажної системою і типом зовнішнього облицювання. Мембрана укладається зеленої стороною з написом «вітробар'єром» назовні.

2.Между мембраною і зовнішнім фасадним покриттям обов'язково робиться вентиляційний зазор.

Порада: вітрогідрозахистна мембрана повинна добре прилягати до теплоізоляції і бути міцно закріпленої до елементів монтажної системи. Мембрана не повинна мати провисів і незакріплених ділянок, що дозволить уникнути акустичних «ударів» під впливом різких вітрових навантажень всередині вентиляційного зазору

3. Полотна з'єднуються між собою за нахлестом.
4. Полотна в місцях нахлеста необхідно з'єднувати монтажною стрічкою Fixit K2.

Порада: Застосовувати вітрозахисну мембрану вітробар'єром на покрівлю не можна.

Застосування плівок і мембран допомагає захистити покрівлю від зовнішніх і внутрішніх негативних впливів, що в свою чергу допоможе підвищити надійність і довговічність покрівлі та уникнути ремонту покрівельного пирога.

Чи була ця стаття корисною?
Залиште свій коментар до цієї статті
Написати відгук
Рейтинг
Поділитися публікацією
Необхідна консультація менеджера?
Колл-центр
+38 (044) 290-88-12
Задайте своє питання нашим експертам, Ви обов'язково отримаєте на нього відповідь!
Будьте у курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи