Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Проекти та рішення
April 06, 2020

Не так давно в будівельній индустрии з'явився новий матеріал геотекстиль, Який відразу ж підкорів фахівців своими унікальнімі технічнімі характеристиками. Сьогодні его активно Використовують при будівництві різніх будівельних об'єктів: при будівництві доріг и злітно-посадочних смуг, при прокладанні тунелів и підземних комунікацій. Незамінній ВІН ставши и в сільськогосподарській Галузі, медицині, меблева ВИРОБНИЦТВІ и т.д. Его! Застосування значний зніжує витрати, Продовжуючи при цьом срок ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Отже, геотекстиль - це міцне технічне полотно, Пожалуйста віготовляється з різніх матеріалів и володіє влагопроніцаемая властівістю.

Геотекстиль буває різніх відів, что розрізняються между собою сировина, з которого виготовляють. Сировина службовців, в основному, поліефірні та поліпропіленові волокна, Які роблять геотекстиль міцнішім, значний збільшуючі срок его ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Значний рідше вікорістовується скловолоконні сировина, сумішеві нитки з Додавання бавовни, вовни, віскозі.

Чим же пріваблює фахівців и рядових спожівачів цею материал? Звичайно ж, своими перевага, Які НЕ могут НЕ кідатіся в очі.

Геотекстиль віготовляється з Досить недорогого сировини з Використання простих технологій виробництва. Це дозволяє віпускаті материал по порівняно дешевою ціною. А ВРАХОВУЮЧИ, что при вікорістанні в будівельних роботах геотекстилю витрат матеріалів скорочується, то и ВАРТІСТЬ монтажу всієї конструкції істотно зніжується. Сировина, что вікорістовується у ВИРОБНИЦТВІ цього матеріалу екологічно чисте, оскількі в процесі использование НЕ віділяє шкідливих Речовини и є абсолютно безпечним для довкілля.

Синтетичні волокна, что лежати в Основі сировини, в силу свого складу, Які НЕ піддаються впліву біологічної корозії: чи не підлягають гніття, на материал НЕ вплівають атмосферні явіща, Такі як Сонячно, сніг, вітер, мороз, сонце. Матеріал НЕ схільній до Дії агресивних Речовини, кислот, лугів, Які могут містітіся у воде и ґрунті. Єдине, что может скоротіті срок ЕКСПЛУАТАЦІЇ матеріалу - Заповнення дрібнімі частинками грунту пір матеріалу, что, так чи інакше, відбувається з Пліній годині, зніжуючі здатність матеріалу до фільтрації. Наскільки Швидко це состоится, безпосередно Залежить від якості самого матеріалу. Однако, если материал вісокої якості, то и прослужіті ВІН может до 30 років.

Геотекстиль - матеріал НЕ только довговічній, но и міцний. У більшості віпадків, ВІН дуже Стійкий до розтягування в будь-якому напрямку. Особливе стійкістю відрізняється полотно з поліпропіленової Мононитка. Тому, Завдяк такій Властивості, материал активно Використовують для Посилення будівельних конструкцій, таких як автомагістралі, фундаменти и т.п.

Всі ті якості, Які має геотекстиль, роблять его не просто унікальнім будівельним матеріалом, а й абсолютно універсальнім, что дает можлівість застосовуваті его в багатьох областях. А з Огляду на простоту монтажу, яка НЕ ​​требует спеціальніх навичок, можна впевнена Сказати, что Будівельні прайси складно найти альтернативу цьом багатофункціональному матеріалу. Геотекстиль віробляється с помощью різніх технологій и буває тканини и нетканих. Тканий геотекстиль віробляють Шляхом переплетення ниток качка й основи. Цей способ дозволяє виготовляти полотно різної щільності за рахунок регулювання Розмірів осередків.

Матеріал, виготовлення у такий способ, має армирующими властівостямі и скроню міцністю при розтягуванні. Застосовують тканий текстиль в армуванні земляних насіпів: при зведенні опор мостів, Підстави злітно-посадочних смуг и автомагістралей. Геотекстиль, что має низька міцність, активно вікорістовується в ландшафтному дізайні для Зміцнення грунту, создание композіцій, формирование клумб або грядок, особливо на Схили. Однако застосовуваті его для дренажу або фільтрації НЕ рекомендуються. Нетканих геотекстиль - це водопронікній материал, что віготовляється с помощью технології механічного або термічного адгезивного скріплення поліефірніх або поліпропіленовіх волокон з натуральних або штучних полімерів. Оскількі нетканих геотекстиль НЕ володіє підвіщеною міцністю, Використовують его в якості розділового шару, Який перешкоджає перемішуванню грунтів, або захисту різніх елементів від механічніх пошкоджень.

Матеріал Виконує безліч функцій: его Використовують для Утворення розділового, фільтруючого и армуючою шарів между грунтом и насіпнім матеріалом. ВІН оберігає завалювання насіпного матеріалу Частка грунту, тім самим дозволяє насіпному матеріалу зберігаті функцію розподілу НАВАНТАЖЕННЯ, що не даючі Йому нерівномірно пронікаті в грунт, и запобігає додаткові витрати. Нетканих геотекстиль розділяється на иглопробивной и термоскріпленній.

Термоскріплення виготовляють, згуртовуючи волокна при нагріванні. Цей способ застосовується только до поліпропіленовім ниткам, Аджея температура плавлення поліефіру дуже висока и витрати на виготовлення зізналася крахуб. Голкопробивних геотекстиль віробляють з коротких або Безперервна ниток, вікорістовуючі прес з голки. Проколюючі волокно, пронікають з одного шарув Інший, в результате чого утворюється щільній материал, схожий на повсть. ВІН має хорошу систему фільтрів здатність: пропускає воду в усіх Напрямки, Завдяк чому ефективна вікорістовується в дренажних конструкціях.

Чи була ця стаття корисною?
Залиште свій коментар до цієї статті
Написати відгук
Рейтинг
Поділитися публікацією
Необхідна консультація менеджера?
Колл-центр
+38 (044) 290-88-12
Задайте своє питання нашим експертам, Ви обов'язково отримаєте на нього відповідь!
Будьте у курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи