Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Характеристики та опис проекту
  • Підрядник: ТОВ "Європейський дім"
  • Населений пункт: вулиця Вячеслава Чорновола, 94д, Рівне, Рівненська область, 33000
  • Рік: 2023
  • Менеджер проекта / робоча група (Євроізол): Шпачинський Микола
  • Матеріал: Flagon
  • Матеріал 1: Tipptex
  • Матеріал 2: PROFiL

Ще один об’єкт який підтверджує якість та економічну ефективність технічних рішень на базі сучасних матеріалів для гідроізоляції та водовідведення – це нове будівництво житлового комплексу "ЖК PANORAMA DE LUXE".  На даному об’єкті було використано:

  1. ПВХ мембрана Soprema Flagon SR 1,5 – використовується як покрівельне покриття та гідроізоляція для неексплуатованих дахів утеплених та неутепленних, пласких та скатних. Мембрана від італійського концерну Soprema Flagon SR 1,5 армована сіткою з поліестеру, та має стійку до дії ультрафіолету та інших погодних явищ поверхню. Гарантійний термін  - 10 років, реальний розрахунковий термін експлуатації щонайменше 30 років, без необхідності в ремонті чи обслуговуванні. Монтаж ПВХ мембрани досить простий та швидкий. Спочатку полотнища мембрани кріпиться до основи механічним способом за допомогою анкерних болтів та тарілчастих шайб. А далі напуски герметизуються потоком гарячого повітря з промислового фену та притискаються роликами. Одна бригада за робочу зміну може вкрити до 1000 м2 покрівлі.
  2. Нетканий термічно зміцнений геотекстиль.  Tipptex BS 16 виготовлений зі 100%-го поліпропілену. Виробник - світовий концерн Low&Bonar. Окрім механічного скріплення шляхом переплетення волокон, матеріал піддається додатковому термічному зміцненню з обох сторін від чого волокна зварюються в точках перетину. Завдяки високим механічним характеристикам та використанню в якості сировини 100%-го поліпропілену,  Tipptex BS  є ідеальним матеріалом для захисту полімерних (ПВХ та ТПО) мембран від механічних пошкоджень. У результаті на гідроізоляційний матеріал діють менші локальні навантаження, відповідно знижується ризик його пошкодження. Також Tipptex BS застосовується для розділення ПВХ- мембран та хімічно несумісних матеріалів:
  • Tipptex BS 16 від екструдованого пінополістиролу;
  • Tipptex BS 25 та матеріалів на основі бітуму.  
  1. PROFiL (Польша) - водостічна система з ПВХ, яка призначена для організованого відведення дощової і талої води з дахів будівель і споруд будь-якого архітектурного планування. Водостічну систему PROFiL в Польщі виробляють вже понад 35-ти років. В Україні ця система експлуатується вже більше 20 років, будучи найпопулярнішим ПВХ водостоком. ROFiL надає гарантію на водостічні системи - 10 років. Вона поширюється на механічну стійкість і стійкість кольору всієї системи. Водостоки PROFiL виробляють з матеріалу високої міцності, вони стабілізовані до УФ випромінювання, стійкі до деформацій при зміні температури і високих навантаженнях.
  2. Sita® – професійні системи водовідведення для плоских покрівель, що виробляються німецьким концерном Sita Bauelemente GmbH. Компанія Sita Bauelemente вже понад 45 років спеціалізується на виробництві систем водовідведення для плоских експлуатованих покрівель, покрівель, що не експлуатуються, покрівель з озелененням, терас, балконів і т.і.
  • унікальна сировина - поліуретан (PUR), що надає воронкам Sita підвищеної міцності та теплоізоляційних властивостей. Завдяки цьому виключена можливість утворення конденсату на зовнішній поверхні воронок;
  • гідроізоляційні фартухи вварюються «в тіло» воронки на етапі її виготовлення;
  • офіційна гарантія від виробника;
  • високі гідравлічні характеристики;
  • стійкість до перепадів температури;
  • стійкість до дій УФ-випромінювання;
  • відповідність вимогам DIN EN 1253-2, DIN EN 12056 та DIN 1986;
  • наявність спеціального маркування (GZ-694) від Німецького інституту контролю за якістю;
  • широкий асортимент (понад 2500 найменувань), у тому числі воронки з нержавіючої сталі та чавуну.

"ЖК PANORAMA DE LUXE" лише один з об’єктів де використовувалися матеріали та технічні рішення від компанії «Мізол». Крім того через нас можна купити:

  • базальтовий утеплювач ROCKWOOL для фасадів, перекриттів та експлуатованих покрівель;
  • геотекстиль Typar SF для дорожнього будівництва та систем дренажу;
  • вологостійкі ЦСП плити Armoplit для внутрішнього та зовнішнього застосування;
  • георешітки та геомембрани для зміцнення схилів та насипів.

Тому ми запрошуємо до співробітництва будівельні організації і готові запропонувати:

  • спеціальні ціни на матеріали найвищої якості;
  • 26 філій нашої компанії в усіх областях України;
  • повний технічний та документальний супровід на всіх етапах будівництва.
Поділитися проектом
Матеріали, використовувані в проекті
Який матеріал вибрати?
Який матеріал вибрати?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Як правильно змонтувати?
Як правильно змонтувати?
Які умови експлуатації?
Які умови експлуатації?
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 299-28-28
Консультація
+38 (067) 124-39-59
Консультація
+38 (050) 358-04-88
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Статті / Огляди
ДУМАЙ ЗАРАЗ, ЩОБ НЕ АДАПТУВАТИ НАВЕСНІ!

Кожен з нас мріє про те, щоб побудувати свій ідеальний будинок, в якому ви і ваша сім'я будуть відчувати себе захищено, тепло і затишно. Але на шляху досягнення своїх бажань ми неминуче стикаємося з труднощами. Що ж робити, якщо не встиг добудувати будино

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Як вибрати сходи на горище

Сучасні складані сходи на горище – це справді зручно та практично.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Який фасад обрати для приватного будинку?

Який фасад обрати для приватного будинку, щоб виділити свою домівку поміж інших, не витративши грошей більше, ніж закладено в бюджеті?

Читати далі
Центр будівельної експертизи
СОФИТ - продумати підшивки карнизних звисів

Коли мова йде про власний будинок, такому довгоочікуваному і пещеному в мріях, уваги вимагає кожна деталь. Навіть карнизная підшивка.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO - ЕКСПЕРТ З ПОКРІВЕЛЬНИХ РІШЕНЬ

IKO є визнаним світовим лідером з виробництва бітумної черепиці. Крім того єдиним Європейським виробником, який може покладатися на "ноу-хау" і технічно прогресивні рішення, спеціально розроблені на заводах IKO в Канаді та США - батьківщині біту

Читати далі
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Добрий день , мене цікавить плівка мульчуюча 1.4/1000 25 мкр - є в наявності ???
Питання
Добрий день! Ми працюємо через наших менеджерів. Актуальну ціну і наявність Ви можете уточнити у них. Для цього залишіть, будь ласка, Ваш контактний номер телефону. Дякую.
Відповідь
Скажіть, будь ласка, чи можна на гідробар'єр одразу кріпити ОСБ плиту, а на неї бітумну черепицю? Чи після гідробар'єра обов'язково повинна бути обрешітка і контробрешітка?
Питання
Доброго дня! Обов'язково повинна бути обрешітка і контробрешітка
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є УФ стабілізатор у плівці гідробар'єр Д90, т.к. не можу знайти цю інформацію на вашому сайті.
Питання
Добрий день! Так, УФ стабілізатор обов’язково є в складі всіх матеріалів від Juta, в т.ч. і плівках Гидробарьер. Це видно по незначних втратах міцнісних характеристик після тесту на старіння.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Центр будівельної експертизи