Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi
Інструкції та керівництва
April 06, 2020

Монтаж (обладнання)
Починати монтаж дренажної воронки ПВХ - мембрани потрібно з вирізання певного шматка матеріалу, враховуючи діаметр труби. Під час фіксації немає необхідності в тому, щоб використовувати всілякі клейові склади. Поверхня підігрівають до певної температури і пригладжують до основної частини мембрани.

За допомогою спеціального валика здійснюється надійна фіксація, що представляє собою герметичне з'єднання. В результаті монтажу дренажної воронки ПВХ - мембрани виходить міцна конструкція, яка не пропускає вологу. Установка парапетной воронки здійснюється аналогічним способом.

Наступний важливий етап - примикання до труби, для якого прийнято використовувати Неармовані мембрану. Всі отвори в матеріалі вирізують з урахуванням діаметра труби.

ПВХ-матеріал необхідно завести на висоту 300 мм. Для зручного розтягування мембрани її потрібно добре прогріти. Це потрібно для створення міцного фартуха, який буде щільно прилягати до основи. Процес приварювання гідроізоляції має на увазі її прилягання до горизонталі. В результаті виходить вертикальний шов. На ділянці, де матеріал фіксується до труби, він обов'язково кріпиться за рахунок металевого хомута.

Монтаж (прямі шви)
Для якісного монтажу шва ПВХ - мембрани буде потрібно використовувати спеціальний ручний фен, який є незамінним інструментом для кожного майстра. Якщо мова йде про баластному способі фіксації, важливо дотримуватися рекомендацій, і залишати матеріал з напуском - 5-8 см. Для механічного типу фіксації буде достатньо 12 см. На відео більш детально продемонстрований процес підготовки поверхні до майбутньої роботи.

Щоб під час експлуатації матеріал не ковзав, рекомендується скористатися прихватами. Не забуваємо перевіряти зварні шви на міцність.

В процесі роботи можна використовувати автоматичний зварювальний апарат. Тому потрібно приділити особливу увагу правильного налаштування методу подачі гарячого повітря. Крім того, варто врахувати оптимальну швидкість апарату.

Виконуючи монтаж шва ПВХ - мембрани, необхідно скористатися спеціальним валиком, який допомагає розгортати краю. Таким чином, вони щільніше притискаються один до одного і надійно фіксуються до основи. Решта кути потрібно обов'язково обробити і зробити їх круглими - це виключає подальше розклеювання матеріалу в процесі експлуатації.

Монтаж (парапетні зони)
Перед тим, як приступити до монтажу парапетних зон ПВХ - мембрани, потрібно спочатку підготувати всі інструменти. Важливо позбутися від нагару, що зберігається на поверхні після попереднього робочого процесу. Процедура чищення і підготовки продемонстрована на відео.

Для зварювання представленого матеріалу температура нагріву повинна варіюватися в межах від 350 до 550 градусів. Точний температурний режим безпосередньо залежить від двох основних чинників: по-перше, враховується температура навколишнього середовища, де проводяться роботи; по-друге, береться до уваги початкова швидкість виконання монтажних робіт.

Під час монтажу парапетних зон ПВХ - мембрани завжди використовується валик, який «розгладжує» вже оброблену поверхню. При цьому слід бути гранично акуратним, зберігаючи дистанцію між валиком і нагрітої насадкою.

Для перевірки якості зварного шва його необхідно розірвати по армуючому кулі. Якщо процес виконується без особливих складнощів, значить, - всі процедури були організовані правильно. При неправильно підібраному температурному режимі можливий перепав мембрани, що негативно позначається на герметичності матеріалу і шва в цілому.

Монтаж (примикання)
При монтажі примикання ПВХ - мембрани буде потрібно виконати невеликий заклад матеріалу на вертикальну площу. Після цього майстер виконує процедуру приварювання підстави до стіни. Для цього застосовують спеціальну планку, верхня частина якої відрізняється наявністю ПВХ-напилення.

Залежно від певного типу кріплення важливо грамотно підібрати напуск мембрани. Потім, потрібно герметизувати шви з застосуванням морозостійкого герметика, що дозволяє продовжити експлуатаційний термін організованих швів. Виконання процесу гідроізоляції залежить від початкової висоти парапету. На відео розглянуто приклад з парапетом, висота якого не перевищує 600 мм.

Всі ділянки монтажу примикання ПВХ - мембрани необхідно обробляти із застосуванням неармированного матеріалу. Для цього дана поверхню розтягується при нагріванні під високими температурами. Точно з такого ж матеріалу майстри виготовляють спеціальну накладку для оформлення внутрішнього кута. Під час фіксації цієї накладки також використовується зварювальний апарат та валик, який акуратно розгладжує поверхню. В результаті вдається домогтися ідеально рівного підстави.

Чи була ця стаття корисною?
Залиште свій коментар до цієї статті
Написати відгук
Рейтинг
Поділитися публікацією
Необхідна консультація менеджера?
Колл-центр
+38 (044) 290-88-12
Задайте своє питання нашим експертам, Ви обов'язково отримаєте на нього відповідь!
Будьте у курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи