Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

PURMO в Україні - сталеві панельні радіатори

  • Виробник:PURMO в Україні
  • Категорія:Панельні радіатори PURMO

PURMO - сталеві панельні радіатори з конвекційними елементами, призначені для опалення житлових, офісних, громадських та інших будівель з великою поверховістю.

Застосовують в закритих насосних системах центрального опалення, виконаних зі сталевих, полімерних або мідних труб, де теплоносієм є вода.

Щодо велика площа поверхонь радіатора забезпечує високу тепловіддачу, тому даний тип радіаторів є оптимальним варіантом за критерієм «ціна за 1 кВт виділеної теплової енергії».

Сталеві панельні радіатори розраховані на робочий тиск до 10 бар. Витримують тестові випробування тиском на заводі до 13 бар. А в умовах сертифікаційних випробувань на герметичність - витримують тиск до 15 бар.

PURMO - головна торгова марка європейського концерну Rettig Heating, найбільшого світового виробника радіаторів, що працює на ринку більше 50 років.

Переваги:

  • виробляють на високоточних роботизованих лініях останнього покоління з інтегрованою системою якості ISO 9001 та охорони навколишнього середовища ISO 14001
  • використовують сталь кращих європейських виробників
  • забарвлюють радіатори за унікальною багатоступінчастої технології «катафорезу II покоління», що забезпечує ідеальний результат
  • широкий асортимент виробів, що дозволяє підібрати дизайн і відповідний розмір і потужність радіатора для будь-якого помещени
  • післяпродажне обслуговування і 10-річна гарантія.
  • Радіатори Purmo виробляють з високоякісної холоднокатаної сталі товщиною 1,25 мм відповідно стандартам ЕN 10130 і EN 10131. Всі радіатори Purmo найбільш часто вживаних моделей укомплектовані оригінальними кріпильними елементами, заглушками і відводом повітря, а моделі з нижнім підключенням трубопроводів також елементом терморегулювання (термовентільной вставкою) .

Радіатори Purmo готові до установки відразу після покупки. Їх монтують прямо в заводській упаковці. Після завершення всіх ремонтних робіт радіатор буде чистим і неушкодженим.

Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
ТОВАРИ БРЕНДУ
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Сертифікати та Гарантії
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями торгових марок компанії MIZOL. Гарантія якості може бути тільки у сертифікованих торгових марок. Компанія Мизол надає тільки якісні матеріали Європейської якості!
Технічна документація PURMO
Скачать файл tehnicheskiy-katalog-2015.zip
Центр будівельної експертизи
Недорогої і якісної ЗВЕДЕННЯ ВЛАСНОГО ЖИТЛА

Якісний, добротний будинок спочиває на трьох китах: якість матеріалу, кількість матеріалу і дотримання будівельних технологій. У готової будівлі важко, а часом і неможливо точно встановити якість. Комунікації приховані глибоко в траншеях, закладені

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК Забрати вогкості З підвалу?

Бувають випадки, коли джерело підвищеної вологості очевидний. Але іноді, визначити звідки в підвалі вогкість буває зовсім не просто, і зробити це може тільки фахівець за допомогою спеціального обладнання.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Як обрати матеріал для відновлення фасаду?

Читати далі
Центр будівельної експертизи
СОФИТ - продумати підшивки карнизних звисів

Коли мова йде про власний будинок, такому довгоочікуваному і пещеному в мріях, уваги вимагає кожна деталь. Навіть карнизная підшивка.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Євробар'єр ™ 100% ЗАХИСТ ВІД ВОДИ

У 2008 році JUTA провела випробування підпокрівельних мембран Евробарьер ™ на стійкість до сильних дощових опадів, щоб довести високу якість водонепроникності цих будівельних матеріалів. В цьому році ми провели випробування Евробарьер ™ своїми силами.

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Добрий день , мене цікавить плівка мульчуюча 1.4/1000 25 мкр - є в наявності ???
Питання
Добрий день! Ми працюємо через наших менеджерів. Актуальну ціну і наявність Ви можете уточнити у них. Для цього залишіть, будь ласка, Ваш контактний номер телефону. Дякую.
Відповідь
Скажіть, будь ласка, чи можна на гідробар'єр одразу кріпити ОСБ плиту, а на неї бітумну черепицю? Чи після гідробар'єра обов'язково повинна бути обрешітка і контробрешітка?
Питання
Доброго дня! Обов'язково повинна бути обрешітка і контробрешітка
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є УФ стабілізатор у плівці гідробар'єр Д90, т.к. не можу знайти цю інформацію на вашому сайті.
Питання
Добрий день! Так, УФ стабілізатор обов’язково є в складі всіх матеріалів від Juta, в т.ч. і плівках Гидробарьер. Це видно по незначних втратах міцнісних характеристик після тесту на старіння.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Пов'язані проекти
Центр будівельної експертизи