Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

Утеплювач Isover Профи 150 мм (4,88 кв.м/рул. 30 рул/пал)

  • Модель:23894
  • Виробник: ISOVER
  • Наявність:Архів
  • Модель товару:1105226

Скловата

Ціна:
5 402.00 грн/м2
Уточнити наявність
Переваги
Мінеральна теплоізоляція зі скляного штапельного волокна
Модель товару: 1105226
Група горючості: НГ
Коефіцієнт теплопровідності, Вт/(м*К): 0.04
Колекція: Теплоізоляція без покриття
Країна-виробник: Франція
Області застосування: Скатні покрівлі, поли по лагах, перегородки
Серія: Дерев'яні
Сфера застосування: Кровли
Матеріал: Теплоізоляція на основі штапельного скловолокна
Група товарів: М'яка теплоізоляція
Відгуки
Написати відгук
Рейтинг
Який матеріал вибрати?
Який матеріал вибрати?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Скільки матеріалу буде потрібно?
Як правильно змонтувати?
Як правильно змонтувати?
Які умови експлуатації?
Які умови експлуатації?
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Вата між двома шарами паробар'єру Добрий день. Підкажіть чи можна ставити вату між двома паробар'єрами.
Питання
Доброго дня! У нашому кліматичному поясі, де зимою переважно "мінус", а влітку помірно спекотно, не бажано влаштовувати конструкції зовнішніх огороджень за схемою "пароізоляція-мінераловатний утеплювач-пароізоляція", так як перепад тисків водяного пару всередині/ззовні приміщення взимку набагато більший ніж влітку.   Такі конструкції можна зустріти наприклад у Іспанії, де влітку велика спека і в приміщеннях працюють кондиціонери, причому зима не є холодною. Притому, для такої конструкції обов’язково слід виконувати тепло-вологісний розрахунок конструкції.  
Відповідь
Доброго дня. Хочу утеплити кутову квартиру на третьому поверсі мінватою. яку б ви порадили? в квартирі дуже сиро, будинок біля швидкісної траси
Питання
Доброго дня! По-перше зауважимо, що утеплення обов’язково слід виконувати ззовні, а не всередині квартири, особливо якщо Ви пишите про вогкість всередині приміщення. По-друге тип утеплювача слід підбирати залежно від типу облицювання будинку, та від вибраної технології доутеплення.  У нашому асортименті є базальтова мінеральна вата Rockwool та мінеральна вата на основі скловолокна Isover.  
Відповідь
Чи можна укладати мембрану безпосередньо на утеплювач з мінеральної плити для плоскої покрівлі
Питання
Добрий день! Так, гідроізоляційні ПВХ або ТПО мембрани укладаються безпосередньо на мінераловатний утеплювач.
Відповідь
Як правильно підібрати утеплювачна фасад?
Питання
Добрий день! Все залежить від типу фасаду, висотності будівлі, типу будівлі, кліматичної зони тощо. Більш точну інформацію Ви зможете знайти в ДБН В.2.6-31:2016 "Теплова ізоляція будівель"
Відповідь
Мені потрібно утеплити мінватою двосхилий дах у мансарді, близько 50 м кв. Товщина утеплювача 200 мм. Що порадите?
Питання
Товщина теплоізоляційного шару розраховується виходячи з кліматичної зони місцезнаходження покрівлі, товщини матеріалів у пирозі та λ (коефіцієнта теплопровідності матеріалу). Для мансардної покрівлі можемо порекомендувати теплоізоляційну мінеральну вату на основі базальтових порід виробництва ROCKWOOL - ROCMIN, а також теплоізоляцію на основі скловолокна виробництва ISOVER - Скатна покрівля.
Відповідь
Який євробар'єр краще використовувати під час утеплення фасаду Ізовером скатною покрівлею?
Питання
Добрий день! Для захисту вентильованого фасаду можна використовувати Євробар'єр будь-якої марки, але раціонально використовувати Вітробар'єр. Вітробар'єр - це вітро- і гідроізоляційна мембрана, яка призначена для захисту теплоізоляції в системах вентильованих фасадів.
Відповідь
Добрий день потрібна Ваша порада. Переробили дах будинку зробили під мансарду. Як утеплювати скати знаю але як утеплити підлогу, якщо перекриття глина з комышом знизу дранка. А ось зверху тепер йдуть балки чи потрібно спочатку покласти пароізоляцію на глину потім утеплювач Ізовер між крокв після знову пароізоляцію і потім осб 22 мм як чорнову підлогу мансарди.спасибо .
Питання
Добрий день! 1. Якщо мансарда буде опалювальною і не буде значної різниці температур між приміщеннями горища і поверху нижче, то необхідності в утепленні перекриття немає. Ви можете покласти вату між балок лише для забезпечення звукоізоляції перекриття. Потреби в застосуванні паробар'єра немає. 2. Якщо мансарда буде неопалюваною або буде значна різниця температур між приміщеннями горища і поверху нижче - утеплення обов'язкове. У цьому разі застосовувати й укладати паробар'єр потрібно з принципу, щоб він захистив дерев'яні балки і вату від потоків вологого повітря, які піднімаються знизу вгору, від теплого приміщення до холодного. Укладати паробар'єр по ваті зверху - не можна. Також, прикладаю посилання на інструкцію з монтажу паробар'єра (клікабельно). Дякую за запитання!
Відповідь
Добрий вечір! Згідно з ДБН Товщина полімерних утеплювачів із низькою паропроникністю (пінополістирол, пінополістирол, пінополіуретан) повинна забезпечувати не менше половини загального опору теплопередачі - в іншому разі можливе зволоження кладки під утеплювачем. Інтенсивність зволоження необхідно перевіряти розрахунком за п. 9.1 ДБН В. 2.6.-31:2006 "Теплова ізоляція будівель"." Чи правильно я розумію. якщо стіна газобетон 400мм коефіцієнт теплосопр. газобетону 0.12 Вт / (м ° С) Обчислюємо Теплоопір конструкції 0.4 м / 0.12 Вт / (м ° С) = 3.333 Значить шар пінополістиролу повинен бути такий, щоб його значення R було не менше 1.666 ? Правильно? Правильно? Спасибі за відповідь
Питання
Добрий день! Скасований ДБН В.2.6-31:2006 "Теплова ізоляція будівель" і чинний ДБН В.2.6-31:2016 "Теплова ізоляція будівель" не регулює описане Вами правило. Також, п.9.1 немає в жодному з цих документів. Так, дійсно, коли паропроникність кладки з газоблоку вища, ніж паропроникність утеплювача, за певних умов можливе випадання конденсату в товщі конструкції. Тому, найчастіше, коли у клієнта немає можливості провести розрахунок згідно з ДСТУ -Н Б В.2.6-192: 2013 "Посібник з розрахункової оцінки тепловологісного стану огороджувальних конструкцій", він обирає більш паропроникний утеплювач, наприклад мінеральну вату Rockwool, Isover. Також, наведене Вами правило "Товщина полімерних утеплювачів з низькою паропроникністю (пінополістирол, пінополіуретан) повинна забезпечувати не менше половини загального опору теплопередачі - інакше можливе зволоження кладки під утеплювачем" працює, хіба що, для двох випадків зі ста. Дякуємо за запитання! Якщо у Вас залишилися запитання, ми можете зв'язатися з нами за телефоном 050 566 78 78.
Відповідь
Трапляються будинки, в яких дах готовий, звісно, підшивку ніхто не буде розбирати і переробляти після монтажу фасаду. Акрил був обраний для більш зрозумілої картини ... На газобетон використовується мінеральна, силікатна і силіконова дек.штукат Хотілося б зрозуміти Чи має сенс цей вентканал в місцях стикування сайдинга як додатковий варіант для виведення вологи? На скільки мені зрозуміло, як таких тепловтрат практично не буде + виводиться якась частина вологи, яка явно не потрібна в пирозі ... Навіть за наявності паропроникної декоративної штукатурки ,паропроникності пінопласту не вистачить для виведення вологи, яку через себе пропустить газобетон...
Питання
"Чи має сенс цей вентканал у місцях стикування сайдинга як додатковий варіант для виведення вологи?" Як ми вже писали, це не вентканал і вентканалу там бути не повинно. Ми не можемо відповісти однозначно на Ваше запитання "чи має сенс". Що більший поперечний переріз "виходу з повітряного прошарку" - то більші тепловтрати, але й тим інтенсивніше відводяться надлишки вологи. Підібрати оптимальний перетин цього "виходу" ми не можемо. 2. "Навіть за наявності паропроникної декоративної штукатурки, паропроникності пінопласту не вистачить для виведення вологи, яку через себе пропустить газобетон..." Тут все вирішується за допомогою тепловологісного розрахунку (ДСТУ-Н Б.2.6-192:2013). Можна набрати конструкцію "газобетон-пінопласт-силікатна або мінеральна штукатурка", яка буде працювати правильно, або іншими словами, "паропроникнення пінопласту вистачить". Інша справа, що не у всіх є можливість виконувати розрахунки і перевіряти правильність роботи конструкції. Тому так, краще замінити пінопласт на ту ж мінвату. І в будь-якому разі не використовувати акрилову штукатурку. Силіконова теж буває під питанням. Дякую за запитання!
Відповідь
У мене в проєкті закладено вагонку з листвениці товщиною 35 мм. Яка потрібно товщина вагонки з сосни щоб зберегти теплопровідність
Питання
Добрий день! Згідно з ДБН В.2.6-31-2006 "Теплова ізоляція будівель" в обов'язковій таблиці Л "Розрахункові теплофізичні характеристики будівельних матеріалів" у розділі "Дерево та вироби з дерева" немає такого матеріалу як модрина. Тому за розрахунковими нормами, теплопровідність для модрини приймається такою самою, як і для сосни. Тобто, згідно з розрахунком, за однакової товщини вагонки, опір теплопередачі вагонки з сосни не відрізнятиметься від опору теплопередачі вагонки з модрини. Варто зазначити, що, наприклад, для першої температурної зони, опір теплопередачі зовнішніх стін має становити не менше ніж 3,3 м2*К/Вт, а складова частина від вагонки становитиме всього лише 0,035/0,18=0,19 м2*К/Вт, тобто менше 6%. Все ж утеплювач, наприклад з кам'яної вати Rockwool, або зі скловолокна Isover, грає першу скрипку в питаннях захисту від тепловтрат. Дякую за запитання!
Відповідь
Центр будівельної експертизи
ЯК ВИБРАТИ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ?

Ви вирішили будувати будинок? Вітаємо, ви на порозі нових унікальних відчуттів, коли зроблений перший крок в кімнату, яка виглядає саме так, як ви мріяли.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
ЯК обшити будинок сайдингом?

На території країн колишнього СНД традиція обшивати стіни «вагонкою», виготовленої з деревини, існує на протязі століть.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Як утеплити дах

Утеплення даху – це не тільки економія на опаленні, але і можливість отримати додаткову кімнату, якщо зробити з горища мансарду.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
П'ять методів як утеплити горище або метод прибрати конденсат під дахом

Утеплене горище дозволяє заощадити до 30% на опаленні. І вже цього достатньо, щоб зайнятися питанням його утеплення. Але горищне приміщення можна утеплити та влаштувати там ще одну кімнату – майстерню чи художню студію. А якщо утеплити якостей

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Скатної покрівлі: ЩО ТАКЕ «КРОВЕЛЬНИЙ ПИРІГ»?

Будь-який будинок має мати правильно спроектовану і міцну дах, так як вона найбільше схильна до атмосферних впливів. Протягом всього періоду експлуатації на неї впливають атмосферні опади, сильні пориви вітру та інтенсивне сонячне випромінюючи

Читати далі
Раніше, Ви переглядали
Вам знадобляться такі товари
Центр будівельної експертизи