Назад до меню
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
9:00 - 18:00 Вихiднi

IKO ARMOURPLAN в Україні - премиальная кровельная ПВХ-мембрана

  • Виробник:IKO ARMOURPLAN в Україні

Armourplan® SM – кровельная ПВХ-мембрана премиум-качества, котороая производится IKO Polymeric на самом современном оборудовании по технологии ко-экструзии.

Мембрана имеет УФ-стабилизированный верхний слой и армирована высокопрочной полиэстеровой сеткой. В состав мембраны добавляются специальные стабилизаторы и пластификаторы, которые гарантируют высокую стойкость материала к температурным перепадам и другим воздействиям окружающей среды.

Качество сырья и армирующей сетки, а также физико-механические характеристики готового продукта строго контролируются в лаборатории. Завод IKO Polymeric имеет аккредитации BS EN ISO 9001, BS EN ISO 14001 и BES 6001.

Высокое качество и длительный срок службы мембраны Armourplan® SM подтверждается сертификатами British Board Agrement (BBA) и FM Global. Кроме этого под каждый реализованный объект производитель предоставляет индивидуальную гарантию 15 лет.

Основные преимущества ПВХ-мембраны Armourplan® SM:

  • Индивидуальная гарантия под объект – 15 лет;
  • Проверенное английское качество;
  • Высокие прочностные характеристики (прочность на разрыв – более 1250 Н/50 мм);
  • Сохраняет эластичность при низких температурах (гибкость на брусе -30 °С);
  • Качество подтверждено сертификатом качества BBA и страхованием в FM Global;
  • Группа горючести – Г1;
  • Быстрый монтаж (до 350 м.кв. за смену).
Переваги
Проекти та рішення
з використанням бренду
Подивитися проекти Подивитися рішення
Допомога у виборі і розрахунку матеріалів
Консультація
+38 (044) 390-34-86
Електронна пошта
callcenter@mizol.com
Центр будівельної експертизи
Євробар'єр ™ 100% ЗАХИСТ ВІД ВОДИ

У 2008 році JUTA провела випробування підпокрівельних мембран Евробарьер ™ на стійкість до сильних дощових опадів, щоб довести високу якість водонепроникності цих будівельних матеріалів. В цьому році ми провели випробування Евробарьер ™ своїми силами.

Читати далі
Центр будівельної експертизи
VOX MAX-3 – фасадна панель, що вразить своєю міцністю

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Софіт - НАВІЩО ЦЕ ПОТРІБНО?

Довести кожне розпочату справу до ідеального стану - це завжди важливо. Особливо, якщо мова йде про будівництво вашого будинку, особливо - якщо мова йде про досконалість вашої даху. Софіти - відносно нове, але вже дуже популярне рішення для обшивки ......

Читати далі
Центр будівельної експертизи
Скатної покрівлі: ЩО ТАКЕ «КРОВЕЛЬНИЙ ПИРІГ»?

Будь-який будинок має мати правильно спроектовану і міцну дах, так як вона найбільше схильна до атмосферних впливів. Протягом всього періоду експлуатації на неї впливають атмосферні опади, сильні пориви вітру та інтенсивне сонячне випромінюючи

Читати далі
Центр будівельної експертизи
КОМПЛЕКСНИЙ ВОДОВІДВЕДЕННЯ. СИСТЕМНИЙ ПІДХІД

Відведення води з покрівлі - дуже важливий процес, як при будівництві, так і реконструкції будинку. Мало відвести воду з даху на землю! Чому?

Читати далі
Є питання?
задайте їх нашим кваліфікованим експертам
Ми вже відповіли на більшість Ваших запитань
Перейти в розділ Питання / Відповідь
Щоб поставити своє питання нашим фахівцям, будь ласка, заповніть поля нижче. Після цього ми постараємося найближчим часом опрацювати ваше звернення та відповісти на нього.
Поширені запитання
Ви можете ознайомитися з питаннями користувачів нашого сайту і відповідями експертів на них. Також Ви можете задати своє питання і на нього підготують відповідь.
Добрий день. Підкажіть Підкладковий килим Bitumi 450 - він самоклеючий?
Питання
Добрий день! Підкладковий килим Bitumi 450 - не самоклейний. В асортименті компанії EUROIZOL, є два килими такого типу: 1. IKO Armourbase PRO PLUS (підкладковий килим, що має клейку смугу для проклейки нахлестів). 2. IKO Armourbase STICK (підкладковий килим, що самоклеїться по всіх площі).
Відповідь
Добрий день! Каркасний будинок, стіни зашиті осб, далі буде вітробар'єр, далі профлист. Питання: потрібна обрешітка між профлистом і вітробар'єром.
Питання
Добрий день! У даній конструкції необхідно виконати безперервний вентильований прошарок між Вітробар'єром і облицюванням з профнастилу. На додаток прошу звернути увагу на ОСП, яка повинна монтуватися з зазорами, а ще краще робити точкові отвори свердлом для своєчасного виведення вологи. Це свого роду система вентильованого фасаду.
Відповідь
У нас старий будинок дідуся, бабусі, 64 м кв. хочемо утеплити дах (підлогу горища). Дах не тече, зверху шифер. Конденсату в будинку немає. Двоконтурний котел. Але в зиму дуже холодно. Майстри пропонують оскільки останній шар підлоги горища йде глина 10см, що не потрібно стелити паробарер (його функцію буде виконувати глина). товщину мінеральної вати рекомендують 15 або 20 см. І кажуть, що зверху мінеральної вати можна покласти агроволокно (а не гідроізоляцію, бо не достатньо коштів, щоб нарощувати балки, щоб робити над мінватою вентиляційний простір, і дах водостічний, ніде не протікає. Чи можна так робити тобто на глину кладемо мінвату між балками. А зверху минути агроволокно, а потім кілька листів ОSВ.S і яку краще товщину мінвати. Дуже вдячна буду за відповідь
Питання
День добрий. Глина дійсно може виконувати функцію пароізоляції, але для цього її слід перевірити на наявність тріщин або іншу неоднорідність, особливу увагу слід звернути на місця примикання глини до стін, комунікацій тощо. У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від шару пароізоляції, особливо ретельно слід виконати вентиляцію горища, щоб усі надлишки водяної пари могли вийти. Для описаного Вами перекриття неопалюваного горища згідно з ДБН В.2.6-31:2021 "Теплова ізоляція та енергоефективність будівель" для першої та другої температурної зони товщина утеплювача з мінеральної вати складає 25см (кратність плит 5см). Якщо закривати утеплювач плитами OSB, то їх потрібно або перфорувати, або укладати неширокі листи з широким зазором, щоб була можливість вентилювати простір між OSB і утеплювачем. За технологією для захисту утеплювача від намокання та охолодження (через вентиляцію приблизно 5 см верхнього шару м'якого утеплювача не працює як утеплювач через те, що там гуляє холодне повітря) слід використовувати супердифузійну мембрану, яка при цьому вільно пропускає надлишки водяної пари з товщі утеплювача. Агроволокно не виконує функції супердифузійної мембрани і не протестоване на роботу в таких конструкціях.
Відповідь
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є УФ стабілізатор у плівці гідробар'єр Д90, т.к. не можу знайти цю інформацію на вашому сайті.
Питання
Добрий день! Так, УФ стабілізатор обов’язково є в складі всіх матеріалів від Juta, в т.ч. і плівках Гидробарьер. Це видно по незначних втратах міцнісних характеристик після тесту на старіння.
Відповідь
Чи можна підпокрівельну мембрану залишити на зиму на покрівлі без покрівельного покриття? Чи не втратить свої властивості мембрана на покрівлі без накриття на зиму
Питання
Добрий день! Згідно з європейськими будівельними нормами підпокрівельні мембрани не призначені для консервації покрівлі на зиму, а мембрана має бути закрита покрівельним покриттям або тимчасовим покрівельним покриттям протягом 2-3 тижнів після її укладання.
Відповідь
Чи допустимий монтаж мінеральної вати у 2 шари (фасад під штукатурку)? Монтаж мінеральної вати у 2 шари по фасаду Підкажіть, чи можна утеплити фасад будинку мінеральною ватою 100мм у 2 шари під штукатурку? 1й шар мінеральної вати буде приклеюватися до цегли клеєм і дюбель-парасольками кріпиться до стіни. 2й шар буде кріпиться до стіни дюбелями до цегляної стіни (крізь 1й шар мінеральної вати) і проклеюватиметься клеєм. По другому шару - штукатурка по сітці і фарбування.
Питання
Утеплення фасаду під штукатурку двома окремими шарами вати не рекомендується виробниками вати, тому що, окрім економічної недоцільності та подвійного дюбеляції (удвічі більше містків холоду), наразі немає чітко описаної і перевіреної часом технології такого монтажу. Також клейовий шар між двома шарами вати може виявитися паротормозом (необхідно проводити розрахунок тепло-вологісного режиму), і в першому шарі вати буде утворюватися конденсат.
Відповідь
Добрий день! Що краще і надійніше використовувати в вентильованому фасаді - Вітробар'єр 85 або Євробар'єр 115 або ще з більшою щільністю?
Питання
Добрий день! Для вентфасаду як вітро/гідро захисту цілком достатньо характеристик супердифузійної мембрани Вітробар'єр 85. Вітро/гідро ізоляційні та механічні характеристики супердифузійної мембрани Євробар'єр 115 перевершують характеристики мембрани Вітробар'єр 85, адже мембрана Євробар'єр 115 призначена для застосування на покрівлі, де механічні та гідравлічні навантаження більші, ніж на фасаді, в той час як мембрану Вітробар'єр 85 як підпокрівельну гідроізоляцію застосовувати не можна. У плані надійності, так, мембрана Євробар'єр 115 надійніша, але вона і дорожча. Немає економічної доцільності на фасаді застосовувати Євробар'єр 115 замість Вітробар'єр 85
Відповідь
Монтаж зовнішнього водовідведення з покрівлі Profil Якщо виявлено, що не дотримано необхідного зазору при стикуванні жолобів Profil, і вкладка з'єднувача жолоба просто хитається. Як виправити ситуацію. Усю систему водовідливів зібрано
Питання
Добрий день! Зазор між жолобами Profil у з'єднувачі має бути 6 см. Якщо у Вас вийшов зазор на кілька сантиметрів більший - це не повинно бути проблемою, оскільки вставка жолоба значно ширша. Але вставка завжди обов'язково повинна перекривати два торці жолоба. Перевірте чи правильно Ви вставляєте вставку - https://www.youtube.com/watch?v=69o-Fn2JhUQ&t=31s починаючи з 3-00. Якщо Ви змонтували систему так, що ширина вставки менша за ширину зазору між ринвами, тоді дійсно проблема в зазорі. Доведеться в будь-якому разі розбирати ділянки системи і дивитися за місцем: чи вистачить у Вашому випадку посунути лінію жолобів на кілька см, чи доведеться докуповувати з'єднувачі/жолоби. Якщо у Вас залишилися питання, для більш оперативної комунікації, Ви можете набрати наш колцентр за номером (044) 290-84-05.
Відповідь
Доброго дня. На яке навантаження розраховані плити Rockwool Steprock ND/HD?
Питання
Добрий день! Рівномірно розподілене навантаження становить: для плит Steprock ND - до 20 кПа для плит Steprock HD - до 30 кПа Стискуваність становить: для плит Steprock ND - менш як 4 мм для плит Steprock HD - менш як 2 мм.
Відповідь
Добрий день! Чи можна на сітку нанести малюнок (візуалізація об'єкта)?... Питання від клієнта, який купив сітку для риштування
Питання
Добрий день! На жаль, не можна.
Відповідь
Покрівля навісу з ПВХ-мембрани Якщо потрібно влаштувати мембранну покрівлю навісу без утеплення, як кріпити і який конструктив (підоснова)?
Питання
Добрий день! Якщо ми Вас правильно зрозуміли, і питання йде саме про застосування ПВХ-мембрани, то: 1. Мебрана монтується на суцільний настил з OSB завтовшки мінімум 12 мм 2. Між OSB і ПВХ-мембраною обов'язково необхідно влаштувати захисний шар із геотекстилю Tipptex BS25 3. Мембрану кріплять до OSB за допомогою покрівельного саморіза по дереву і притискної тарілки
Відповідь
Будьте в курсі

Підпишіться на наші новини та корисні статті, щоб першими отримувати важливу інформацію з компетентного джерела!

Центр будівельної експертизи